На море в Гърция 2018 - III

  • 81 261
  • 756
# 285
Миналата седмица бях напълнила цяла хладилна чанта с меса - свинско, агнешко, телешко, и два пълни чувала с картофи. Никой не си направи труда да ни провери, и тъй като колата ни е със затъмнени стъкла, дори не пожелаха да видят и детето. Т.е ако имах и друго с мен, спокойно щеше да си мине.
Виж целия пост
# 286
Миналата седмица бях напълнила цяла хладилна чанта с меса - свинско, агнешко, телешко, и два пълни чувала с картофи. Никой не си направи труда да ни провери, и тъй като колата ни е със затъмнени стъкла, дори не пожелаха да видят и детето. Т.е ако имах и друго с мен, спокойно щеше да си мине.


Забраната е от петък
https://btvnovinite.bg/bulgaria/zabranen-e-vnosat-na-svinsko-ot- … a-po-svinete.html
Виж целия пост
# 287
Здравейте, момичета! Simple Smile
Искрено ще се радвам, ако споделеното от мен се окаже от информативна стойност за някой друг пътешественик.[/b][/color] Nature Sunny

Колко хубав разказ !
Дано и други напишат нещичко толкова хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 288
Здравейте, момичета! Simple Smile
Искрено ще се радвам, ако споделеното от мен се окаже от информативна стойност за някой друг пътешественик.[/b][/color] Nature Sunny

Колко хубав разказ !
Дано и други напишат нещичко толкова хубаво Simple Smile
И на мен много ми харесват историите от преживяното моренце. Започвам да мечтая и планирам следващите години😀
Иначе за тази вече се изкуших да бъде в Пилио, но до септември има много време😢
Виж целия пост
# 289
Здравейте
правите ли резервации през този сайт
ако може да дадете мнение и впечатления

www.airbnb.com/
Виж целия пост
# 290
Правим, четете отзивите и крайната цена.
Виж целия пост
# 291
От самото му начало го ползвам, доволна съм!
Виж целия пост
# 292
Здравейте! Ползвам почти веднъж годишно airbnp без проблем, но с повече ровене и внимание за крайната цена с такса обслужване за сайта и  такса за почистване. Това лято направих първа резервация за Гърция но ще ходя след седмица. 
Някой има ли актуална информация за трафика на маказа към гърция кога се затапва.
Виж целия пост
# 293
Аз от първи опит ударих греда, а от Airbnb не ми признаха претенциите. Приятелка е със сходни преживявания. Общо взето ако на снимка изглежда хубаво, а в действителност се окаже, че е като евтина реплика, можеш да пиеш студена вода. Висок рейтинг също, оказа се, не е гаранция.
Виж целия пост
# 294
Здравейте, за първи път ползвам линк с 10% отстъпка на букинга и имам усещането, че нещо не се получи както трябва, защото никъде не ми пише, че ще имам за връщане пари. Мисля, че го направих както трябва - влязох през линка, намерих хотела, направих резервация и получих потвърждение. Но за 10% нищо.
По какво са позная дали въобще ще ги получа?
Виж целия пост
# 295
По-важното е написано, мога само да добавя, че клиентите на еърбнб като цяло са доста непретенциозни в сравнение с тези на по-традиционните видове настаняване. Т.е. 4 звезди са си "лошо", особено ако са за чистота.
Други отбелязки - ако един и същ имот се предлага едновременно в еърбнб, букинг и/или собствен сайт, в еърбнб е най-скъпо и невинаги само заради таксите, понякога собствениците си слагат там необяснимо по-висока цена (т.е. напълно обяснимо е -- букинг им извиват ръцете за най-ниска цена, достъпна в мрежата, а на личен контакт е логично да може да се договори по-добра).
Airbnb е добър за градско настаняване - където "нормалните" хотели и без това са скъпи, а много хора имат празни апартаменти, и като цяло за имоти, които се предлагат само и единствено в този сайт.
Виж целия пост
# 296
Освен че клиентите са непретенциозни, в Airbnb е повече от възможен и фалшивия рейтинг, защото дори и да канселираш предварително, пак можеш да оставиш оценка. Така че е добре да се гледат и профилите на тези, оставили рейтинг.
Виж целия пост
# 297
От няколко места чувам, че имало рибен магазин в Кала Нера, а като потърся в ТрипАдвайзър и фейсбук, не намирам адрес/координати. Някой в темата знае ли нещо по въпроса?
Виж целия пост
# 298
Някой може ли да ме посъветва от къде е най-добре да наемем моторна лодка в Кефалония? Предпочитаме по-диви заливчета и интересни места за шнорхелинг.
Виж целия пост
# 299
Здравейте, за първи път ползвам линк с 10% отстъпка на букинга и имам усещането, че нещо не се получи както трябва, защото никъде не ми пише, че ще имам за връщане пари. Мисля, че го направих както трябва - влязох през линка, намерих хотела, направих резервация и получих потвърждение. Но за 10% нищо.
По какво са позная дали въобще ще ги получа?

откъде го взе този линк за 10% отстъпка? Ако някой приятел ти го е пратил - трябва да имаш регистрирана и запазена карта в booking и след като се върнеш от хотела, би трябвало да получиш по картата съответната сума в рамките на 30-60 дни.. Има и други изисквания, трябва да се прочетат условията им.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия