Перилни препарати и омекотители – 54

  • 74 547
  • 743
# 510
Свекито прецакала пералнята си - имало някакви оранжеви нещица по дрехите.Дадох инструкции да я пусне на 90 градуса с прах за бяло.
Виж целия пост
# 511
Цитат на: B.U 2 link=topic=10р48759.msg37239000#msg37239000 date=1535097455
Прах за цветно- ОМО или Ариел?.Кой от двата да избера?
Благодаря.
Персил Wink
Аз чак на края на пакета, който нямах търпение да изразходвам, започнах да го харесвам този ОМО. Та... ОМО.
Виж целия пост
# 512
Някой качи брошура за Омо в СВА на промоция, та отидох. Нямаше кьораво Омо. Няма го и в брошурата...местната.
Явно е намален някъде из другите краища на страната.

Това какво е...в торба. Годен до 2020г...значи ново
Виж целия пост
# 513
Чешки може би?🙄
Виж целия пост
# 514
Не знам....ама за 10 лв няма да се моря да го вдигам и въртя...😆
Виж целия пост
# 515
Не му се вижда баркода и др., обаче на менте ми прилича. Много отдавна Ариел не  е само Ариел, а са отделни серии - Маунтин спрингс, Ленор тъч и прочее, този само така, че и в СБА ми е съмнителен
Виж целия пост
# 516
Промоционалното Омо е с 1 звездичка в брошурата, т.е. намалението важи само за магазините в Банкя и в Слатина.
Виж целия пост
# 517
Не му се вижда баркода и др., обаче на менте ми прилича. Много отдавна Ариел не  е само Ариел, а са отделни серии - Маунтин спрингс, Ленор тъч и прочее, този само така, че и в СБА ми е съмнителен

Този е за цветно, колор си пише, но не е с трите цветни ленти като на официалния внос, ами с друга шарка. Не е менте, те в СВА все такива странни зареждат, произведени за други страни...така и не запомних официален внос ли са, паралелен ли или нещо по средата по-скоро...

Промоционалното Омо е с 1 звездичка в брошурата, т.е. намалението важи само за магазините в Банкя и в Слатина.

Ами да бяхте казали по-рано. Не всички сме съседи на ББ...само дето бих път на халос до тоя мърляв магазин...
Виж целия пост
# 518
На побликуваната страница от брошурата пише в кои градове е промоцията. Трябва да се чете.Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 519
Ми трябва...така си е... Grinning
Виж целия пост
# 520
От понеделник в Кауфланд Омо -прах и гел 11.59лв/40 пранета.
Виж целия пост
# 521
Видях и аз....за жалост, в нашия К ще има само прах за бяло ... не зареждат всичко..били сме малък филиал...
Виж целия пост
# 522
Аз пък честно да ви кажа ,това Омо никога не съм го купувала .. що мисля ,че е по-гадно ? А гледам доста коментиран продукт е
Виж целия пост
# 523
Аз пък честно да ви кажа ,това Омо никога не съм го купувала .. що мисля ,че е по-гадно ? А гледам доста коментиран продукт е
И аз така. Като гледам на таблицата е първокласен прах като Ариел и Персил, но на друга компания. Ама на промоциите го нямалят като Ариела и винаги бих предпочела него, за тази цена Thinking
Виж целия пост
# 524
Много съм доволна от гел капсулите за цветно пране на Ариел. За бяло ползвам от години Essex Multi Action. Харесвам също Persil и Omo.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия