Благоевград- тема 37

  • 105 359
  • 581
# 105
М Студио- Мария +1
Виж целия пост
# 106

Това ли е адресът:  ул. „Владо Черноземски“ 4А?
Виж целия пост
# 107
Да, блокът срещу полицията, но входът е отзад.
Виж целия пост
# 108
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър учител по математика за частни уроци?
Виж целия пост
# 109
Здравейте, не знам за каква възраст търсите учител, но г-жа Митева е много добра. Има частна занималня, казва се Еврика, но мисля, че дава и частни уроци. Ако искате, ще ви дам контакт на лични.
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър учител по математика за частни уроци?
Виж целия пост
# 110
Здравейте, не знам за каква възраст търсите учител, но г-жа Митева е много добра. Има частна занималня, казва се Еврика, но мисля, че дава и частни уроци. Ако искате, ще ви дам контакт на лични.
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър учител по математика за частни уроци?

За трети клас дете, ако може телефон за контакти.
Виж целия пост
# 111
Здравейте, къде в момента има отворен плувен басейн? Интересува ме свободно плуване за възрастни .
Виж целия пост
# 112
https://viewblagoevgrad.com/obekti/pluven-kompleks-kv-elenovo/, евентуално в хотел Бали и хотел Монте Кристо; останалите са откритите басейни на Езерец, Орбита и в Симитли.
Виж целия пост
# 113
Здравейте,
Не съм чела назад, не съм търсила и в търсачката, но търся психолог в Благоевград. По възможност с добри отзиви и от първо лице.
Благодаря!
Виж целия пост
# 114
Здравейте. Искам да попитам за препорка за рентген в Благоевград? Добра апаратура? Необходимо ли е  ,ако решим да снимаме главата на 2 годишно пълна упойка?  Удари се преди 3 седмици почти,жизнен е и всичко е ок (пу пу),просто му стои една вдлъбната резка на челото.Благодаря.

ПП : също ще ми е от полза по друг въпрос да знам ,има ли добър хематолог в Благоевгрд?
Виж целия пост
# 115
Здравейте. Искам да попитам за препорка за рентген в Благоевград? Добра апаратура? Необходимо ли е  ,ако решим да снимаме главата на 2 годишно пълна упойка?  Удари се преди 3 седмици почти,жизнен е и всичко е ок (пу пу),просто му стои една вдлъбната резка на челото.Благодаря.

ПП : също ще ми е от полза по друг въпрос да знам ,има ли добър хематолог в Благоевгрд?

Между рентгена в държавната поликлиника и Пулс, бих избрала този в държавната на 4 етаж. Хематоложка знам само Янева, приема от понеделник до четвъртък от 9 до 12 мисля, че беше на 2 етаж, входът над спешното. На мен лично не ми допадна, ако е за нещо по-сериозно бих отишла до София.
Виж целия пост
# 116
Хематоложката е д-р Весела Попова на 2ет.
Виж целия пост
# 117
За детенце и аз бих предпочела направо в София, дано е излишно притеснение.
Виж целия пост
# 118
Благодаря ви . ❤ Чудя се дали да го снимаме ,тъй като са минали 3 седмици вече ,но нещо почнах да чета и да се филмирам.
За хематолог - нужен ми е за възрастен човек,с множество заболявания,но към момента с високи левкоцити. 3 пъти вече лежи в болница за месе и половина .🤦♀до сега мисля,че бяха ок левкоцитите и сега са скочили.
Виж целия пост
# 119
Хематоложката е д-р Весела Попова на 2ет.
А добра ли е? Работи ли с НЗОК?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия