Лидл 117 - Юлска тема

  • 98 486
  • 883
# 285
Протектора за матрак струва ли си и дали още ще намеря, ако ида утре сутрин?
Виж целия пост
# 286
Дали ще можа да върна вакуумирания бекон на Пикок? Rolling Eyes Сега видях, че съдържа натриев нитрит, което е прословутият канцерогенен валсартан, който нашумя напоследък.
Виж целия пост
# 287
Някой с впечатления от пижамите с потник
Виж целия пост
# 288
Дали ще можа да върна вакуумирания бекон на Пикок? Rolling Eyes Сега видях, че съдържа натриев нитрит, което е прословутият канцерогенен валсартан, който нашумя напоследък.

Валсартанът сам по себе си не е канцерогенен. Само този с лекарствата на определения производител е бил заразен. Правете разлика.
Виж целия пост
# 289
Освен това всички колбаси в Lidl (и не само) съдържат натрие нитрит.
Виж целия пост
# 290
Ако още някой се чуди на чаршафите в брошурата - никак не ми харесаха. Има защо да са по-евтини, поне долните са 50:50 памук с полиестер. Бързах и не погледнах и горните, но и те са по-евтини от предишните та сигурно и те така.
Отделно че кремавият цвят от брошурата се оказа едно толкова бледо нещо, дето едвам го различих от белия чаршаф на гадната светлина в магазина, по-скоро е слонова кост.
Виж целия пост
# 291
Освен това всички колбаси в Lidl (и не само) съдържат натрие нитрит.

Така е всички вакуумирани шунки, салами и пушени такива не се препорълват за редовна консумация. Веднъж в сесмицата е предостатъчно. От този тип си взимам само печена шунка от витрина. Те и тези във витрините също са обранотени
Виж целия пост
# 292
Днес на касата бяха залепили лист, че някакви зеленчуци и по-специално морковите в тях, били заразени с нещо си и можели да предизвикат листериоза. Приемат връщане и без бележка. Съжалявам, че бе снимах. В плик, не в кутия бяха.
Виж целия пост
# 293
Днес на касата бяха залепили лист, че някакви зеленчуци и по-специално морковите в тях, били заразени с нещо си и можели да предизвикат листериоза. Приемат връщане и без бележка. Съжалявам, че бе снимах. В плик, не в кутия бяха.
Еее, ама защо не ги качват тези неща на сайта значи. Във Великобритания е голям скандал с тази листерия, явно и към нас има партиди.

Аз взех от замразения грах, надявам се, че е чист, след като го продават. Rolling Eyes

Редакция: Има го на сайта, радвам се: https://www.lidl.bg/bg/Zelenchukov-frenski-mix.htm
Виж целия пост
# 294
Сама си отговарям. Протектора за матрак е пълен боклук, не е водоустойчив и пропуска вода, а на нас ни трябва срещу напишкване. Изобщо не разбрах от какво ще пази, като всичко си минава през него....
Виж целия пост
# 295
Сама си отговарям. Протектора за матрак е пълен боклук, не е водоустойчив и пропуска вода, а на нас ни трябва срещу напишкване. Изобщо не разбрах от какво ще пази, като всичко си минава през него....

Това не е такъв протектор. Това предполагам е просто, за да се запази матрака. Ние преди бяхме купили имаше по 8-9 лв, бяхме взели 2 бройки. Ако пуснат пак ще взема. На Meradiso, пише с непромокаем слой.
Даже намерих снимка - https://issuu.com/promof/docs/lidl_eb42a91e68d681/16
Виж целия пост
# 296
Някой с впечатления от пижамите с потник
Аз си взех, супер е! Комфортна кройка и материя, пижамите им нямат грешка!
Кога ще пускат фитнес ръкавиците?
Виж целия пост
# 297


Някой да е купил на детето си от същите панталонки? Доволни? Купих за племенника размер 98/104, на 2.7 години е, дали е ок?
Виж целия пост
# 298


Някой да е купил на детето си от същите панталонки? Доволни? Купих за племенника размер 98/104, на 2.7 години е, дали е ок?

Моя ги има точно същите. Той е на 3г и малко, но е дтебничък, слабичък. От Лилд още му вземам 86/92. Ако детенцето е по едър ще си му станат.
Виж целия пост
# 299
Харесвам всички дрехи на Лидл!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия