До Август време не остана - малките бебоци скоро ще се гушкат с мама!- 2018 Тема 3

  • 44 551
  • 818
# 540
Термина е 13.08 понеделник, реално с малко късмет 2-3 дни да подрани
Виж целия пост
# 541
Е перфектна си Grinning
Щом се е подготвило бебчето на изходна позиция нека се случат нещата възможно най-естествено и леко и както ти желаеш.
Виж целия пост
# 542
Много хубави новини, Еуфория! Simple Smile Ще чакаме дас е похвалиш значи и ще стискаме палци лекичко да мине раждането Simple Smile
Виж целия пост
# 543
Ххахахаха, много е странно - тръгвам да се навеждам клякайки с разтворени крака.... ами няма нужда вече, мога просто да си се свия и наведа 😀😀😀
Хайде раждайте вече и да правим бебешка тема да се питаме за пъпки и акане 😀
Виж целия пост
# 544
Относно разходките Аз живея на четвъртия етаж и съм без асансьор качвам стълбите средно по шест осем пъти на ден с разкритие съм от  два месеца изгладена шийка и никакви признаци за раждане😟😟😟😟
Виж целия пост
# 545
Ginger, да, най-обикновени стягащи бикини, които идват два пръста над пъпа. Не само, че не спарват, ами супер бързо ми прибират корема, миналия път не съм слагала нищо и ми трябваше към месец да се прибере, а сега при условие пе съм в пъти по зле в корема като отпускане много стават нещата, даже като ги сваля пак седи прибран. Освен това тия колани за след секцио са в пъти по - спарващи и груби, пробвах един долу в аптеката на Токуда, 60лв и изглеждах като робокоп с него, абсурд да бося товс дебело нещо с сто лепенки на него.
Виж целия пост
# 546
Ехаа, Еуфория, браво на теб, много добри новини, особено за пъпната връв. Дано да имаш леко и бързо нормално раждане. 
Тери, имаш ли някакви неприятни усещания, вследствие на разкритието? Аз вчера имах цяла гама най-различни, но кротувах, че искам да си изчакам малката да наддаде още, а и имам 14 дни до термин.
Виж целия пост
# 547
Относно разходките Аз живея на четвъртия етаж и съм без асансьор качвам стълбите средно по шест осем пъти на ден с разкритие съм от  два месеца изгладена шийка и никакви признаци за раждане😟😟😟😟
И аз съм на 4 етаж без асансьор и качвам стълбите по безброй пъти дневно..... А покрай местенето какво чудо беше що събиране на багажи, качване слизане, подреждане, безброй курсове....После непрестанното чистене, а 9 месеца покрай ремонта на новото жилище що тичане и чудо...... Даже движението ми е в повечко, но на мен сега постоянно ми се спи, а имам супер много работа несвършена, бебето ми май не го бърка колко се движа.
Виж целия пост
# 548
Привет!
Вече почти 4 дни след секциото съм пушка!
Нямам никакви оплаквания, но пък за зла беля ми излезна някаква ужасна , суха кашлица, едвам кашлюкам ,че иначе много ме боли операцията. Имате ли някакви съвети или безвредни хитринки ,че направо не се издържа.
Питах лекарите и те само ми казаха ,че може да е от въздуха.

Еуфория , много се радвам за теб, страхотни новини и голям напредък. Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане, както и на всички други мами.
Виж целия пост
# 549
Алекс,  сигурно са те простудили в студената операционна,  възможно ли е?  Единственото безобидно,  което се сещам са някакви лукчета за кашлица. Иначе сироп Синекод е за суха кашлица,  но задължително трябва да ти кажат дали можеш да го пиеш заедно с други лекарства (ако ти дават такива)  и дали е ок при кърмене.
Виж целия пост
# 550
Благодаря на всички
Нямам търпение да ви се похваля

Относно кашлицата - Ен Ти Тус
Изцяло билков по една капачка, три пъти дневно. Аз нали до вчера бухах и аз, та така се оправих и Бронхикум за смучене ✌ от лукчетата полза нямаше, само се мъчих по дълго
Виж целия пост
# 551
Мами, толкова много сте изписали, докато бях в болницата. Вчера се прибрахме с бебе Виктор и днес имам възможността да ви се похваля. Той се роди на 6 август, тегло 3660 гр.
Нямам думи да опиша колко съм щастлива и какво вълнение изпитах, когато го взех в прегръдките си.
Все още ми е трудно да вървя след операцията и ми е криво, че не съм достатъчно добре, за да се грижа за него. Много неща ме притесняват, свързани с отглеждането му, но с търпение, време и упорство знам, че ще се справим с таткото.
Пожелавам леко раждане и бързо възстановяване на мамите, които все още не са родили, а на тези, на които щастливото събитие се е случило през дните, докато не съм писала и чела постовете ви желая здрави и щастливи деца. Smile
Виж целия пост
# 552
Мами, толкова много сте изписали, докато бях в болницата. Вчера се прибрахме с бебе Виктор и днес имам възможността да ви се похваля. Той се роди на 6 август, тегло 3660 гр.
Нямам думи да опиша колко съм щастлива и какво вълнение изпитах, когато го взех в прегръдките си.
Все още ми е трудно да вървя след операцията и ми е криво, че не съм достатъчно добре, за да се грижа за него. Много неща ме притесняват, свързани с отглеждането му, но с търпение, време и упорство знам, че ще се справим с таткото.
Пожелавам леко раждане и бързо възстановяване на мамите, които все още не са родили, а на тези, на които щастливото събитие се е случило през дните, докато не съм писала и чела постовете ви желая здрави и щастливи деца. Smile
Добре дошли у дома.Бебко много са те слушка,а на теб бързо възстановяване. И без притеснения, всичко ще бъде наред.
Виж целия пост
# 553
Момичета, благодаря ви много за предложенията. Като се прибера ще си взема нещо по-сериозно за кашлицата, ако не е затихнала, за сега го карам на лукчета.

Хелинор ,честито бебче Виктор, да е жив ,здрав и много да ви слуша. На теб ти пожелавам бързо възстановяване .🤗😊
Виж целия пост
# 554
Хелинор, честито ти момченце! Simple SmileЗдрави и щастливи бъдете! Сигурна съм, че ще се грижите добре за него, всички се притесняваме, но ще се справим Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия