Априлки 2019

  • 54 235
  • 746
# 615
Момичета, не знам как сте вие, но мен това ставане до тоалетна по 2-3 пъти на нощ ми побърква. Преди никога не съм ставала, дори когато съм пила бира. Какво ще бъде като се издуят коремите не знам, сигурно ще спим в тоалетната. Все още няма кой знае какво да притиска  мехура.
.
до 5г.с ходех по 3 пъти нощем, от 6та седмица насам по -4/5  , а от 10тина дни ходя по 6 😤 ....спя и ставам на час или 40 мин понякога...😲 Имах и рекорд преди броени дни - 8 пъти ходене до 🚾 иии реално не се наспивам от месец насам...
и едни сънища еротични сънувам 🤣😅  к'во е това чудо не знам ...нощта е пълна с изненади 😅
Виж целия пост
# 616
Момичета, не знам как сте вие, но мен това ставане до тоалетна по 2-3 пъти на нощ ми побърква. Преди никога не съм ставала, дори когато съм пила бира. Какво ще бъде като се издуят коремите не знам, сигурно ще спим в тоалетната. Все още няма кой знае какво да притиска  мехура.
.
до 5г.с ходех по 3 пъти нощем, от 6та седмица насам по -4/5  , а от 10тина дни ходя по 6 😤 ....спя и ставам на час или 40 мин понякога...😲 Имах и рекорд преди броени дни - 8 пъти ходене до 🚾 иии реално не се наспивам от месец насам...
и едни сънища еротични сънувам 🤣😅  к'во е това чудо не знам ...нощта е пълна с изненади 😅
За еротичните те разбирам Joy
Виж целия пост
# 617
И аз....направо, какво е това чудо Simple Smile
Виж целия пост
# 618
Добре дошла, diamond Simple Smile
И моят термин е за 20ти април. 😍

Nataliq777 Дано всичко е наред! Много неприятно се е получило, но не знам как е възможно да стане такова нещо..не ги ли затварят тези животни.

Относно болежките, и аз ставам всяка вечер 1-2 пъти, после едва заспивам, и на другият ден съм парцал. С гърдите същата работа, болят ме още от 3г.с., като буци са, тежат ми.. И с първата бременност бях със същите оплаквания. Все бях в тоалетната и моят мъж се шегуваше с това, а гърдите ми пораднаха от Б чашка, на Е.. Smiley
Виж целия пост
# 619
Здравейте, минах днес на втори преглед, видяха пулс, кислород.. Термина ми го определиха по-скоро 30.03, но засега ще съм тука. Казаха ми на 18.09 да ходя за изследвания. Искам да ви попитам вас как ви гледат? Значи мен ме гледаха днес с вагинален ехограф, в пакета на клиниката пише че прегледите са с ултразвук, това трябва да е различно предполагам и вероятно по-натам се ползва? Пулса не съм го чула, даде ми само снимка. Вие чухте ли го?
Виж целия пост
# 620
Ултразвук и вагинален ехограф е едно и също, така ни гледат всички. На мен ми пусна пулса и на двете ембриончета Simple Smile Много е зареждащо да се чуе, но май не всеки ултразвук има тази възможност.
Виж целия пост
# 621
Ултразвук и вагинален ехограф е едно и също, така ни гледат всички. На мен ми пусна пулса и на двете ембриончета Simple Smile Много е зареждащо да се чуе, но май не всеки ултразвук има тази възможност.

Ок, благодаря. Ще си помисля за тази клиника. Принципно ехографа, на който ме гледаха днес беше видимо по-стар, ама в крайна сметка като ще доплащам ще си помисля... Аз много исках също да чуя пулса.
Виж целия пост
# 622
Момичета, насочила съм се към пакет ЖК  при др. Мазнейкова . Имате ли някаква информация за там. Казаха ми, че пълен пакет включващ всички прегледи, изследвания , тестове и т.н за 9 месеца е 900 лв. Какво мислите?
https://mbal-sofia.com/%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B … 0%BD%D0%B8%D0%B5/
Виж целия пост
# 623
Мисля, че е добре. Аз и друг път съм ги виждала тези пакети и горе долу се избиват. Като сложиш всички изследвания, които трябва да платиш...
Не знам как се следи бременност, но предполагам на месец си отиват около 100-тина лв. за прегледи и изследвания.
Виж целия пост
# 624
Момичета, насочила съм се към пакет ЖК  при др. Мазнейкова . Имате ли някаква информация за там. Казаха ми, че пълен пакет включващ всички прегледи, изследвания , тестове и т.н за 9 месеца е 900 лв. Какво мислите?
https://mbal-sofia.com/%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B … 0%BD%D0%B8%D0%B5/


Две мои приятелки родиха при нея, съвсем скоро, едната февруари, другата май. Значи първата е доволна, второто момиче каза, че сестрите не са й отговаряли на въпросите, ако искала нещо й отговаряли е сега ще дойда и не идвали, каза, че им било лошо отношението. Другото което ме втрещи, понеже второто момиче роди със секцио там (и двете всъщност, непланирано), аз си мислех, че е било планирано, а всъщност тя е отишла няколко дни преди термина на преглед, мазнейкова младата й казала "о, ти имаш 1,5 см разкритие, ела си в понеделник на термина, тогава ще си родиш нормално и т.н." Мойта приятелка е отишла в понеделник, сложили са й окситоцин и са я чакали, ама естествено бебето не искало да излезе.. и след няколко часа са й направили секцио. Преди нея някакво друго момиче са опитали по същия начин, после вакум и накрая секцио. Та нормално ли е да се уговаря ден при нормално раждане според вас? Ние с моят приятел нямаме такива възможности.. мисля да раждам живи и здрави в Шейново. Ако имах финансова възможност бих избрала Токуда. За следене си избрах МЦ Пентаграм, д-р Тошева, работят със ЗК, но има доплащане от 430 лв.
Виж целия пост
# 625
Ами аз първото си дете родих в Окръжна болница София без избор на екип. Родих 2 седмици преди термина. Понеже цяла вечер имах контракции и ходих на преглед и казаха че имам малко разкритие и ме пратиха да си ходя. В крайна сметка се върнах с изтекли води след час 😆.
Истината е, че никой не искаше да ме поеме, защото им свършвала смяната. За мой късмет на смяна беше много добра и грижовна стажантка. Изкарах късмет, през цялото време ми помагаше.
Много мои приятелки родиха в различни болници с избор на екип. 
Виж целия пост
# 626
момичета, мерила ли е някоя телесната аи температура? Моята е сутрин и вечер не повече от 36,5,по късно се покачва на 36,8,а в момента е 37,2, но може би благодарение на прогестерона който приемам сутрин,а казват че при бременост тр да е висока постоянно. От днес съм в 6 седмица и мн се притеснявам дали в такъв случай ембриончето  е продължило развитие
Виж целия пост
# 627
не се мери телесна, а вагинална или анална
Виж целия пост
# 628
ясно, но мисля че няма да има голяма разлика, като се има предвид телесната
Виж целия пост
# 629
има има и то голяма, следя си овулацията с температурният метод от много години има голяма разлика между телесна и вагинална.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия