Звездни компромати- 369 част

  • 82 974
  • 773

ЗВЕЗДНИ КЛЮКИ И КОМПРОМАТИ
нова тема, малко петъчно да започнем Grinning


Моля, когато публикувате снимки в темата, слагайте ги в спойлер/скрит текст.

Когато поствате линк, кажете за какво е (събитие, снимка, куриоз и пр), четящия да прецени иска ли да го отваря и да генерира трафик.  


Линк не е нужно да се слага в скрит текст



Предишни теми
Виж целия пост
# 1
Арми Хамър
Скрит текст:

Баща и син Истууд Heart Eyes
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2
Отдавна се каня, по повод кралската сватба, да спомена, че роклята на Кейт не ми харесва, макар да е много хвалена, защото ми е някаква... дървена на вид, но тази в дясно ми е красива и по принцеска.
Скрит текст:

Благодаря за новата тема. 💐
Виж целия пост
# 3
Благодаря за темата!
Петъчно ми е само със сина на Клинт.
Виж целия пост
# 4
Кейт си е англичанка, нищо общо с онова афроамериканче.
Виж целия пост
# 5
нито Кейт ми харесва,/бозава/  нито Меган....
виж племенницата на Даяна ми харесва
Виж целия пост
# 6
Благодаря за темата, Радика!  bouquet

Амал Клуни на летището в Торонто
Скрит текст:
Виж целия пост
# 7
Vip
Виж целия пост
# 8
Да понагрея темата освен,с един Nick Bateman
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Който иска може да го потърси в Гугъл,има много,много,много снимки.
Аз скоро не бях виждала толкова хубаво момче Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Кучето ми е по-сладко Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Пуснах си Яна при Гала от миналата тема.
Ами много ми харесва на визия - прическа,цвят,грим лек-приятен. Много добре.
Гала или е с повдигащ сутиен или е пълнила пазвата и то наскоро.

Благодаря за новата тема : )))
Виж целия пост
# 11
Арми Хамър много го харесвам най - вече на семейните му снимки. Изглеждат прекрасно семейство.
Благодаря за темата, Радика! Hug
Виж целия пост
# 12
Скрит текст:
Виж целия пост
# 13
Благодаря за темата. Попадна ми видео с прогноза за времето, сигурно е досадно вече, но пък и вместо запис, забележете 1.05 минута от видеото.
https://www.vesti.bg/bulgaria/kakvo-vreme-ni-ochakva-za-mesec-iuli-6083991
Виж целия пост
# 14
Бременна е Никол, не разбирам защо имаше изписани 300 постове със спорове. Жената дори не се крие и си ходи с дрехи за бременни. И в същото време не е длъжна да прави изявление специално за нашата тема.
Никол никога не е парадирала медийно с гаджето си и не вярвам да го прави с бременността си или с детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия