Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 19

  • 141 810
  • 742
# 570
Кои са трите неща, които никога не трябва да оставяш без надзор:
1. Жена си.
2. Телефона си.
3. Жена си с телефона ти.
Виж целия пост
# 571
Aко едновременно рязко натиснеш газта и спирачката - колата прави screenshot на мутрата ти върху предното стъкло.

Нищо във външността на мъжа не дразни така жената, както... липсата на пари.

Жените са такива хитри същества! В леглото полага нежно глава на гърдите ти и пита:
- Скъпи, ти изневерявал ли си ми?
И слуша кога сърцето ти ще почне да бие учестено!

На двора играеха деца. Всяко на своя телефон.

Няма как да удариш дъното, ако си шамандура.

В днешно време било по-лесно да вкараш жена в леглото, отколкото в кухнята.
Виж целия пост
# 572
Нощес, около 3 часа, крадец се опитал да проникне в дома ни.... Завалията! Сега лежи в реанимацията.... Моята си помислила, че аз се прибирам....
Виж целия пост
# 573
След стрелбата снощи в квартал Стрелбище се очаква още:

1. Студ и лед в квартал Хладилника;
2. Винпром в квартал Лозенец;
3. Завод за захар в Захарна фабрика;
4. Нов университет във Факултета;
5. В Белите брези да се изрежат всички останали дървесни видове;
6. Всички пенсионери да се изнесат от Младост;
7. Враждебна и Военна рампа да нападнат Редута и Бункера;
8. В Дружба всички да се прегърнат, докато в Лагера палят огън по средата на квартала;
9. В Надежда да се проведе първенство по търкане на билетчета на националната лотария;
10. В Сухата река отварят помпена станция;
11. Конни състезания в Хиподрума и състезания с мотоциклети в Мотописта;
12. В Овча Купел събират овцете и ги водят на паша на Красна поляна;

А, да, и ремонт на ремонта на Графа!
Виж целия пост
# 574
Пиян мъж се качва сутринта в автобуса и крещи:
- Отзад сте ебалници, по средата - тъпанари, а най-отпред са педераси!
Шофьорът набива рязко спирачки, хваща мъжа за врата и изсъсква:
- Я кажи пак кои са педераси?
А пияният отговаря уверено:
- Ти така наби спирачките, че всички се измешахме!


Срещнах дядо, носещ тениска с надпис отпред: "усмихни се, ако ме искаш". Досега не съм полагала толкова усилия да остана сериозна.
Виж целия пост
# 575
Виж целия пост
# 576
Старо, но много любимо! Satisfied

Как се чете приказка на 3 годишно дете:
- Ще ми прочетеш ли тази книжка?
- Да.
- Прочети ми я,де.
- Добре де. И такааа. Грозното Патенце…
- Къде е?
- Ето го тук. Един ден…
- Какво е това?
- Яйце. Слушай сега. Един ден една…
- Къде е майка му?
- Ето я майка му. Един ден една патица мътела яйцата си…
- Това ли е майка му?
- Това е патицата, да.
- Какво е това?
- Грозното Патенце. Черупката се пропукала и то се излюпило…
- Има крака.
- Да, патенцето има крака. То заплувало в езерото…
- Тук няма крака. Къде са му краката?
- Те са във водата, като плува.
- Патенцето тръгнало към фермата…
- Какво е това?
- Селянин. Той минал покрай патенцето…
- Не! Това е дядо Коледа!
- …!
- Какво е това?
- Дядо Коледа, нали така каза? Слушай сега. Той занесъл патенцето у дома.
- Къде?
- В тях!
- Тука ли?
- Да. Най-сетне то успяло…
- Защо спи?
- Защото било много уморено! Слушай. Но дошла пролетта…
- Какво е това?
- Грозното Патенце.
- Това не е грозно патенце!
- Красивите лебеди като малки са много грозни патенца.
- Не е грозно!
- Добре, не е грозно. То полетяло над поля и градини, над цъфнали дървета и видяло едно езеро с три много красиви лебеди…
- Къде са фтиците?
- Ето ги лебедите Фтици.
- Това са лебеди!
- Да, това са лебеди. Патенцето доплувало до тях и навело глава...
- Къде са лебедите?
- Ето ги лебедите.
- А това?
- И това е лебед.
- Лебед… Какво е това?
- Това е… бяло пате някакво, летящо!
- А къде е грозното патенце?
- Ааааaaaaaaaaaaaaaa..
Виж целия пост
# 577
Когато той не може, а тя не иска, това не трагедия, а идилия.
Виж целия пост
# 578
Виж целия пост
# 579
Иванчо към учителката:
– Госпожице, обичам Ви до полуда.
– Да, но аз деца не обичам.
– Няма да имаме, ще Ви пазя...
Виж целия пост
# 580
Виж целия пост
# 581
Жена отива на лекар и му казва:
- Всеки път щом кихна получавам оргазъм.
- Хммммм. Какво взимате за това? - пита лекарят.
- Черен пипер.

=============================

- Деца, какво ви беше най-трудно в трети клас?
- Да обясним на продавачката за кого купуваме ракия!
Виж целия пост
# 582
Два мъжки полови органа на път към киното.
Единият казва: дано да не е някое порно, че ще трябва да стоим през цялото време прави!
Виж целия пост
# 583
Вкарват в килията нов затворник-крадец. Той оглежда обстановката и пита надзирателя:
- За какво са тия решетки на прозореца?
- Заради сигурността.
- Вие не сте наред! Кой пък ще иска да обира затвора?
Виж целия пост
# 584
А знаете ли, че:
На остров Сицилия няма "Свидетели на Йехова". И други свидетели няма... там въобще не харесват свидетелите.

- Знаеш ли, че по време на секс маймуните не изпитват оргазъм?
- Стига бе, просто ти се е паднала фригидна!

Фън-шуй са го измислили китайските крадци, за да им е по-лесно в тъмна стая.

2030г.:
- Фадър, ама...
- Няма ама... Аз на твоите години имах на ден по 300 лайка и 100 шервания. Марш в стаята да публикуваш, калпазанке непопулярна...

Съобщение по радиоуредбата на спа-център:
- Много молим възрастната дама с червения бански на черни лентички да се върне в съблекалнята. Забравила е да го облече!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия