Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са преживяванията на участниците във форума?
Какви съвети се споделят във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Обединени текстове: Формулярът обсъжда различни аспекти на бременността, като прегледи, резултати от изследвания, предположения за пола на бебето, притеснения относно здравето и безопасността на бебето и споделяне на лични преживявания и преживявания. Основните теми, обсъждани във форума, включват резултати от прегледи и изследвания, предположения за полa на бебето, притеснения относно здравето на бебето и собственото здраве и споделяне на лични преживявания и преживявания.
-
Какви са преживяванията на участниците във форума?
-
Какви съвети се споделят във форума?
-
Как се изчисляват болничните и майчинството в България?
-
Как се изчислява осигурителният доход по време на болничен?
На 24 години от София съм, първа и мнооого желана бременност, в 14г.с. с момиченце (мечта ми е!). През май месец, официално станахме семейство, с много красива сватба и месец след нея, още след първия опит, видяхме двете мечтани чертички. Следя се при д-р Василева и мисля, че ще родя при нея, много я харесвам , много ми допада и като човек и ме кара да съм спокойна. За сега мисля, да избера Вита, за появата на моето момиченце, има ли друга мама с планове за раждане там? При мен гаденето и провърщането отиминава, но пък съм с хрема и от няколко дни с много червено гърло и суха кашлица, голяма мъка, но какво да се прави... Чета ви с голям интерес, пожелавам на всички лека и спокойна бременност.
В коя седмица ти я правиха?