Януари още е далече, но за ритничета е време скоро вече

  • 49 567
  • 736
# 135
Познавам козирози, но всичките са странни и по свой си начин хора на крайностите и са доста инатливи заради това. Един от най- близкине ми хора е козирог и ми е идело да го удуша точно заради тези крайности...
А, да ви питам момичета, къде усещате бебето!? Аз го усещам много ниско, под корема, но е бебето, сигурна съм че не се бъркам.
Аз го усещам в часта под пъпа,обикаля си понякога го усещам около пъпа а понякога и много ниско долу.Доста по често от дясно,зависи как му кефне да застане.😍Вече съм в 18г.с и 6 дни и се усеща доста отчетливо и няма как да го объркам.Понякога си "забравям",че съм бременна и се стряскам като ме ритне.Преди дни го усещах предимно легнала по гръб,сега вече и легнала настрани и седнала.Има да заякват сега и да раздават ритници,както си пише по книгите да са живи и здрави.

За зодиите аз съм Стрелец таткото Дева,трудна комбинация да ви кажа.Както споменах каката е Риби,малкият е Рак в семейството нямаме Козирог .Иначе преобладават Телците и Девите.Аз лично много се разбирам с Близнаци,и никак с жени Водолей(бившата свекърва).Малкият ми Рак е много гальовен,много често като да му се скарам нещо и така може да ме погледне,че да съжалявам едва ли не.Учи азбуката сега,ще е предучилищтна ама нещо не му се отдава,докато с цифрите от 3 годишен се справя добре.
Виж целия пост
# 136
Познавам козирози, но всичките са странни и по свой си начин хора на крайностите и са доста инатливи заради това. Един от най- близкине ми хора е козирог и ми е идело да го удуша точно заради тези крайности...
А, да ви питам момичета, къде усещате бебето!? Аз го усещам много ниско, под корема, но е бебето, сигурна съм че не се бъркам.
Аз съм риби и съм човек на крайностите и като чета как ти е идвало да убиеш козирога така се разсмях ... Таткото ще има да убива и мен, и бебето. 😃🤣😂
Аз днес ставам на 20 седмици и преполовявам бременността. Леле, прозвуча като сякаш имам празник. Simple Smile
Виж целия пост
# 137
Аз съм Козирог и много се надявам да не решат да извадят бебка по рано.
Grinning Харесвам си зодията,а и всички Козирози,които познавам са целеустремени, предприемчиви и отговорни Grinning
Моята бебка, явно доста се върти, защото усещам ритничета на различни местa,а един ден през половин-един час имах силни пробождания в корема.Отидохме до спешното и се оказа,че бебка раздава ритничета по пикочния ми мехур Grinning
Виж целия пост
# 138
Уф, пък аз изобщо не го усещам това бебе още. И нямам спомен от предишните пъти кога започнах. Даже от време на време забравям, че съм бременна.

Сега може да ми се посмеете, но аз моите бебета все ги целя да се раждат през май. Как пък не уцелих нито веднъж?! А този път направо избих рибата с точност.Sunglasses
Виж целия пост
# 139
Здравейте, писах още в първата тема, сега се включвам пак. Моля да ме добавите на първа страница с термин 3.01, момченце, на 33 години съм, първа бременност. И аз днес преполових, точно 20 седмици 😊
Виж целия пост
# 140
Моето дете се роди 48см и 0-3 месеца и бяха голями бая време и подгъвах ръкавите. Аз съм скорпион, моя мъж, сестра ми  и дъщеря ми са козирог(ужас е в нас) майка ми и бебето се очертава да са водолей, ще видим как ще е. Бебето го усещам на около 4пръстта под пъпа.
Виж целия пост
# 141
Ние сме овен и стрелец, много добър тандем и много се допълваме и разбираме. Бебо Козирог, освен ако не избърза за стрелец, ще е още едно рогато в къщи Simple Smile.
Относно дрешките може би наистина трябва да се видят. Забелязвам, че 0-3 месеца боди от БГ е по-малко от същото купено от Белгия, пък пилското е още по-голямо Simple Smile.
И аз съм се насочила главно към размери  3-6 месеца. Имам и доста от племенника ми, някои дори не са обличани, имах навика навсякъде, където пътувам да му купувам по нещо Simple Smile.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 142
Моето дете се роди 48см и 0-3 месеца и бяха голями бая време и подгъвах ръкавите. Аз съм скорпион, моя мъж, сестра ми  и дъщеря ми са козирог(ужас е в нас) майка ми и бебето се очертава да са водолей, ще видим как ще е. Бебето го усещам на около 4пръстта под пъпа.
С моя син сме в обратен ред - аз съм козирог, той е скорпион, знам за какво говориш Grinning Мъжът ми пък е близнаци, въобще зоологическа градина Grinning  Абе тегави сме си козирозите, но пък сме дисциплинирани и изпълнителни.
За дрешките много зависи, освен от самите дрехи и от бебето. С ММ сме дребосъци и двамата и малкия ни е така и като бебе супер бавно дърпаше на см.
Виж целия пост
# 143
Влюбих се в количка, дами! Супер много екстри, адски удобна!
https://moebebe.com/bebeshka-kolichka-2v1-next-avenue-espiro-2017
Бях объркала линка, пуснах нов.
Виж целия пост
# 144
Добро утро, момичета.Аз май останах единствената мама, която не знае пола все още.Моето бебе на всички прегледи застава с гръб и по турски.GrinningНа феталната се надявам вече и аз да зная.Искам да ви попитам, вие пуснахте ли си изследвания за листерия и токсоплазмоза?От тоскоплазмозата на мен ми излезна , че нямам инфекци, нямам и антитела обаче:thinking:Относно листерията още не съм пускала.И още един въпрос.Има ли мама тук, която да се разминава с термина.На мен непрекъснато ми го свалят.Бебето вървяло седмица напред и реално съм 18 г.с, а лекаря ме води вече 19 г.с по размери на видеозона.
Виж целия пост
# 145
Здравей, Giorgana!
Аз също не знам пола на бебето, поради простия причина, че си имам шкембенце и преди бременността, и просто се губел образа. На феталната морфология в 20г.с. силно се надявам да се види и съм раздвоена какво точно искам, може би момче да не се мъчи като нас жените, но пък ако е момиче ще му правя прически и т.н. Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Добро утро, момичета.Аз май останах единствената мама, която не знае пола все още.Моето бебе на всички прегледи застава с гръб и по турски.GrinningНа феталната се надявам вече и аз да зная.Искам да ви попитам, вие пуснахте ли си изследвания за листерия и токсоплазмоза?От тоскоплазмозата на мен ми излезна , че нямам инфекци, нямам и антитела обаче:thinking:Относно листерията още не съм пускала.И още един въпрос.Има ли мама тук, която да се разминава с термина.На мен непрекъснато ми го свалят.Бебето вървяло седмица напред и реално съм 18 г.с, а лекаря ме води вече 19 г.с по размери на видеозона.
Това с термина може да се промени във всеки един момент. Не се впечатлявай толкова. Така или иначе по дата на последна менструация ще излизаш в майчинство. И по тази дата си броиш реално седмиците.
Виж целия пост
# 147
Giorgana, не съм пускала изследванията, за които питаш. В понеделник съм на ЖК по ЗК и предполагам, че е дошло време за новите изследвания, та ще ме изпратят да дам кръв и урина, но не знам дали са включени и тези, за които питаш.
Моето бебе също избързваше със седмица, та термина ми също се смени, от 9-ти стана на 5-ти януари. Утре влизам в 20 седмица, госпожицата вече е много активна, по 4-5 пъти на ден се активира и започва едно бутане и ритане по 10-20 минути, чак се чудя как не се уморява това бебе. Новото е, че според мен вече усещам как се мести, защото вчера на два пъти имах чувството, че ми избутва и опъва нещо из корема, не беше приятно.Satisfied
S and M, браво за количката. Аз съм решила да изчакам още за купуване, все още само разглеждам онлайн. Чакам да захладнее малко и да пообиколя магазините, искам да разгледам на живо и поне да набележа разни неща. Като се познавам, всичко ще искам да изкупя.Smile
Планували сме до две седмици да започнем ремонта на стаята на бебето, та тези дни ще обикаляме и по такъв тип магазини.
Вие как сте, момичета?
Виж целия пост
# 148
Терминът не се променя от ехографа. Винаги е един и същ и зависи от датата на последната менструация. Основната причина е плацентата и водите. А те остаряват спрямо терминът по последна редовна менструация. Т.е бебето може да излиза и 2400 по ехограф, но ако плацентата е трета степен зрялост с калцирания - предизвиква се раждане. Обратно - може да е голямо бебе, но ако плацента и води са в норма, изчаква се. Т.е много е рано да говорим кой кога ще ражда, но официално се гледа първоначалната дата на термина.
Виж целия пост
# 149
Добро утро, момичета.Аз май останах единствената мама, която не знае пола все още.Моето бебе на всички прегледи застава с гръб и по турски.GrinningНа феталната се надявам вече и аз да зная.Искам да ви попитам, вие пуснахте ли си изследвания за листерия и токсоплазмоза?От тоскоплазмозата на мен ми излезна , че нямам инфекци, нямам и антитела обаче:thinking:Относно листерията още не съм пускала.И още един въпрос.Има ли мама тук, която да се разминава с термина.На мен непрекъснато ми го свалят.Бебето вървяло седмица напред и реално съм 18 г.с, а лекаря ме води вече 19 г.с по размери на видеозона.
Терминът си е спрямо ПРМ или спрямо пункция при инвитро.Това че е напред с 1 седмица или назад с 1 седмица е нормално ,не означава обаче смяна на термина.За пръв път чувам подобно нещо .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия