Не се сдържах с малката Арвен, тя също отдъхва на морето, голямо сладурче е 💗💜


Успех на Каан с новият проект, хубава двойка ще бъдат.




mimchyyy9 
, много, много благодарности за новия дом! Много ми харесва! Аферим, джанъм!
:

. Значи Емирчик горе на баира наслаждавайки се на пожара, който трябваяше да унищожи Кемал един път завинаги, си беше пълно копие на Злия Демон от анимационните филмчета. Та размишлявайки върху това, ми мина през ума за изненадания Каан в Москва, че толкова много хора го харесват и го разпознават точно като Емир
. Но снощи отново великолепна игра на Несли и Бу


mimchyyy9 
, много, много благодарности за новия дом! Много ми харесва! Аферим, джанъм!
:

. Значи Емирчик горе на баира наслаждавайки се на пожара, който трябваяше да унищожи Кемал един път завинаги, си беше пълно копие на Злия Демон от анимационните филмчета. Та размишлявайки върху това, ми мина през ума за изненадания Каан в Москва, че толкова много хора го харесват и го разпознават точно като Емир
. Но снощи отново великолепна игра на Несли и Бу

и този клип долу вдясно, който беше причината да изгледам Киралик ашк. Докато гледах Фатих Харбие постоянно ме тормозеше и накрая го пуснах . . . а това даже не е началото на историята, но съм обещала на групата на ашка някой ден да я разкажа. Толкова съвпадения и накрая и Карата довърши всичко : )))) И нещата почнаха някъде преди 1 година с хванат по бтв случайно някъде 10-12 епизод на Фатих Харбие. Как се завъртат нещата . . .

и този клип долу вдясно, който беше причината да изгледам Киралик ашк. Докато гледах Фатих Харбие постоянно ме тормозеше и накрая го пуснах . . . а това даже не е началото на историята, но съм обещала на групата на ашка някой ден да я разкажа. Толкова съвпадения и накрая и Карата довърши всичко : )))) И нещата почнаха някъде преди 1 година с хванат по бтв случайно някъде 10-12 епизод на Фатих Харбие. Как се завъртат нещата . . .
разпали ми любопитството вече, край 





Препоръчани теми