Пъргави ритничета от ОКТОМВРИЙСКИТЕ мъничета

  • 34 532
  • 728
# 75
Болките в срамната кост ме мъчат вече месец, а сега са и по-силни. Вечер само дългата възглавница от Лидл ме спасява, но все си е неприятно. Не знам колко още ще се разширява този таз Close
Виж целия пост
# 76
Ох, тази малката незнам какво прави от няколко дни вечер като седна да вечеряме и имам чувството, че е напреки не нагоре или надолу. И като се върти чак ме боли корема. Все едно от ще ми пръсне кожата. Много неприятно!
Виж целия пост
# 77
Ох, тази малката незнам какво прави от няколко дни вечер като седна да вечеряме и имам чувството, че е напреки не нагоре или надолу. И като се върти чак ме боли корема. Все едно от ще ми пръсне кожата. Много неприятно!
Само вечер ли? Моята като почне да ме ръга я с крак я с дупе и ми става една буца имам чувството, че ще ми пробие кожата. А като легна започва каратето...
Виж целия пост
# 78
Ох, момичета аз днес съм доста притеснена, имах работа до ин витро клиниката и наминах да видя моята докторка преди часовете, поговорихме си с нея, тя вика дай да те погледна, пускайки доплера започна да се мръщи, нещо не й харесва в едната маточна артерия и утре спешно ме праща на трета фетална, обади се специално да помоли, аз като се замислих на последния преглед Велев заради тази артерия ми включи аспирин протекта към фраксипарина, но явно не действа, сега съм се леко шашнала и незнам какво да очаквам. А и това бебе ме притесни допълнително от няколко дни беше доста пасивно, добре че днес се завърна с шутовете.
Виж целия пост
# 79
Малинка, стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 80
Малинка, всичко ще е наред! На каква доза Фракси си? Може да ти я увеличат.
И моята бебка беше малко пасивна тези дни, но днес пак се активизира.
Виж целия пост
# 81
Ох, момичета аз днес съм доста притеснена, имах работа до ин витро клиниката и наминах да видя моята докторка преди часовете, поговорихме си с нея, тя вика дай да те погледна, пускайки доплера започна да се мръщи, нещо не й харесва в едната маточна артерия и утре спешно ме праща на трета фетална, обади се специално да помоли, аз като се замислих на последния преглед Велев заради тази артерия ми включи аспирин протекта към фраксипарина, но явно не действа, сега съм се леко шашнала и незнам какво да очаквам. А и това бебе ме притесни допълнително от няколко дни беше доста пасивно, добре че днес се завърна с шутовете.

Най-добре нищо, изчакай си прегледа и те ще ти кажат. Нямаш какво да направиш, а и като цяло мисля, че малко повече се шашкат лекарите при ин витрото и се презастраховат, недей се паникьосва като още нямаш причина.
Виж целия пост
# 82
За сега всичко беше наред, но определено ме шашна, а и на мен малко ми трябва. Велев от своя страна беше абсолютно спокоен когато я гледа същата артерия, просто каза изписвам аспирин протект и ще се видим след 3 седмици. Но правилно нищо не мога да направя и без това, каквото стане, ще видим утре какво ще кажат. Иначе съм на 0,6 фраксипарин.
Виж целия пост
# 83
Малинка, с теб сме! Опитай се много-много да не го мислиш. Позитивно и всичко ще бъде наред Simple Smile
Виж целия пост
# 84
Малинка, Успех. Всичко ще е наред. 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 85
Аз в крайна сметка реших също да отида на третата фетална морфология, понеже и аз съм на профилактика с Фраксипарин. Та тъкмо се връщам от София от др Чавеева, мн съм впечатлена от нея, за втори път се срещаме. Девойката ми в 31 г.с.+5 дни е вече 1,900 кг. Гледахме всички органи, всичко се развива нормално, най- ме интересуваше дали няма стареене на плацентата, успокои ме, че е наред и кръвотокът през нея също е добър. Спирам Аспиринът и продължавам само с Фраксипарин 0.3 мл.
Виж целия пост
# 86
Малинка, при мен едната артерия беше по-свита още в началото, после уж се нормализира, но много се бях шашнала. Моята АГ ми обясни, че ако се задържи така просто ще ме сложи профилактично на аспирин протект. Дали е възможно аспирина да не влияе директно на артерията, а да профилактира евентуални усложнения заради нея, т.е. дали не е нормално въпреки лекарствата които пиеш да си стои така, но да си защитена? Стискам ти палци всичко да е наред Hug

Иначе като пишете бебета колко са активни, същата работа и с нашата девойка. Няма бурна активност целодневно, повече я усещам да приплъзва някой крайник насам-натам, но като се запъне някъде понякога ми идва да се разрева, чак подскачам от болка и побутвам да се премести. Тези дни имам и контракции, не са много, но се случват и не са съвсем безболезнени, чудя се дали не е заради активността и.
И коремът ми имам чувството че ще се пръсне, на моменти го усещам много изпънат. Забелязала съм че като ми се появят контракции за няколко дни после ми става по-голям корема и се успокоява положението за известно време, та се чудя дали и сега не е такъв случая - да и е станало тясно и да става по-голям корема затова да имам контракции докато свикне матката.
Другата седмица съм на късната ФМ, та се надявам да е спокойно положението до тогава да не звъня на доктора.
Виж целия пост
# 87
purpuletka тъкмо и аз с това оплакване се включвам тази сутрин, че коремът ми като се събудих беше доста изпънат, но след известно време се нормализира, не знам дали е нормално, явно е Grinning Иначе коремът вече доста ми тежи. Вечер, когато съм лежала повече на ляво например и реша да се обръщам на дясно чак ме понаболява . Оставям настрана това, че ми отнема толкова труд и сили Grinning
Малинка надявам се всичко да е наред ! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 88
И на мен вече доста ми тежи коремът. Особено отдолу в областта под пъпа, чак имам чувството, че ще чми се скъса кожата (там ми се появиха и стрии, така че правилно чувство Grinning) Вчера си взех колан за бременни и определено се чувствам по-добре.
Виж целия пост
# 89
И моят корем е така изпънат и на моменти твърд. Усещам понякога през нощта, че това е по-осезаемо и дори понаболява.
А понеже на една страна, въпреки че се въртя, ми става доста неудобно и ми се случва да се събудя и да се намеря по гръб, а знам че не е хубаво да се спи по гръб. Дали така не вредя на бебчето, да притискам нещо, не знам и ми става много тъпо, но просто не се усещам или поне не веднага.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия