СЕДМИ клас – 11 – Късмет на Първо класиране! (02.07.2018–08.07.2018)

  • 166 421
  • 2 767
# 285

Е, много прозрачно това бЕло?
Виж целия пост
# 286
Точно това щях да кажа! Joy

Май за МОН се отнася?!

Да пием по една студена вода, викаш.
Виж целия пост
# 287
Прозрачнело. Joy
Виж целия пост
# 288
Много яка дума! И казва толкова много! Веднага ще си я вкарам в речника. Joy

Балконът все повече оредява. Народът взе да се отчайва.
Виж целия пост
# 289
Направих неуспешен опит да кача мнение със снимка, сигурно видяхте Sweat Smile
Та исках да кажа Добър вечер на всички, да пожелая Успех на първо класиране на всички  и освен това исках да споделя с вас едно мое стихотворение, защото виждам влечение към римите тук YumKiss
http://prikachi.com/images/134/9361134Z.jpg
Виж целия пост
# 290
Точно това щях да кажа! Joy

Май за МОН се отнася?!

Да пием по една студена вода, викаш.
Ми, че ние си я пием, как ли злорадстват сега по наш адрес....
На мейла ми от м. май все още чакам отговор.... от умрял писмо.
Виж целия пост
# 291
Направих неуспешен опит да кача мнение със снимка, сигурно видяхте Sweat Smile
Та исках да кажа Добър вечер на всички, да пожелая Успех на първо класиране на всички  и освен това исках да споделя с вас едно мое стихотворение, защото виждам влечение към римите тук YumKiss
http://prikachi.com/images/134/9361134Z.jpg
Благодаря, харесва ми, дори много!
Успех на майките, че децата май я забравиха тази история с училищата:)))
Виж целия пост
# 292
От МОН чакат форумското класиране, да сравнят, да изчистат грешките, че после да не отнасят пак критики. Bowtie
Виж целия пост
# 293
Ми, да звънне колегата, бе. Да не се срамува. Joy Ще ги поканя с д-р Кастрева да напишем думичките за утрешната пресконференция.
Виж целия пост
# 294
На чаша прозрачнело бЕло? Smirk
Виж целия пост
# 295
Ми, да звънне колегата, бе. Да не се срамува. Joy Ще ги поканя с д-р Кастрева да напишем думичките за утрешната пресконференция.
Ще ги синХоРнизираш ли набързо  Twisted Evil
Виж целия пост
# 296
Ми, да звънне колегата, бе. Да не се срамува. Joy Ще ги поканя с д-р Кастрева да напишем думичките за утрешната пресконференция.
Ще ги синХоРнизираш ли набързо  Twisted Evil
Цял син хор иронизираме:)))
Виж целия пост
# 297
Класирането излезе!
Виж целия пост
# 298
Всички са приети на Канарските острови!!!
Виж целия пост
# 299
 Изчака ни се веч чакалото,
не помага даже бЕлото,
че с чаша прозрачнело
сякаш времето е спрЕло,
а МОН-четата, чакат с чаша бира
Дидева да ги синХоРнизира! Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия