Лидл 117 - Юлска тема

  • 98 485
  • 883
# 300
Харесвам всички дрехи на Лидл!!
Като се изперат как са? Променят ли си изгледа?
Виж целия пост
# 301
Не съм забелязала да има промяна след изпиране
Виж целия пост
# 302
Харесвам всички дрехи на Лидл!!

И аз съм така. Нямам съсипана дреха. Единствено за толкова години и дрехи от там едни памучни боксерки дето са по пет в комплект бързо се съсипаха. Аз бях си ги взела за болницата след раждането , че са съвсем памучни, изпълниха си мисията, но не бих си купила отново. И момчешките слипчета са много изрязани отпред, не ги харесвам.


Иначе пижами за всички, мъжа ми тениските са му само от там, бермуди, аз имам рокли, пола, топове, децата и те имат доста дрехи, нищо не е мръднало.
Виж целия пост
# 303
Сама си отговарям. Протектора за матрак е пълен боклук, не е водоустойчив и пропуска вода, а на нас ни трябва срещу напишкване. Изобщо не разбрах от какво ще пази, като всичко си минава през него....

Това не е такъв протектор. Това предполагам е просто, за да се запази матрака. Ние преди бяхме купили имаше по 8-9 лв, бяхме взели 2 бройки. Ако пуснат пак ще взема. На Meradiso, пише с непромокаем слой.
Даже намерих снимка - https://issuu.com/promof/docs/lidl_eb42a91e68d681/16
От непромокаемите протектори в Лидл имам от 4г. доволна съм не е мръднал.Но размера е само за единично легло.Досега големи не съм виждала.Същите има в Джъмбо и единични и за спалня. Отгоре е хавлиено а отдолу вид тънка мушама. Намират се и на Дилиос https://dilios.bg/bedroom-spalni-komplekti/protektori-za-matraci … tektor-za-matrak/ не са лоши но им се къса бързо наелоновия слой при пране.За две години се нацепи а рядко се налага да го пера на 2-3 месеца веднъж.
Виж целия пост
# 304
Харесвам всички дрехи на Лидл!!

И аз съм така. Нямам съсипана дреха. Единствено за толкова години и дрехи от там едни памучни боксерки дето са по пет в комплект бързо се съсипаха. Аз бях си ги взела за болницата след раждането , че са съвсем памучни, изпълниха си мисията, но не бих си купила отново. И момчешките слипчета са много изрязани отпред, не ги харесвам.


Иначе пижами за всички, мъжа ми тениските са му само от там, бермуди, аз имам рокли, пола, топове, децата и те имат доста дрехи, нищо не е мръднало.

Момчешките слипчета са на серии, някои са изрязани, някои не да. Имам едни от преди две години нормални, след това пускаха само изрязани, наскоро пак пуснаха и бяха ок.
Виж целия пост
# 305
Алина, благодаря. Дори не съм ги поглеждала след тези изрязаните, признавам си Simple Smile Следващия път ще им обърна внимание.
Виж целия пост
# 306
Честно да ти кажа и аз щях да ги подмина, но синът ми ходи с едни, които бях купила от една шатра преди 2 години и вече взеха да му стават малки, та все пак хи загледах и видях, че да същите като от преди 2 години. Иначе преди няколко месеца бях взела изрязани и ги върнах.

Разгледай, може да има останали някъде,  не се знае.
Виж целия пост
# 307
Някой с впечатления от пижамите с потник
Аз си взех, супер е! Комфортна кройка и материя, пижамите им нямат грешка!
Кога ще пускат фитнес ръкавиците?

Тънки ли са или по-плътни?
Дано се уредя до Лидл
Виж целия пост
# 308
И аз бях доволна от детските и дамските дрехи, но напоследък забелязвам занижаване на качеството. Синът ми има тениски от Лидл, които стават на дупки от пералнята (и не, не е от пералнята, защото другите ни дрехи са ок).
Олеееее, точно от тези зеленчуци имаме вкъщи и даже готвих на децата от тях......................Dizzy Face
Виж целия пост
# 309
Аз в неделя взех моркови Sad
Виж целия пост
# 310
Нали само за замразените моркови става въпрос?
Виж целия пост
# 311
Ето го и в сайта:
https://www.lidl.bg/bg/Zelenchukov-frenski-mix.htm
Обадих се и казаха, че става въпрос за "Френски микс"-1кг. Той е изтеглен от магазинната мрежа.
Виж целия пост
# 312
Аз точно него купувам и много го ядем...и сега имам отворен пакет от него, ще го хвърля, но...ега ти.
Виж целия пост
# 313
И аз бях доволна от детските и дамските дрехи, но напоследък забелязвам занижаване на качеството. Синът ми има тениски от Лидл, които стават на дупки от пералнята (и не, не е от пералнята, защото другите ни дрехи са ок).
Олеееее, точно от тези зеленчуци имаме вкъщи и даже готвих на децата от тях......................Dizzy Face

Щом са минали термична обработка, няма проблем.
Виж целия пост
# 314
Здравейте!
И аз искам да попитам за Видеорегистратора заслужава ли си, ако някой има впечатления? Имам спомен, че и преди са пускали, не знам същия ли е?!
Нещо нямам много време за Лидъл напоследък.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия