Изпитани сайтове за парфюми - 12

  • 88 151
  • 754
# 735
В един от сайтовете следното изречение буди недоумение в мен- парфюмът е с оригинален, с гарантиран произход, в транспортна опаковка.
Какво налага тази транспортна опаковка при оригинален парфюм с гарантиран произход.

Какво има за чудене? Просто са описали оригинален тестер, малко по-завоелирано от другите сайтове, колкото и да копират и описват всичко по сходен начин помежду си, типично по български, без да се търси креативност.
Бубанка, май дойде време за нова тема Wink.
Виж целия пост
# 736
Всички бизнеси са в колапс покрай черния петък, и то не само в България. Тук и спиди и еконт са в будна кома, което е главният проблем. Редих се на опашка онзи ден на “чист въздух” поне 30 минути. При толкова много намаления във всеки бранш е нормално да има забавяния и това не е, защото сме в България, а защото всички пазаруваме на промоциите.
Виж целия пост
# 737
Ами не, в случая всички поръчали преди 4-5 дни, вече са получили поръчките си. А тия от 23-ти- чакат.
Виж целия пост
# 738
Бубанка, имам предложение темите за Парфимо и Нотино да се обединят с тази тема. В оная (за двата сайта) нещата вече не са така динамични, че да изискват нова тема, а и без това повечето си ги обсъждат тук.

Какво ще кажете, дали да не си обсъждаме всички бг сайтове в една тема?
Виж целия пост
# 739
Аз съм за. Идеята е добра. Наистина няма смисъл да има две теми.
Виж целия пост
# 740
Аз също съм ЗА.
Тази тема се превърна основно в тема за Елинор, дори имам усещането, че някои от пишещите са служители на фирмата.
Виж целия пост
# 741
И аз съм за обединението.
Виж целия пост
# 742
За. Няма смисъл за всеки сайт отделна тема.
Виж целия пост
# 743
Аз също съм "за" да се обединят темите.
Виж целия пост
# 744
И аз смятам, че е логично темата да е една.

Мислех си също- има много складове, като този на Париж 4, някои от които се обсъждат тук, сигурно има такива и в други градове- дали не е редно да има тема за тези места, където може да се пазарува на място. В София аз знам няколко, сигурно има и такива, които не са обсъждани тук. В Пловдив са Венера, но може да има и други.
Виж целия пост
# 745
Може да ги има изредени и тях на 1-ва страница.
Аз знам( да се разбира посещавала съм) само един на Тинтява.
Виж целия пост
# 746
И аз съм "за". Simple Smile
Виж целия пост
# 747
Ами не, в случая всички поръчали преди 4-5 дни, вече са получили поръчките си. А тия от 23-ти- чакат.
Някои чакат и от 20-ти /Парфимо/  ooooh!
Виж целия пост
# 748
Аз също мисля, че е полезно на първа страница да се посочат и физическите магазини, в случаите, когато онлайн магазините имат и такива.
Виж целия пост
# 749
Ами не, в случая всички поръчали преди 4-5 дни, вече са получили поръчките си. А тия от 23-ти- чакат.
Някои чакат и от 20-ти /Парфимо/  ooooh!
Мале..

Аз обмислям да поръчам пак, само че без лосиона, за да не е микс поръчката и другата изобщо да не я взимам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия