това слабително действа ли ?

  • 2 122
  • 4

някой казват че корема ги е болял прекалено силно ,но наистина ли действа добре? понеже е без рецепта 
Виж целия пост
# 1
Това си е Бизалакс-възможно най-силното разхлабващо,към което се и привиква.Ако имаш проблеми с перисталтиката,има много по-леки билкови варианти,фибри,повече вода,сливи,круши,вода с мед и какво ли още не.
Виж целия пост
# 2
Мога да препоръчам Елакса. В нея няма Сена и не води до привикване. При редовна употреба /всеки ден/ след време пиенето става все по-рядко /веднъж на 3 - 4 дни/
Виж целия пост
# 3
Това си е Бизалакс-възможно най-силното разхлабващо,към което се и привиква.Ако имаш проблеми с перисталтиката,има много по-леки билкови варианти,фибри,повече вода,сливи,круши,вода с мед и какво ли още не.

взех си го. изпих 3 и нищо не ми действа. било силно бла бла
Виж целия пост
# 4
Вземи си билка Майчин лист от билкова аптека.Вечер се вари малко от нея,изчакваш да изстине и пиеш.Сутринта вече има резултат.От хапчетата страшно ме болеше корем и ги спрях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия