Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 79 202
  • 795
# 525
Копираш го и го плействаш в  word.
Виж целия пост
# 526
Извинявам се може ли по - подробно да ми обясните, не съм правила подобно нещо до сега и не схващам Sweat Smile
Виж целия пост
# 527
Как ти е даден режима? В сайта ли, във word програмата ли, къде? Копираш целия текст от началото до края. Отиваш в началото на изречението, откъдето ти започва режима, натискаш левия бутон на мишката и провлачваш доооо долу, без да пускаш, той сайта/екрана/картината ще ти се мести автоматично надолу и като стигнеш до края махаш пръста от бутона на мишката. Сега върху синия текст (маркиран трябва да ти е син) натискаш с десен бутон на мишката и намираш къде пише Copy/Копирай. Отваряш си word файл на компютъра и с десен бутон на мишката върху "белия лист" търсиш Paste/Поставяне.
После, за да запаметиш файла на компютъра, горе в ляво на Word-a гледаш за малка иконка като едновремешните дискети за компютър. Натискаш там, ще ти излезе прозорец да смениш името на файла, избери папката, където искаш да запаметиш и избери Запиши долу в дясно в този прозорец.

Ох, изморих се. 😂 Не знам дали се пошегува, ама надявам се, че не си. Ако пак не разбираш, моля те помоли някой около теб да ти помогне. 👀😀
Виж целия пост
# 528
Хахаха не, не се шегувах  Grinning ужас, наистина въпросът ми изглежда като на индианец  Grinning режима ми е даден в сайта, като тренировките и менютата са линкове към youtube. Сега ще видим до къде ще я докара, благодаря ти Sonnenhimmel за подробния отговор  Grinning
Виж целия пост
# 529
Здравейте и аз си поръчах режима. Успех на всички
Виж целия пост
# 530
Аз имам “Дупемания” и много ми харесва. Доволна съм от програмите и режимите на Руми, помогнаха ми да сваля доста и да поддържам това тегло в продължение на години.
Сега съм се активирала отново.
Виж целия пост
# 531
Аз вече минах 2/3 от 90-дневното предизвикателство на Руми. От началото на май, съчетавам нейните тренировки с виртуални HIIT тренировки в реално време ♥️♥️♥️. Пак тренирам по 5 пъти седмично, но малко забравям challenge-a във времето. В допълнение почти всеки ден правя планк и малко каланетика за разтягане.

Резултатът за 2 месеца е минус 5.5 кг и по 4-6 см свалени от талия, ханш, гърди и бедра.

В толкова добра форма не съм била от доста време, чувствам се чудесно!, 🌼
Виж целия пост
# 532
Здравейте!
Бих искала да питам тези от вас, които са пробвали За Из Път (напреднали и супер напреднали), как ви се струва - натоварва ли добре?
Също ако сте пробвали НОВО НАЧАЛО, Уверена по бански или Тренировъчна програма за плоско коремче - какво ви е мнението?
Виж целия пост
# 533
Здравейте и от мен Simple Smile
Вече трета седмица съм на Индивидуалната програма на Руми, която влючва хранителен режим (14 менюта) и бонус първо ниво на Високоефективна програма. Има ли някой, който има опит с тази комбинация?
Споделете как протича комуникацията Ви с нея, имате ли напредък, кога преминавате на следващо ниво на тренировките?
Обмислям след като Високоефективна (начинаещи) ми стане лесна да си закупя Уникална, но ще почакам да я намали като цена, защото вече дадох 180лв. и не ми се дават още толкова.
Виж целия пост
# 534
Следващо ниво на тренировките- когато настоящите започнат да ти стават лесни и спрат да те изкарват от зоната на комфорт.

Обмислям след като Високоефективна (начинаещи) ми стане лесна да си закупя Уникална, но ще почакам да я намали като цена, защото вече дадох 180лв. и не ми се дават още толкова.
А ти ли избра Високоефективна да ти е бонусът към индивидуалното меню?
По абсолютно скромното ми мнение, с което никого не обвързвам, щом си на тази програма, още повече на нивото за начинаещи, Уникална определено не е подходящата програма, с която да продължиш да надграждаш след това.

ПП. Предполагам, си в течение на уникалния проект, който Румяна пуска от 1ви юни? За нейни клиенти, включително такива, поръчали и индивидуално меню, ще има безплатен 3- месечен достъп до платформата, която ще съдържа тренировки всевъзможни нива, продължителност и т.н. В този ред на мисли, не избързвай да поръчваш нова тренировъчна програма.

Успех!
Виж целия пост
# 535
Следващо ниво на тренировките- когато настоящите започнат да ти стават лесни и спрат да те изкарват от зоната на комфорт.

Обмислям след като Високоефективна (начинаещи) ми стане лесна да си закупя Уникална, но ще почакам да я намали като цена, защото вече дадох 180лв. и не ми се дават още толкова.
А ти ли избра Високоефективна да ти е бонусът към индивидуалното меню?
По абсолютно скромното ми мнение, с което никого не обвързвам, щом си на тази програма, още повече на нивото за начинаещи, Уникална определено не е подходящата програма, с която да продължиш да надграждаш след това.

ПП. Предполагам, си в течение на уникалния проект, който Румяна пуска от 1ви юни? За нейни клиенти, включително такива, поръчали и индивидуално меню, ще има безплатен 3- месечен достъп до платформата, която ще съдържа тренировки всевъзможни нива, продължителност и т.н. В този ред на мисли, не избързвай да поръчваш нова тренировъчна програма.

Успех!

Благодаря ти за споделеното ТиЛи. Високоефективна (ниво 1) ми беше предоставена като бонус към индивидуалното меню. Сега обаче разбирам, че ако трябва да започна ниво 2 за напреднали трябва да купя целия пакет... Колкото до Уникална - мисля, че и тя има ниво за Начинаещи. Видях 1-2 безплатни клипчета от нея на интернет страницата и ми се видя доста интензивна. Това ли имаш предвид като казваш, че според теб няма да е подходяща?
Иначе да, видях, че мога да се възползвам от безплатен тримесечен абонамент и ще изчакам да видя какви са тренировките там.
Странно ми е, че индивидуалното меню по никакъв начин не ме оставя гладна до сега, което или е гениално, или има нещо не както трябва. През годините съм се залавяла с доста диети/режими и винаги съм се отказвала заради чувството на глад. Имам за сваляне 8 кг. и не знам дали така ще се получи Grinning Ще споделям как вървят нещата. За сега нямам свалени кг., но сантиметрите постепенно намаляват от всички обиколки.
Виж целия пост
# 536
Хубави са й хр. режими на Румяна. Чак гениални... не мисля. Simple Smile Факт е, че особено в съчетание с редовни упражнения- работят.

Уникална освен интензивна е и доста натоварваща, дори в нивото за начинаещи. Мен лично ме удари в кръста и още на седмица 5 някъде я зарязах.  След като си на Високоинтензивна, ниво начинаещи, предполагам, че бориш някакви болежки? И ако да- то това е причината, поради която не ти я препоръчвам.

Високоефективна (ниво 1) ми беше предоставена като бонус към индивидуалното меню. Сега обаче разбирам, че ако трябва да започна ниво 2 за напреднали трябва да купя целия пакет...

Мдаммммммм, да си дойдем на думата за страхотната маркетингова стратегия на ЕкипЪТ. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 537
ПП. Предполагам, си в течение на уникалния проект, който Румяна пуска от 1ви юни? За нейни клиенти, включително такива, поръчали и индивидуално меню, ще има безплатен 3- месечен достъп до платформата, която ще съдържа тренировки всевъзможни нива, продължителност и т.н. В този ред на мисли, не избързвай да поръчваш нова тренировъчна програма.

Това е яко, мерси ТиЛи! Дали, ако сега си поръчам лятното меню, ще ме включи в този списък с "нейни клиенти"?
Виж целия пост
# 538
Аз имам индивидуален режим от преди 6 години, след първото раждане постигнах желаните резултати с него.
Сега от три седмици отново го започнах, но с тренировките от 90-дневното предизвикателство за начинаещи. Проблема е, че наистина нямам почти никакво време и тези тренировки от 15 мин ме устройват засега. От 1-ви юни се надявам да излезе нещо с което да заменя тези тренировки.
До сега за три седмици съм около 1кг надолу и тук - таме по някой сантиметър минус. Имам да свалям в ханша и бедрата, но там е най-трудно поне при мен. Целта ми е още около 4-5 кг надолу.
Виж целия пост
# 539
Аз имам Високоефективната, Лятно и Зимно меню. Правих Високоефективната от началото на февруари до началото на април, и от там насетне Лятното.
Първата ми е по-добре защото няма подскоци и много кардио (аз съм с астма, така че това ми е важно).

Лятното е по-трудно и има някакви шантави упражнения дето трябва да се суча на геврек и тях любезно ги пропускам. Иначе имам едно индивидуално меню, което с леки модификации и либерално спазване използвам от 2018. От началото на февруари съм -6.5кг и доста сантиметри, най-вече в ханша.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия