Априлки 2019

  • 54 235
  • 746
# 600
Честно да си кажа сега пристигнах у дома полета много ме измори,а лелейййй краката колко са ми надути😞и болят.Преди бях с първото в 5 месец така,а сега защо толкова рано.Чуствам се като парцал във въздуха заспивам.
Виж целия пост
# 601
Моите гърди, малки, ама болят много Grinning Пораснаха малко, сутрин като ставам си ги придържам, защото като се изправя от леглото болят ужасно.. Но аз се радвам.. да се видя най-накрая и аз с по-голям бюст Grinning
Виж целия пост
# 602
Здравейте Априлки Simple Smile

И аз се записвам при вас с термин 20 април. Имам и едно момченце почти на 3г. Другият понеделник съм на първи преглед.

Виждам и познати имена от предишната ми отчетна тема и много се радвам  Eos-че Kissing HeartKissing HeartKissing Heart
Виж целия пост
# 603
Здравейте Априлки Simple Smile

И аз се записвам при вас с термин 20 април. Имам и едно момченце почти на 3г. Другият понеделник съм на първи преглед.

Виждам и познати имена от предишната ми отчетна тема и много се радвам  Eos-че Kissing HeartKissing HeartKissing Heart

Добре дошла!
Виж целия пост
# 604
Момичета, искам да ви питам за първата фетална морфология /11-13 г.с./ при кой ще ходите на преглед-при наблюдаващия АГ или при специалист. Моят АГ ми каза, че той ще ми я прави и че не е нужно да ходя при специалист, но на мен, честно казано, ми се иска да отида при специалист, даже си запазих и час. Първият път не съм ходила за първата фетална при специалист, само за втората, но сега съм на 37 и малко се притеснявам. Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 605
Margafuci, с предишната ми бременност за първата ФМ ходих при АГ специалиста, който ме следеше. Тя замери нужните неща, също взе кръв за биохимичен скрининг. Сега мисля пак така да направя. За втората ФМ бях в Света Петка при др. Стратиева (нямам конкретно мнение за нея), за третата ФМ ходим при Марков (от него съм доволна и го харесах много). Сега живот и здраве планирам само при Марков да ходя за 2ра и 3та ФМ.
Виж целия пост
# 606
Margafuci, с предишната ми бременност за първата ФМ ходих при АГ специалиста, който ме следеше. Тя замери нужните неща, също взе кръв за биохимичен скрининг. Сега мисля пак така да направя. За втората ФМ бях в Света Петка при др. Стратиева (нямам конкретно мнение за нея), за третата ФМ ходим при Марков (от него съм доволна и го харесах много). Сега живот и здраве планирам само при Марков да ходя за 2ра и 3та ФМ.

Много ми я препоръча и похвали моето АГ д-р Стратиева, но аз съм пристрастна към Марков, защото първия път ходих при него и съм доволна. Казаха ми, че много се чака при Стратиева. Явно не си много доволна, щом нямаш някакво конкретно мнение?
Виж целия пост
# 607
Така аз незнам да ви се похваля ли..какво да кажа ходих на лекарката каза ми че имам два плодни сака.В единия се вижда бебчо с сърдечна дейност в другия че е празен и ми каза има два варианта или е много малко и все още не се вижда демек да е по малко с 1 седмица,или да е паднало.Но нищо не спира до тук ходих да взема до ветеринаря за папагалите си храна и ме ухапа плъх(бяла мишка)много нито съм я бутала нито нищо изкочи от клетката биха ми ваксина за тетатус и трябвало за бяс защото била лабораторна някаква.И от уплаха за малкото прокървих.Лекарката ми каза че 10..15 дена ще ме наблюдават и се моля всичко да е наред с малкото или малките незнам.След 10 септември отново съм на преглед.Направо се видях в ужас.😢😢😢
Виж целия пост
# 608
Nataliq, отново успех! Стискам палци, успокой се. Лежи повече и така...
Защо пък ги държат отворени клетките на тия мишки... No Mouth
Имат ли някакви противопоказания  за бебето вакисните Тетанус и за бяс? Аз не съм много запозната.
Виж целия пост
# 609
За тетанус нямало проблем ама за другата ги е страх малко.А аз видя на бебчо че е отлепена плацентата и ще лежа повече няма как.Да се надявам да се закрепи.А за второто ще видим след 10 със сигурност.Надявам се да е добре да не възникне проблем от ухапването.SadЗа мишката незнам ветеринарката ухапало е детето и даже не му била нищо)вика било под стрес.Много мразя такива мишки и ме е гнус ако стане нещо с малкото ще ги съдя!!!
Виж целия пост
# 610
Nataliq777,  стискам палци всичко да е наред! Да не би да си прокървила от полета нещо? Аз се притеснявам, че ми предстои пътуване до Лондон и от там още 5 часа с влак + 1 час с кола и след 3 дни обратно по същия начин Sad. Много ме е страх!
Виж целия пост
# 611
Аз нвмах кървене от някъде 3..4 дена докторката ми каза че от уплаха за бебето и за това,но и не ми препоръчва да летя много при мен полета е 2 часа+4 часа с кола.
Виж целия пост
# 612
Да, за тетанус не е опасно но за бяс нещата са малко по-различни тази За бяс се бие по схема 6 бр. инжекции(не съм сиг за бройката)
Как те ухапа тая мишка ти бръкна в аквариума ли тия хора да обезопасяват животните направо ужас...
Лекарите не казаха ли, че може да минеш и Без тая за бяс?
Надявам се всичко да е наред и да не ти повлияе негативно това преживяване.
Виж целия пост
# 613
Nataliq777 Успех дано поне с едното бебче всичко да е наред.
Аз съм за да ги съдиш дори и да нямаш трайни последствия.
А относно пътуването на мен ми бяха казали , че не е проблем но на всеки час два трябва да слизаш 5-10 мин разходка (за кола)
Виж целия пост
# 614
Margafuci, с предишната ми бременност за първата ФМ ходих при АГ специалиста, който ме следеше. Тя замери нужните неща, също взе кръв за биохимичен скрининг. Сега мисля пак така да направя. За втората ФМ бях в Света Петка при др. Стратиева (нямам конкретно мнение за нея), за третата ФМ ходим при Марков (от него съм доволна и го харесах много). Сега живот и здраве планирам само при Марков да ходя за 2ра и 3та ФМ.

Много ми я препоръча и похвали моето АГ д-р Стратиева, но аз съм пристрастна към Марков, защото първия път ходих при него и съм доволна. Казаха ми, че много се чака при Стратиева. Явно не си много доволна, щом нямаш някакво конкретно мнение?
Не, че не съм доволна от Стратиева - прегледаме, разказа ми каквото я питах, нищо лошо не мога да кажа. Е чаках един час, час и нещо въпреки записания час, но мисля че това е в реда на нещата. Просто Марков много ме грабна с отношението, много е внимателен, вдъхва спокойствие, аз обичам такива лекари и като цяло предпочитам мъже лекари. И другото което ми харесва е, че ти звънят и ти казват да знаете че часовете вървят с час, или с два закъснение и така не висиш пред кабинета, а си го предвиждаш.

Nataliq777, стискам палци всичко да е наред и с двете бебчета !
 

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия