ОСМИ клас пред нас е - ваканцията още си тече -15

  • 64 794
  • 744
# 525
Хайде и ние с една дребна мадама, която продължава да расте.
Към 160 см, 40 кг, 38-39 номер.
Вероятно следващата седмица сме на шопинг.
Виж целия пост
# 526
Белинда, ти и със сантиметрите изби рибата. Grinning Давайте ги тези високи младежи насам! Stuck Out Tongue Winking Eye И кажи с какво го храниш, че моят дребничък върви. Да вземам мерки навреме. Joy
Виж целия пост
# 527
Аз не съм много съгласна голям юнак 180 см да го "подарим" на фея от около 160. Нашите елфи от по 170 и нагоре къде ще си намерят подобаващи кавалери.Joy

Хайде, виртуална конкуренция заформих.
Виж целия пост
# 528
А, чакай, чакай! 163-сантиметровата феята още ще расте. Grinning Майка й е 174 см. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 529
Белинда, ти и със сантиметрите изби рибата. Grinning Давайте ги тези високи младежи насам! Stuck Out Tongue Winking Eye И кажи с какво го храниш, че моят дребничък върви. Да вземам мерки навреме. Joy

Аз до шести клас бях най-дребното дете в класа. Седях на първият чин в средната редица. В седми клас, след лятната ваканция се завърнах върлина. Ела сега да ме видиш, наборката се шегува, че съм жираф. Smiley
Виж целия пост
# 530
Sanaka, и моето до скоро вървеше дребно. Дечко от всякъде. По номерация на детските дрехи, вървеше с 1-2 години назад. Миналата есен пазарувах дрехи за 10-11 годишни. Вече е в норма. Тази есен, дрехите за 13 год. му малеят. За другата есен не смея да предвиждам. Баща му си беше мъж 185 сантиметров. Моят баща пък, влязъл в казармата последен по височина, на уволнението бил втори в строя. Явно периодите на активен растеж са различни при децата.
Виж целия пост
# 531
Слънчевата, така е. И аз, като Торнадо, до 7-ми клас бях в края на редичката по физическо и след лятната ваканция застанах начело. А момчетата масово избуяват в гимназията. Но за всеки случай, ще го запиша на баскетбол. Joy
Виж целия пост
# 532
Слънчевата, така е. И аз, като Торнадо, до 7-ми клас бях в края на редичката по физическо и след лятната ваканция застанах начело. А момчетата масово избуяват в гимназията. Но за всеки случай, ще го запиша на баскетбол. Joy

Аз 7 години тренирах тенис на корт. Всички тенесисти са "големи" хора. Wink
Виж целия пост
# 533
Абе Белинда, той два пъти колкото тебе 🙄
Моят дръпна 2 номера това лято и само купувам обувки по спешност. Иначе и 40 кила още не е стигнал, 155 см
Виж целия пост
# 534
Здравейте! С интерес чета темата. Във връзка с последните организационни неща преди началото на годината имам въпрос - за да извадя карта за градски транспорт на осмокласничката какъв документ, че е ученик, трябва да представя. После е ясно - бележник или ученическа карта, но сега преди започване на училище? До сега не и се е налагало да пътува и не сме вадили такава, но сега ще необходима. В ЦГМ пише "В началото на учебната година се допуска издаване/зареждане за един месец срещу служебна бележка със записана съответна учебна година и лична карта." - от училището предполагам.
С вълнение чакам и дата за родителска среща, но за сега няма. Не са обявени и класните ръководители ... май само родителите се вълнуваме от това Simple Smile
Виж целия пост
# 535
Значи, сега ще избия рибата аз, с тъп въпрос, ама....
Учебната година в София на 17ти ли започва? Чак сега се усетих, че тогава е празника на София. До сега, май винаги е бил неучебен? Или е бил присъствен, неучебен? Flushed
Абе, няма как официално годината да започне на различни дати....
Виж целия пост
# 536
Бележник от седми клас. Издават за септември и октомври. Повече - с новия бележник.

Учебната година започва на 17.09.
Виж целия пост
# 537
Бележник от седми клас. Издават за септември и октомври. Повече - с новия бележник.



Благодаря!
Виж целия пост
# 538
Бележник от седми клас. Издават за септември и октомври. Повече - с новия бележник.



Благодаря!
И аз благодаря bouquet! Щерката ще се връща 8-9 септемвери и сигурно ще тръгне да щъка по София, та да заредим картата.
За високите момчета - спешно се търсят, поне 180 см. да са Joy
Виж целия пост
# 539
Да се отчита и аз за статистиката: наборът е 1.75 см на около 60 кг и крака 42-43 номер.
С този си ръст към днешна дата е най-високият човек вкъщи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия