СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 421
  • 2 767
# 270
Аз съм на розаво вече. Гледам мач, пека бургери.
Виж целия пост
# 271
Русалка Grinning Единственото бяло в мен е следствие на пубертета на щерките. Smirk Все по-бели ще ставаме с годините. Joy
Дааа, това бяло го забравих... Значи съм и склери вече.
Скрит текст:
За готвенето - нищо кой знае какво, баница със сирене, по-късно картофени кюфтета и шопска  салата, чийзкейк. Това си поиска. Simple Smile
Виж целия пост
# 272
Не знам кое точно ми проговори /вероятно бялото Joy /, но каза: резултати около 20:30 - 21:00 часа тази вечер.

Русалка, 'ми какво да си поиска детето, като се връща от чужбина - нещо българско.
Преди 3-4 години сме с наборката в Белгия. Сядаме в ресторант и я питам какво иска да яде, а тя - "кебапчета". Викам "тук кебапчета няма", а тя: "Е, добре де, тогава - шопска салата." Joy
Виж целия пост
# 273
Не знам кое точно ми проговори /вероятно бялото Joy /, но каза: резултати около 20:30 - 21:00 часа тази вечер.
И аз, и аз в известна степен. Joy
Ако е днес, заложила съм да е между двата мача. Може и на полувремето на първия. Joy
Първият свърши. Чакаме. Искам да кажа нещо хубаво за МОН и ...не мога.
Виж целия пост
# 274
sanaka , какво ти трябваше да даваш тази прогноза . Тази вечер ще се седи пред компа явно .
Виж целия пост
# 275
Няма такова чакане просто..
Виж целия пост
# 276
Не знам кое точно ми проговори /вероятно бялото Joy /, но каза: резултати около 20:30 - 21:00 часа тази вечер.

Аз пък от тая бира затъпях, изтръпна ми мозъкът и нищо не ми говори /и мм не чувам, пък ми бил нещо си казал newsm78/. Е затова, бЕло трЕбва да заредя! Mr. Green Ами ще си чакам мирно и чинно, когато мон-човците решат...... Peace
Виж целия пост
# 277
Сега Дидева, ако пусне класирането, преди МОНю, ще я призная. И бонус ще има. Спа с екстри, нали знаеш, да побутваш точките. cheers
Виж целия пост
# 278
Искам да кажа нещо хубаво за МОН и ...не мога.

А за майка му ще успееш ли? Joy
Виж целия пост
# 279
Искам да кажа нещо хубаво за МОН и ...не мога.

А за майка му ще успееш ли? Joy

За МОН - като за напусналите ни - или добро, или нищо......., но най-вече нищо добро!
Виж целия пост
# 280
Виж целия пост
# 281

Хи, хи, гола вода а?!:)
Виж целия пост
# 282
Точно това щях да кажа! Joy
Опитва се да ни метне Перуанка.
Виж целия пост
# 283
Ми, бЕло.Joy
Виж целия пост
# 284
Точно това щях да кажа! Joy

Май за МОН се отнася?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия