Как да "накажа" ММ?

  • 17 216
  • 109
# 105
Малко не по темата - болезнения цикъл в повечето случаи след раждане не е толкова болезнен.
Виж целия пост
# 106
И не съм казала, че не ходя по лекари.

И какво ти казаха за болките? Какви диагнози ти поставиха и какво лечение ти предписаха?
Само не ми казвай, че са ти казали да пиеш Аулин, защото изобщо няма да ти повярвам.
Виж целия пост
# 107
Аулин пият не малко жени за да намалят болката при цикъл.
Да, лекар ми го предписа във втори курс, след като припаднах и викнаха  линейка.
И понеже достатъчно съм писала за моя мц из другите теми, нямам намерение да го повтарям и тук.
Хайде, със здраве Simple Smile
Виж целия пост
# 108

Само не ми казвай, че са ти казали да пиеш Аулин, защото изобщо няма да ти повярвам.


Виж целия пост
# 109
Заключвам по молба на автора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия