Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 79 199
  • 795
# 540
Аз имам Високоефективната, Лятно и Зимно меню. Правих Високоефективната от началото на февруари до началото на април, и от там насетне Лятното.
Първата ми е по-добре защото няма подскоци и много кардио (аз съм с астма, така че това ми е важно).

Лятното е по-трудно и има някакви шантави упражнения дето трябва да се суча на геврек и тях любезно ги пропускам. Иначе имам едно индивидуално меню, което с леки модификации и либерално спазване използвам от 2018. От началото на февруари съм -6.5кг и доста сантиметри, най-вече в ханша.

dtodorova, браво! Страхотни резултати. На кое ниво на Високоефективна си в момента - 1 или 2? И ако не е нахално от моя страна да попитам колко килограма имаш за сваляне, защото и това оказва доста голямо значение.
Сега ще видим новото студио какви тренировки ще има, но като цяло след това ще трябва да реша с коя програма да продължа, за да има резултати Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Аз имам Високоефективната, Лятно и Зимно меню. Правих Високоефективната от началото на февруари до началото на април, и от там насетне Лятното.
Първата ми е по-добре защото няма подскоци и много кардио (аз съм с астма, така че това ми е важно).

Лятното е по-трудно и има някакви шантави упражнения дето трябва да се суча на геврек и тях любезно ги пропускам. Иначе имам едно индивидуално меню, което с леки модификации и либерално спазване използвам от 2018. От началото на февруари съм -6.5кг и доста сантиметри, най-вече в ханша.

dtodorova, браво! Страхотни резултати. На кое ниво на Високоефективна си в момента - 1 или 2? И ако не е нахално от моя страна да попитам колко килограма имаш за сваляне, защото и това оказва доста голямо значение.
Сега ще видим новото студио какви тренировки ще има, но като цяло след това ще трябва да реша с коя програма да продължа, за да има резултати Simple Smile

Благодаря - аз съм много щастлива с тези резултати. Висока съм 163 и бях 82.5кг, сега съм 75.5-76кг. Имам още поне 10 да свалям докато вляза в нормите.

Високоефективната я правих от 10 февруари до 7 април - от тогава съм на тренировките от Лятното меню. И двете нива правех едно след друго. Те ми бяха еднакво трудни честно казано.
Виж целия пост
# 542
Високоефективната ли няма подскоци и мн кардио?
Виж целия пост
# 543
Високоефективната ли няма подскоци и мн кардио?

Да, щадяща е към ставите. Има си кардио, но не е супер интензивно. За мен лично е напълно достатъчно, за да се изморя и изпотя до края на тренировката, което е целта Simple Smile
Виж целия пост
# 544
Високоефективната ли няма подскоци и мн кардио?

Да, щадяща е към ставите. Има си кардио, но не е супер интензивно. За мен лично е напълно достатъчно, за да се изморя и изпотя до края на тренировката, което е целта Simple Smile

Аз кардио наричам нещо, което ми вдига стъпалата от земята, като тичане да речем - тогава имам проблем с дишането (след 10-20 секунди), иначе като динамика и скорост мога да издържа супер много.

За Лятното, където със сигурност има много такива движения пропускам упражнението, като просто продължавам да правя предното упражнение докато тече динамичното.
Виж целия пост
# 545
Здравейте, днес започнах новата програма на Руми- Корем мечта през платформата. Има ли други ентусиасти като мен да се подкрепя ме взаимно Blush .Първата тренировка ми хареса, но утре ще имам мускулна треска със сигурност. Тренировката я получих с безплатен достъп до Студио Прекрасна за три месеца. Има. Големи надежди, че ще по прибере корема, но трябва и диета ( имам индивидуално меню и Пъстро меню) и мисля да си направя някакъв микс с калориен дефицит.
Пожелавам много свалени обиколки на всички Blush
Виж целия пост
# 546
Габ, аз мисля да я почна. Може да погледна и другите, но определено моя корем има нужда от работа:grinn:
Виж целия пост
# 547
Габ, аз мисля да я почна. Може да погледна и другите, но определено моя корем има нужда от работа:grinn:
Много че се радвам да има още някой, с когото да си даваме кураж Blush
Виж целия пост
# 548
Здравей,
И аз днес я почнах новата програма.
Нямам големи надежди, защото въобще не мога да намаля калориите. Но поне се движа и тренирам.
Хареса ми тренировката иначе. Бързо мина, правех почивки и пак се включвах. Много добре ме тонизира. Пробвах после и минито, но сигурно са ми слаби мускулите, защото въобще не усетих натоварване. Руми казва, че колкото повече се правят минитата, толкова по-трудни стават.
Виж целия пост
# 549
Здравей,
И аз днес я почнах новата програма.
Нямам големи надежди, защото въобще не мога да намаля калориите. Но поне се движа и тренирам.
Хареса ми тренировката иначе. Бързо мина, правех почивки и пак се включвах. Много добре ме тонизира. Пробвах после и минито, но сигурно са ми слаби мускулите, защото въобще не усетих натоварване. Руми казва, че колкото повече се правят минитата, толкова по-трудни стават.

Каква е тази нова програма? Аз получих мисля само достъп до 'студио' в което са всички менюта и стари програми или нещо не съм разбрала?
Виж целия пост
# 550
https://fitnesinstruktor.com/podarak-studio-prekrasna-3-meseca/

На мен ми излиза като подарък директно при програмите.
Виж целия пост
# 551
И аз започнах Корем мечта вчера. Супер много ми хареса! Изненадващо за мен направих почти всички повторения без да изнемогвам и се чувствах добре, а тренирам редовно само от 3 седмици. Имам индивидуално меню от Руми, което отново спазвам от толкова време, но нещо не мърдам с килограмите... Sad Има свалени сантиметри, но искам да се отърва от едни излишни 8 кг.
Виж целия пост
# 552
Много приятно съм впечатлена от жеста на Руми да даде достъп до студиото си на такива като мен, които имат закупени други програми. Разбира се, това е маркетингова стратегия, но на мен много много ми хареса. И аз днес ще започна Корем Мечта, защото такива Фит Тестове като вчерашния хич не ги долюбвам. Не за друго, ми не ме интересува колко повече лицеви опори мога да направя. Аз искам да изглеждам и да се чувствам добре, не се боря за сила. Сега ставам и започвам тренировката Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Здравейте,
Аз приключих вчера с Уникална. На кг нито съм свалила, нито съм качила. Но коремът ми се прибра и тялото ми, особено в горната част се оформи доста добре.
Сега се колебая дали да започна Корем мечта или седмичните тренировки. Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Като по поръчка ми идва студио Прекрасна. Благодаря Руми Sparkling Heart
Започнах с Ново начало, съвсем начинаеща съм. Много добре ме натоварва засега.
Смятам да съм мноого постоянна Relaxed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия