Кралски работи и клюки - 16

  • 76 171
  • 741
# 660
...Може и сама да е измислила роклята и воала.
Роклята не ми допадна,но воала и тиарата много.

Роклята е на ливанска дизайнерка, Сандра Мансур, нейна приятелка.http://www.frivolette.com/fashion/reviews/courtly-couture-weddin … aterina-malysheva

Малышева прави прилепнали гащеризони. Ето я марката й http://ekatsuits.com/product-category/katsuits/
Виж целия пост
# 661
Оле мале са и модата на младоженката ,и съпруга й,принца.Разбираемо е защо  я е харесал,както и защо свекърът е против.
Хубави тиара и воал,роклята ми идва кич.
Виж целия пост
# 662
Красива е роклята, много кралска, като от приказка.Но булката нещо не ми върви с нея, не е млада и неопетнена принцеса от приказка.
Това сценични гащеризони ли са ?
Виж целия пост
# 663
Естел от Швеция  тръгва на училище  https://www.hola.com/realeza/casa_suecia/20180822128775/estelle-suecia-primer-dia-colegio/

Още малко снимки на шведското кралско семейство https://www.hola.com/realeza/casa_suecia/20180820128699/vacacion … l-sueca-solliden/

Виж целия пост
# 664
От шведското кралско семейство много ми харесва принц Карл Филип и жена му, май София се казваше Thinking И децата Simple Smile                                               
Виж целия пост
# 665
София нещо в зъбите не ме кефи, но мъжа и си я харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 666
Цялото шведско семейство много ми харесват - изглеждат сплотено и съвсем нормално семейство, баби, деца, внуци - и от време на време го играят крал и кралица с принцове и принцеси Simple Smile
Виж целия пост
# 667
Цялото шведско семейство много ми харесват - изглеждат сплотено и съвсем нормално семейство, баби, деца, внуци - и от време на време го играят крал и кралица с принцове и принцеси Simple Smile
Всъщност те са си обикновени хора.Съпругът на престолонаследничката е учител по тенис.Съпругата на Карл Филип е гол модел,бисексуална и всичко,що се изисква в порно индустрията..Кралицата е била преводачка навремето,когато се запознава с бъдещия си съпруг.
Четох резултатите от някаква анкета,според която голяма част от поданиците са за отмяна на монархията.Ползите от дейността на кралското семейство били много по-малки от издържката им.Смятам,че след време те ще станат и по статут това,което са:най-обикновени хора.
Виж целия пост
# 668
Малко в зъбките като Ванеса Паради, щом се харесва, това е важното.
Виж целия пост
# 669
Малко инфо какво ще учат Джорджи и съучениците му Simple Smile https://www.hellomagazine.com/royalty/2018082261501/prince-georg … m_source=facebook
Да, шведското семейство са доста...освободени, да го кажем. Дано поне видим Виктория кралица, за Естел се съмнявам и аз.
Виж целия пост
# 670
Да разбирам, че съпругата на Карл Филип, тази по-горе на снимката е била звезда в порно индустрията?
Виж целия пост
# 671
Да разбирам, че съпругата на Карл Филип, тази по-горе на снимката е била звезда в порно индустрията?

Чак пък звезда... Една-две голи фотосесии на 20г. и едно участие в риалити, където има сцена на целувка с жена и масажче на голо (с мъж). Шведите хич не й се впрягат, на фона на купонджийските изцепки на принца и краля. То затова промениха реда на наследяване, поне Виктория е с добър имидж.
Виж целия пост
# 672
Цулувката е била с порно звездата Джена Джеймсън, та от там, иначе тя е била бикини модел, участвала в риалити, и след като завършва в Ню Йорк основава фондация за деца в неравностойно положение в Африка. Явно това помага да се омъжиш за принц, нали и Мегън нещо такова правеше.
Виж целия пост
# 673
В Скандинавието имат много либерално отношение към голотата. Тя не е проблем там.
Виж целия пост
# 674
Те и към друго са много либерални, та лично на мен са ми в графата гнусни лицемери.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия