Къде в Пловдив??? - 77

  • 61 622
  • 736
# 105
Здравейте! Ще правя аранжировка за маса от рязан цвят.Къде най-изгодно може да ми препоръчате да потърся, като най-удобно ми е в района на Кършияка, но приемам предложения и за други квартали! Благодаря
Виж целия пост
# 106
Здравейте! Търся си пердета, или по-скоро плат, който да се ушие, за тераса. Трябва ми здрав плат, плътен, от сорта на този за сенниците. Може би не чак толкова дебел, но подобен. Терасата ни е западна и изцяло остъклена и лятото е ад. Старите пердета вече се разпадат от силното слънце. Sad Не знам дали по магазините за пердета ще има, преди трудно намерихме...
При тази ситуация, аз бих си взела плат с УВ защита. Съдя по чадъра ни за слънце, който е с такава и напичането не се усеща почти.
Потърси Някакви такива платове. Това на прима виста с търсачката. Със сигурност има и други.
Виж целия пост
# 107
Благодаря! Аз така или иначе вече поръчах от Bibtex. Взехме плат за тенти, защото издържа на слънце, обикновената дамаска не е предназначена за излагане на силно слънце. Това бяха думите на продавача. Иначе ни показаха и един по-специален плат - може би е този точно, но понеже ние ще шием пердета, ни препоръчаха да не го взимаме, защото много трудно се шие и чупи игли. Предполагам, че не всеки шивач има специална машина, поне аз така го разбирам.
Виж целия пост
# 108
Благодаря за всички предложения за грим.  bouquet
Явно сезонът е доста натоварен откъм булки, защото се оказа почти мисията невъзможна да си намеря час.
Успях, все пак при едно момиче, разгледах работата й във ФБ и ми допадна. Надявам се да се получи добре, а не ме направят като плашило както се е случвало преди. Stop
Виж целия пост
# 109
Благодаря за всички предложения за грим.  bouquet
Явно сезонът е доста натоварен откъм булки, защото се оказа почти мисията невъзможна да си намеря час.
Успях, все пак при едно момиче, разгледах работата й във ФБ и ми допадна. Надявам се да се получи добре, а не ме направят като плашило както се е случвало преди. Stop

На Вили Вълкова звъня ли?Просто почти няма време до желаната дата и е събота
При кого се записа?Пиши отзиви после
Виж целия пост
# 110
Привет на всички,
препоръчайте ми майстор за поправка на готварска печка  - горният реотан на фурната изобщо не се нагрява, не мога да запека никакво ястие.
Виж целия пост
# 111
Привет на всички,
препоръчайте ми майстор за поправка на готварска печка  - горният реотан на фурната изобщо не се нагрява, не мога да запека никакво ястие.
Пращам координати на ЛС. Аз на връх Нова година го закъсах по същия начин.
Виж целия пост
# 112
Отново с молба за съвет. Бих искала да закупя златна буквичка за малкия си племенник. Ще бъда с детето ми обаче, т.е. няма да имам възможност да обиколя подробно из цялата "Златарска". Кое магазинче бихте ми препоръчали като оптимално съотношение цена/избор?

Последните 2-3 пъти, в които ни се наложи да купуваме злато, го взехме от уличката срещу "Света Марина". Турчин е, магазинът му е в двора на къщата му. Не съм сигурна за името на улицата, но е успоредна на булеварда.
Виж целия пост
# 113
Отново с молба за съвет. Бих искала да закупя златна буквичка за малкия си племенник. Ще бъда с детето ми обаче, т.е. няма да имам възможност да обиколя подробно из цялата "Златарска". Кое магазинче бихте ми препоръчали като оптимално съотношение цена/избор?

Последните 2-3 пъти, в които ни се наложи да купуваме злато, го взехме от уличката срещу "Света Марина". Турчин е, магазинът му е в двора на къщата му. Не съм сигурна за името на улицата, но е успоредна на булеварда.
Благодаря за отговора, късно се сетих да попитам тук, и в крайна сметка все пак обиколих с детето "Отец Паисий", купих украшението от произволно избран златарски магазин.
Виж целия пост
# 114
Къде в центъра да поръчам хубава сладка питка? Трябва ми за събота, т.е. необходимо е пекарната да работи тогава.
Сещам се само за тази до Пожарната, но нямам идея дали правят сладки питки и дали работят в събота.
Любимите ни са в Кючука, но ми се щеше да си спестим сутрешната разходка до там. Simple Smile
Виж целия пост
# 115
Много пъти поръчвам пити, и сладки, и солени, и със сирене в баничарницата на спирката между двете колела на Панаира. Точно до пешеходния светофар, на източното платно на Цар Борис. Събота работят със сигурност, но е добре да дадеш от сега поръчка. Само веднъж са ми отказвали, имаха над 10 погачи за деня, но беше някакъв празник тогава.
Виж целия пост
# 116
Къде в центъра да поръчам хубава сладка питка? Трябва ми за събота, т.е. необходимо е пекарната да работи тогава.
Сещам се само за тази до Пожарната, но нямам идея дали правят сладки питки и дали работят в събота.
Любимите ни са в Кючука, но ми се щеше да си спестим сутрешната разходка до там. Simple Smile

adoration, би ли споделила коя е пекарната в Кичука. По принцип аз сама си ги правя питките, но понякога не успявам, та да имам резервен вариант. Благодаря ти.
Виж целия пост
# 117
Алекса, разбира се. "Старата пекарна" близо до автогара Родопи.
Има същата и в Тракия, но там не ни харесват толкова и питките, и закуските.
Мислех и аз да правя сама питката, но с бебе и тригодишна кака ще използвам времето за друго. Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Момичета, картина рисувана от Пловдив , бюджет до 100 лв.,къде да погледна?
Виж целия пост
# 119
Момичета, картина рисувана от Пловдив , бюджет до 100 лв.,къде да погледна?
на пешеходния мост "Ателието"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия