Звездни компромати - 377

  • 78 557
  • 741
# 630
Никол С и Гери М имат горен долу един и същ термин.
Знам.
Виж целия пост
# 631
Разпределени са в 3 поредни месеца.
Виж целия пост
# 632
А за пол нещо да знаете ?
Виж целия пост
# 633
ааа, какъвто си изберат децата, не се натрапва това нещо пол;)
Виж целия пост
# 634
За Малкоданска не се знае кога й е термина. На Банова тире Плевнелиева не й е приятно да влизаме в личното й пространство и затова усърдно пази датата, но някъде през Октомври ще е. А Николче, ще роди, когато майка й й каже
Хахахааххах
Виж целия пост
# 635
ГледАх на бобец и излезе мъжко на.....айде на Станкулова Simple Smile
Виж целия пост
# 636
ГледАх на бобец и излезе мъжко на.....айде на Станкулова Simple Smile
Цъ, смени водата на боба.  Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Деси Плевнелиева има термин в средата на септември.
Виж целия пост
# 638
И аз мисля, че Никол ще е има сладка девойка
Виж целия пост
# 639

Венсан Касел  се е оженил днес
Виж целия пост
# 640
И синоптичките на Нова са бременни, да не пропуснем.
Виж целия пост
# 641
С това епидемично забременяване във "времето" няколко минути се взирах в корема на Емо Чолаков. Не знам какво съм очаквала да изскочи от там Joy
Виж целия пост
# 642
Ахахах, тъкмо идвах да кажа, че Емо Чолаков ми е съмнителен. Joy
Виж целия пост
# 643
Да им е честито на младоженците Grinning Бях останала с убеждението, че миналата седмица са се бракували, а те само се подготвяли за повода...

Венсан има две дъщери от Моника, стана ми интересно дали са взели харизмата на родителите... отивам да ги търся Blush
Скрит текст:
Невероятно красива двойка, много ме е яд, че се разделиха.....

Виж целия пост
# 644
И синоптичките на Нова са бременни, да не пропуснем.
Ау, добре че ни каза. Добре, че и Чолаков и доц. Рачев, не са.

Аз съм за девойки, вчера гледах на бедро.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия