Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 19

  • 141 810
  • 742
# 555
Не стига, че се прибра пиян, но и целият ти гръб е издран! Къде беше?
 - Няма да повярваш! Орел ме донесе!
Joy Велико!
Виж целия пост
# 556
- Какво правиш?
- Гледам състезание по щанги.
- Мъже или жени?
- Още не мога да разбера... 
Виж целия пост
# 557
Няма да повярвате. Съвсем случайно се натъкнах на младежа, който в училище непрекъснато ме обиждаше! Копаех си в градината и изведнъж храс - нещо твърдо!

- Спокойно, Иво, това е само един елементарен разрез със скалпела.
- Докторе, не се казвам Иво.
- Знам, Иво съм аз.

Двойка са двама души, които непрекъснато се питат "какво ще ядем"... докато единият не умре.

Искам, когато умра, да разхвърлят праха ми над някой МОЛ! Така ще съм сигурен, че жена ми ще ме посещава поне два пъти в месеца...

Винаги казвай на хората какво мислиш за тях! Истината е свята, синините минават за седмица…

Виж целия пост
# 558
Всяка страхотна чужда жена, е нечия омръзнала кофти съпруга.
Виж целия пост
# 559
Виж целия пост
# 560
С годините при мен дойде мъдростта. Дойде, седна, изпуши една цигара и продължи нататък.

Има неща, за чието откритие човечеството съжалява. Например ядреното оръжие и леопардовите клинове.

Татуирал си "Only God Can Judge Me", пък пита откъдеде да си извади свидетелство за съдимост.

Сега можеше да съм на шезлонг до басейна в двора, секси модел да ми прави вятър, докато пия мохито... Ама нямам мента.

Харчете си парите на младини, та като остареете да не хвърляте пачки през балкона!

- Някой да ми е виждал файла? Беше в “C: \ Deebarabotata \ Mamka_mu \ Typi_klienti \ Neplashtashti \ Pederasi \ Uvajaemi g-n Popov.doc”


Виж целия пост
# 561
Днес влизам в един мини маркет с цигара. Продавачката ми вика:
-Но моля Ви, пушенето в магазина е забранено!
Обяснявам и,че цигарите съм ги купил от тук.
Тя ми вика:
-Е и? Ние и презервативи продаваме. Значи ли това,че ще ни е*ете ?!
Викам разбира се и тя само това чакала. Simple Smile


Вярно ли е, че колкото по-големи ц*ци имали жените, толкова по-умни били?
Та се питам, силиконовите импланти външна памет ли са?  hahaha
Виж целия пост
# 562
Виж целия пост
# 563
- Скъпа, как се отнасяш към структурирания въглерод?
- Ох, писна ми да ме подтискаш с твоя интелект. Върви на майната си с твоя въглерод!
- Добре, значи диамантен пръстен няма да купуваме!   
Виж целия пост
# 564
Закъсал един с колата. Спира, включва аварийните, отваря капака и нещо прави. Изведнъж някой отзад започва настойчиво да бибитка. Отива и гледа за волана седи блондинка.
- Защо седите и бибиткате?! Тръгвайте!
- Аз откъде да знам накъде ще тръгнете?
- Работи ви и десния, и левия мигач?!
Виж целия пост
# 565
.
Виж целия пост
# 566
Среднощен чат. Той:
- Как си облечена в момента? Опиши ми!
- Ами, ... с розови бикини...
- По-точно?
- 80 % памук, 20 % полиестер.
 Joy
Виж целия пост
# 567
Приятел се оплаква:
- Днес отново се опитах да върна моето момиче, но откакто се премести при мен, родителите й спряха да вдигат телефона.

- Скайуокър, къде е Йода?
- В аптечката на втория рафт.

- Мило, нали знаеш, че сърцето трябва да трепти от любов, краката от с*кс, а ръцете от подаръци!
- Ти ш'са скъсаш от резонанс ма!

Идеални отношения - когато ти непрекъснато си гладен, а тя е твоя баба!

Истинският мъж е мъж от стомана. Много, много трудно е да го пречупиш. Затова на жената ѝ остава само едно - да пили.
Виж целия пост
# 568
Блондинка пита приятеля си:
- Кой филм ще гледаме?
- "Акули убийци".
- Ааа, и за какво се разказва?
-  За един кон, който иска да стане певец.

---------------------------------------------------------------------------------
Пътува мъж в автобус...
Намръщен, намусен и си мисли:
- Животът – скапан, жената – смотана, хората – изроди…
А зад гърба му, ангел с тефтер си записва „Скапан живот, жена - смотана, хора - изроди… Странно, все едно и също си пожелава. Ех, няма значение! Щом поръчва, трябва да изпълнявам...
---------------------------------------------------------------------------------
- Мамо, мамо, какво е онова дето му виси отдолу на коня?
- Х*й. С него той е*е кобилата. И не показвай с пръст, не е възпитано...
------------------------------------------------------------------------------------
Тоя свят е странно организиран! Ако държавата намери в задния ти двор нефт, то той е неин. Ако намери наркотици, те са твои!?
Виж целия пост
# 569
- Как изкара изпита?!!! Признай си! Какво направи? Молитви, магии, рушвет, пищови?
- Просто учих. Знаеш ли, понякога помага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия