Звездни компромати - 372

  • 78 943
  • 742
# 390
4 сина. Със съпругата си са женени от 1994г.
Виж целия пост
# 391
Ама и жена му е герой. След 4 раждания, каква фигура извади! Страхотно семейство са!
Виж целия пост
# 392
Ванчето - разгледайте първите четири снимки newsm43

Тази жена дали някога ще проумее, че не е в неин плюс да снима толково отблизо лицето си?! Rolling Eyes

https://www.instagram.com/p/BlfCoholBrf/?taken-by=vaniachervenkova
Виж целия пост
# 393
Потресаващ английски имат тези бръмчалки.Бившата на Ф. Плейн я е яд,че вече няма откъде да точи готови парички,нашата парцалана пък се зъби със самочувствие на много успешна..да скача от бийп на бийп.
Много са ми забавни. Joy
Виж целия пост
# 394
Аз искам по-добра снимка на бившата на Плейн. Нищо не можах да огледам от показаните.
Виж целия пост
# 395
Аз искам по-добра снимка на бившата на Плейн. Нищо не можах да огледам от показаните.

Ето:

https://okmagazine.ro/wp-content/uploads/2017/09/3-1.png

https://i2.wp.com/www.daiquirigirl.com/wp-content/uploads/2017/0 … ?resize=608%2C456

https://editorial01.shutterstock.com/wm-preview-450/9682387gl/6c … ial-9682387gl.jpg

Виж целия пост
# 396
Бабе, не се пали! Няма правила кой и за какво се публикува. Публикуват се компромати, пък ако ще да е на някой световно неизвестен. Колкото Валериева я знаят чичковците, толкова и Лозанова я знаят. Форума е публичен и всеки си има правото да пише каквото иска. И аз не харесвам отделни екземпляри, и затова използвам бутона скрол. Използвай го и ти.
Виж целия пост
# 397
М, ясно, всичко е ясно. Тоя явно си пада по жени на които вагината им е на лицето.
Виж целия пост
# 398
Аз искам по-добра снимка на бившата на Плейн. Нищо не можах да огледам от показаните.

Ето:

https://okmagazine.ro/wp-content/uploads/2017/09/3-1.png

https://i2.wp.com/www.daiquirigirl.com/wp-content/uploads/2017/0 … ?resize=608%2C456
Все едно гледам Валериева, с малко по широк нос.

https://editorial01.shutterstock.com/wm-preview-450/9682387gl/6c … ial-9682387gl.jpg


Виж целия пост
# 399
Моника чете Бгмама....

 
Скрит текст:
Виж целия пост
# 400
Драмите с Моника са си баш за тук. Peace
Виж целия пост
# 401
Е това не е работа, отиваш на майна си Райна в някакво имение с всичкото му под ръка и сядаш да четеш бг мама. Е бива ли сега..чак пък толкова биване  не бива  😂😂 и после гледайти и завиждайти...
Виж целия пост
# 402
На псевдо-дизайнерчето даже жените са му кич. Баси мърлите.
Виж целия пост
# 403
ама какви драми, скубане на проститутки, толкова.

като се каже дизайнер, да е дизайнер. бъди лош, бъди:))
Скрит текст:
Heart
Виж целия пост
# 404
Ехеее Джон Галиано,това Е дизайнер!!!
Плейн ми прилича на анимационен герой,скоро ще се сетя на кой...
Май на онзи от Лабораторията на Декстър с широката челюст.
Несъразмерен гей Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия