Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е новата тема във форума?
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
Какви са някои от проблемите, които бъдещите майки обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е новата тема във форума?
-
Какви са някои от темите, обсъждани във форума?
-
Какви са някои от проблемите, които бъдещите майки обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите и проблемите, обсъждани във връзка с бременността?
-
Какви са препоръките за кремове против стрии и целулит по време на бременност?
Тя наистина е много мила и е трогателно как се радва на бебетата всеки път, все едно това не и е работата от 20 години насам. Много мило.

току що се прибрах най сетне.ходих да си правя изследванията които ми беше дал док(кръв и урина)но какво стана.не стига 4е 4аках 15 дена за тоз моя пуст 4ас ами на вси4кото отгоре не ми и казаха 4е тррябва да си купя 4ашка за урина.да си свърша работата в нас с утришната урина и да го занеса тогава
направо съм бясна. и сега дадох само кръв.сега урината ще трябва да я дам при следващите изследвания от доктора.защо непременно трябва да е с първата сутришна урина
аз съм на лекар на 25 и ве4е нямам търпение.пък да не говоря за януари как го 4акам.лек ден моми4ета
Много се радвам на тази тема защото ще взема активно у4астие в увели4аването на българското население на 30.1.2007 



, а само да си сверя часовника нормално ли е да не ти е лошо?

Купих си и обувки, колие, обеци... И съм много доволна. Не мога само още да реша дали да съм с було или само с цветчета в косата. Вие как мислите?