До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 3

  • 44 551
  • 818
# 465
Еуфория аз ходих за първи път на тонове миналата седмица. Отиваш отзад, където е родилното отделение, на 1етаж и там ги следят тоновете, мисля че го водят и спешен кабинет, понеже веднъж по спешност ходих и пак там ме приеха. Струват 25лв, лежиш 20минути и гледаш тавана Simple Smile След това ти дават диаграмата и ако искаш викат дежурен лекар, за да разчете дали всичко е наред, или си отиваш при твоя доктор.
Виж целия пост
# 466
Мда при моя е 20, така че то същото
Просто така информативно да отида, че и с тая увита пъпна връв, и като не усещам поне през няколко часа движения и ми се свива сърцето.
Не е нужно да запазвам час или нещо такова да разбирам, просто отивам ?
Виж целия пост
# 467
Не, няма часове. Отиваш на рецепцията и им казваш че искаш тонове. Ако има някой друг преди теб, сядаш и чакаш, ако не влизаш направо вътре.
Виж целия пост
# 468
Здравейте на всички  мами!👋💐

По темата за "тъмнокожите" мами по болниците,аз макар че се следя в държавната болница в Пазарджик там не са толкова много колкото си мислих.А ако има ги делят.Докато в началото на бременността съм била и в частна и там на задържане ме сложиха точно с такива и то 3 в една стая.Принципно не съм расист,но са много шумни,а и си говорят на някъв техен си език и не можеш да разбереш,абее..Иначе в тази болница,държавната,в която съм решила живи и здрави да раждам,ги делят.А и бих казала,че и отношението в държавната е по-добро,отколкото в частната не,че нямат и там трески за дялане.☝

И малко да споделя по друга тема.
Вече съм в 36 + 5 г.с. и очаквам бебка,но макар че си мислех,че ще излезе по-рано мисля,че няма да е така.От вчера усещам на няколко пъти менструални болки ниско долу и бодежи.Днес се събудих пак от тази болка и днес са по-начесто и болките и бодежите,но нищо повече.Коремчето ми е още високо,но тези бодежи,които усещам ниско долу,предполагам,че бебка се намества надолу?🤔
Някоя мама може ли да ме светне,нормално ли е,да очаквам ли нещо повече?

Лек ден мами!💐😊💋
Виж целия пост
# 469
Еуфория, за д-р Ангелов имам много добри отзиви. Моят АГ по ЖК, при който исках и да раждам, но ще е в отпуска, каза да отивам при Ангелов. Бил голям специалист относно кръвоносните съдове с много опит и т.н. Вече се бях уговорила с професора, когато я получих тая инфо. Ей ся идвам за втори запис, че нещо ги.притесни, тъпата от 10 циганина са се преместили на поляната до задния вход и са налягали по тревата, та и ядене са си наизвадили. Ако.имам възможност ще ги снимам.
Виж целия пост
# 470
Как така се разчитат тоновете по желание? Всички тонове трябва да ги види лекар, това иначе е супер странно.
Виж целия пост
# 471
Еуфория, за д-р Ангелов имам много добри отзиви. Моят АГ по ЖК, при който исках и да раждам, но ще е в отпуска, каза да отивам при Ангелов. Бил голям специалист относно кръвоносните съдове с много опит и т.н. Вече се бях уговорила с професора, когато я получих тая инфо. Ей ся идвам за втори запис, че нещо ги.притесни, тъпата от 10 циганина са се преместили на поляната до задния вход и са налягали по тревата, та и ядене са си наизвадили. Ако.имам възможност ще ги снимам.
Олелееееее представям си картинката.
АГ ме предупреди, че не е ок да попаднеш на кой да е дори в Селена, а него го замества само Ангелов.
Сега като даваш и това инфо съм една идея по спокойна.
Макар, че мойто малко инатче може и да си дочака другата седмица като се върне док. Пфууу цял ден й говоря колко е хубаво навън и не и не..
Виж целия пост
# 472
Как така се разчитат тоновете по желание? Всички тонове трябва да ги види лекар, това иначе е супер странно.
Мисля, че тя имаше предвид, че ако искаш там в болницата ще ти ги разчете лекар, ако не си ги носиш на твоя си АГ той да ги разчете.
Виж целия пост
# 473
Момичета, вие успявате ли да се наспивате? Мъчи ме ужасно безсъние, чак се чудя как ще раждам като съм толкова уморена.
Виж целия пост
# 474
Момичета, вие успявате ли да се наспивате? Мъчи ме ужасно безсъние, чак се чудя как ще раждам като съм толкова уморена.

Неее,  честно да ти кажа не помня от кой месец не съм спала нормално 😥 има нощи,  в които спя от насъбраната умора,  но са от време на време.  През деня който може да дремва,  пак е нещо,  аз ме успявам...
Виж целия пост
# 475
Идвам на отчет след тоновете. Добри са, а имам и контракции. Аз от 3 дни ги усещам, де, но не са болезнени, само стягане. АГ ме прегледа пак вагинално и имам 1см. разкритие, но каза, че шийката не е достатъчно изгладена и почти 100% няма да родя тази седмица. Изобщо не ме агитира да предизвикваме раждане. Само каза, че много ми е щръкнал корема и ще е голям бебчо. Явно ще си дочака термин дребосъка Simple Smile

За спането хич не спа добре. Ставам по 2 пъти до тоалетна и обикновено втория път не успявам да заспа отново, будувам 2 часа, заспивам час преди мъжът ми да стане и после съм без всякаква енергия.

Christinnah, бодежите са нормални. И при мен имаше в един момент, но сега поспряха. Понякога бебчо имам усещането, че ме осакатява. Някакъв нерв ли притиска, какво ли, но се схващам цялата в слабините и не мога да направя и крачка.
Виж целия пост
# 476
Мен също ме измъчва безсънието.Това е най-вероятно наблежаване на термина ни моя е на18.08 на никакви празнатци още само едни нобождания ниско долу но не са продължителни
Виж целия пост
# 477
Преди раждането бях много зле със спането. Но спокойно, сега съм още по-зле: кърмя на 2-3 часа ден и нощ.
Виж целия пост
# 478
Абсолютно същата ситуация е и при мен. 😭😭😭Ти секцио или нормално ще раждаш?
Момичета, вие успявате ли да се наспивате? Мъчи ме ужасно безсъние, чак се чудя как ще раждам като съм толкова уморена.

Неее,  честно да ти кажа не помня от кой месец не съм спала нормално 😥 има нощи,  в които спя от насъбраната умора,  но са от време на време.  През деня който може да дремва,  пак е нещо,  аз ме успявам...
Виж целия пост
# 479
Момичета, ето ме и мен!
Сякаш е минала цялА вечност от сутринта.
Родих - два пъти - единия Естествено- но без резултат (с контракции, разкритие над 6, спукани ололоплодни води и всичкото му) но главицата не слезе и ме преместиха за операция.
Бебе Максим се роди с див рев на малък лъв, 51 см и 3650гр Simple Smile Прекрасен е!
Сега съм изпита буквално. Доктора каза, че следващият път нямало да ме слуша Joy Секциото беше много продължително, работеха двама специалисти, явно имаше нещо, което не чух защото заспивах на масата. Sweat
Нямам търпение утре да си го гушна! Благодаря ви за подкрепата!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия