Зеленчуците не съм ги въвеждала всички и тогава да заместя хранене, просто се ориентирах по бебето колко иска.
. Отделно в едната каша имаше ябълки и череши... Днес мисля да дам круша вместо каша. Бях купила една каша на ъопфер и изобщо я отказва, та затова дадох банан и днес мисля да дам крушата.
.
когато реши обаче успява да хване сравнително малки парченца и си ги прехвърля от едната ръка в другата. Като се нахрани директно сваля всичко от таблата на земята. За момента му давам два пъти -сутрин основно зеленчуци и следобед плодове. Не мога да преценя като количество колко хапва, но си хапва определено. Нямаме заместено хранене, за момента не ми е цел. Като че ли започна вече повече да дъвче, по-дълго задържа парченцата в устата и си ги осмуква. Вчета въведох ориз и ще започна да му правя плодови бисквитки с оризово брашно. Следващата седмица започвам зърнени безглутенови, после зърнени глутенови -за около месец трябва да ги мина. Та по план сме общо взето. Препоръчани теми