Февруарче все по-бързо расте и бърза ритничета да раздаде !

  • 37 311
  • 754
# 90
И ние много го умуваме. При нас точно мъжкото тяло е по-настоятелно, защото уж не трябва много да се товаря, а и честно казано като се върна от работа не ми остават сили (все още) да мия, чистя, готвя. Той понякога опитва да помага, но не се получава напълно. А и имаме куче и по-нататък като се роди бебче живот и здраве ще е много удобно "някой" постоянно да обира косми. Не, че е някое дългокосместо или пухкаво, но все си е животинче. Проблемът при нас е, че сме в по-малък апартамент с повечко мебели и не знам този робот доколко ще успява да си свърши работата.
Виж целия пост
# 91
Да, наистина харчовете се натрупват Sad но нашето куче си ръси косми навсякъде, трябва всеки ден да отделям по 30 мин за прахосмукачка. С, живот и здраве, две деца просто не виждам как ще успея, без да споменаваме че в момента ми е абсолютно забранено чистенето и напъването.
Та решението го взехме лесно, някак си от самосебе си дойде. Така сме го решили и за сушилнята, считаме го за необходимост.
Виж целия пост
# 92
О, сушилнята с бебе май си е направо задължителна. Ние нямаме, но също плануваме да вземем. Харчовете наистина се трупат, а колко неща ще излязат от после...
Виж целия пост
# 93
Сушилнята определено ни е най-ценната покупка през последните години, загинала съм без нея. Роботче и ние имаме, сравнително доволна съм, но понякога ме изнервя как заобикаля боклуците, затова го пускам и излизам Grinning
До следващия ми преглед на 13,08 има цяла вечност, почвам да мисля за глупости..
Момичета, решили ли сте вече къде ще раждате?
Виж целия пост
# 94
Сушилнята определено ни е най-ценната покупка през последните години, загинала съм без нея. Роботче и ние имаме, сравнително доволна съм, но понякога ме изнервя как заобикаля боклуците, затова го пускам и излизам Grinning
До следващия ми преглед на 13,08 има цяла вечност, почвам да мисля за глупости..
Момичета, решили ли сте вече къде ще раждате?

Аз май съм се насочила, даже съм набелязала и лекар, но естествено е твърде рано да се срещаме, така че като се видим ще преценя той ли ще е човекът. И моят следващ преглед е доста далеч - 18.09 чак. Но ще се чака, няма как.
Виж целия пост
# 95
Аз другата седмица трябва да се обадя за  час. Последно бях на 07.08. Надявам се вече да се вижса и пола. Много искам да е момиче, да ги нашарим както се казва Grinning но каквото дойде. Важното е да е живо и здраво
Виж целия пост
# 96
Сушилнята и у нас много си я обичаме. Мислила съм и за прахосмукачка-робот, но не е подходяща за нашия апартамент.
За раждане аз съм се насочила към Св. Лазар - София, но смятам да се обърна към тях декември месец и да реша окончателно.

Evita_83, и ние сме с момче и си мечтая за една девойка сега, но каквото дойде. Имам усещане за момче.
Виж целия пост
# 97
Аз мисля този път по-рано да се видя с лекарят, който евентуално ще.ме изражда, че да установим по-здрава връзка Grinning затова съм изпаднала в размисли, колебая се между двама и две болници
Виж целия пост
# 98
Не уточних понеже не сме много момичетата от Варна, но аз съм се насочила (за момента) към АГ и д-р Георгиев, който ужасно много мои познати похвалиха понеже той ги е израждал.
Виж целия пост
# 99
Аз клоня към Шейново, тъй като лекарката при която се следя работи там, но още не сме обсъждали темата.

Отделно искам да ви попитам какъв крем за лице използвате в момента?
Виж целия пост
# 100
Аз май се насочвам към моят, който ме следи. Изражда в Софиямед. Малко скъпичко, но ще можем да ги заделим.
Виж целия пост
# 101
И моят доктор е в Шейново. Само че като го питах за цените за избор на екип нещо се размина информацията от него и от сайта. Та сега се чудя защо иска да ме товари така. И оттам идва и страха от раждането, защото съм си втълпила че ако не ме оперира той нещата няма да са ок. Само информативно - при него раждах първия път и всичко беше ок
Виж целия пост
# 102
Pхоeniх, сподели между кои се колебаеш?
Аз първия път раждах в Шейново, без избор на екип и не останах доволна. Не ми се обясни нищо, което ако сте с екип вероятно няма да е така. След секцио бебето беше отделено от мен 30 часа+, което за мен е огромен минус, но там друг вариант няма. Това е и причината да се насоча към Св. Лазар, защото ако пак се наложи секцио, там не отделят мама и бебе за толкова часове, стига да няма проблеми, разбира се.
Виж целия пост
# 103
Pхоeniх, сподели между кои се колебаеш?
Аз първия път раждах в Шейново, без избор на екип и не останах доволна. Не ми се обясни нищо, което ако сте с екип вероятно няма да е така. След секцио бебето беше отделено от мен 30 часа+, което за мен е огромен минус, но там друг вариант няма. Това е и причината да се насоча към Св. Лазар, защото ако пак се наложи секцио, там не отделят мама и бебе за толкова часове, стига да няма проблеми, разбира се.
Моят доктор изражда единствено в МД и предния път раждах там. Колебая се дали да не се насоча към "Надежда" сега, именно заради разделянето от бебето и някои други "екстри". Знам, че за повечето жени няма място за колебание в случая само при споменаването на МД 😁 но ме задържат лекар+неонатология. Голяма дилема
M0n17y, покрай един разговор за доктори, който се заформи тук, съм останала с впечатлението, че не сте малко от Варна
Виж целия пост
# 104
Аз съм сигурна, че искам да раждам при моята лекарка - Мария Ангелова , където и да е( засега май в окръжна или майчин дом) това е за Варна Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия