Мъж Телец -16

  • 55 826
  • 750
# 630
asen_mihaylov мъжете явно сте различни, защото козирозите-жени, които аз познавам са доста злобни, особено към хората, които са успели да постигнат много повече от тях. Към останалите се отнасят с пренебрежение. По- грозното обаче е, че злобата си я изсипват зад гърба ти.
Не съм много съгласна. Имам наблюдения над злобен мъж Козирог...точно по същата линия.
Виж целия пост
# 631
Аз също нямам подобни впечатления. Мъже козли и аз не харесвам.
Виж целия пост
# 632
Джулая, аз нямам наблюдения върху мъжете козирог, но явно си приличат. За мен N 1 в класацията за изроди са мъжете близнаци, след един такъв(те са много де, в едно тяло)  всички останали ти се струват душици с малки бъгове в системата.
Виж целия пост
# 633
Джулая, аз нямам наблюдения върху мъжете козирог, но явно си приличат. За мен N 1 в класацията за изроди са мъжете близнаци, след един такъв(те са много де, в едно тяло)  всички останали ти се струват душици с малки бъгове в системата.
А при мен е абсолютно обратното Laughing
Виж целия пост
# 634
Колко хубаво, че имаме различен вкус! Smiley

Да ви споделя за моя любим - Телец.. Чувствам се прекрасно с него. Но вече повече от година сме "заедно", а връзката ни не се развива. Той иначе много говори, много мечтае - така, че да звучи решително. Но вече познавам тази му особеност - само с приказки си остава. Мен всъщност съвсем ме устройва да не живеем заедно и все още не съм готова да имам дете от него. Но ме дразни, че само мрънка и напира, а нищо не предприема. Като не го устройва нещо, защо не си помръдне.. нещо Smirk  или да се радва на това, което има(ме).
Виж целия пост
# 635
Е, Mia_Sophie, ти пък, къде си се разбързала. Търпение в големи дози и здрави нерви ти трябват Laughing
Виж целия пост
# 636
Колко хубаво, че имаме различен вкус! Smiley

Да ви споделя за моя любим - Телец.. Чувствам се прекрасно с него. Но вече повече от година сме "заедно", а връзката ни не се развива. Той иначе много говори, много мечтае - така, че да звучи решително. Но вече познавам тази му особеност - само с приказки си остава. Мен всъщност съвсем ме устройва да не живеем заедно и все още не съм готова да имам дете от него. Но ме дразни, че само мрънка и напира, а нищо не предприема. Като не го устройва нещо, защо не си помръдне.. нещо Smirk  или да се радва на това, което има(ме).


Типично за всички телци, само мрънкат, а нищо не правят Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Не бързам изобщо, но ме подпалва от време - на време и се впрягам, влагам време, мисли, идеи в нещо, а той само така си говорел..
Виж целия пост
# 638
Така си говорят. И глупости обичат да говорят, и тестове да правят. И да дразнят, и сеир да гледат. После "Не съм аз, не казах това, ти, ти, ти - ти си го измисли, ти си лоша. Ах, как ме караш да страдам. А аз толкова те обичам" ooooh!  smile3538

Виж целия пост
# 639
Телето с което имах дългааа връзка е всичко друго,но не и нерешително. Постоянно прави някакви грандиозни планове и като валяк - бавно и сигурно ги постига. Отделно,че предложи да заживеем заедно три месеца след началото на връзката ни. И все той е човека,който ме "побутва " да пробвам нови неща,места и всичко Simple Smile Но предполагам влияние има и лъвският му асцедент :д
Виж целия пост
# 640
Телето с което имах дългааа връзка е всичко друго,но не и нерешително. Постоянно прави някакви грандиозни планове и като валяк - бавно и сигурно ги постига. Отделно,че предложи да заживеем заедно три месеца след началото на връзката ни. И все той е човека,който ме "побутва " да пробвам нови неща,места и всичко Simple Smile Но предполагам влияние има и лъвският му асцедент :д
Няма да е от асцедента, телето, с което бях аз и имаше същия асцедент, по-скоро беше като малко по-горе описаното. Имаше нещо лъвско в него, по-скоро, че е най-добрия, с много претенции и изисквания, не харесваше нищо в мен и накрая въпреки всичко твърдеше, че ме е обичал, но аз, видиш ли, не съм разбрала ..
Виж целия пост
# 641
Моят Телец е правил подвизи за мен. На 21 год. пропътува сам 2000 км само защото отношенията ни не бяха цветущи и от страх, че чувствата ми не са същите и всичко би могло да приключи. Без навигация, с една обикновена карта на Европа в скута и с 11-годишната му (тогава) кола. Още помня думите му, като се видяхме, че много рискувал с това пътуване и вечерта, преди да тръгне, мислено се обърнал към Господ, че ако "не виждал" смисъл в нашата връзка и в жертвата, която правил, нека нещо се случило по пътя.. Много е лично това, не знам как изглежда на пръв прочит. Бях му много ядосана тогава, поне първата ми реакция беше такава.. Реално дойде и си каза в прав текст, че ме иска при себе си. Бях на 19 тогава.
Относно другото - аз за този човек - Телецът, нищо лошо не мога да кажа, дори напротив - гордея се какъв човек е станал. Ако ще хейтя някого, предпочитам да хейтя себе си. Без друго никога не съм имала високо мнение за себе си🙄.. но, погледнато от добрата страна, така се живее по-лесно;)
Виж целия пост
# 642
по-скоро, че е най-добрия, с много претенции и изисквания, не харесваше нищо в мен и накрая въпреки всичко твърдеше, че ме е обичал, но аз, видиш ли, не съм разбрала ..
Телците са царе на обратната психология. Как един път моя не си падна на г*за да си признае, че е сгафил...Не само, че не признава, ами и върти, суче, изкривява действителността, напада и те изкарва най-черната и виновна за всичко. Накрая успява и да се самоубеди, че натъкмената от него история...е истина. И настава един безкраен и тегав диалог, в който ти идва да се гръмнеш, защото не води до нищо хубаво и градивно. Разбира се любовта им е вечно неразбрана, жестовете - незачетени, а ти - студена жена Laughing А това нищо да не харесват в теб е, за да сринат самочувствието и да получат власт над теб.

Голям манипулатор е моят екс. Ах, как беснее, че вече не му минават номерата tooth Голяма школовка минах с него Laughing И какво да прави едно Теле в такъв случай - отстъпва и изчезва. Току по някое време се появи изненадващо, готово да нападне отново...със старите номера - старите циркове Mr. Green
Виж целия пост
# 643
Голяма борба е! Истина си е. Ако не бях толкова железна Дева или да съм се скапала или да съм си тръгнала.
Виж целия пост
# 644
На четири очи умеят да извъртат нещата в своя полза, така е. Simple Smile Иначе много държат на реномето си пред хората.

Не знам, Джулая, до човек си е. Пример - миналото лято като се видяхме с Телеца в Бг, посети майка ми у нас, лично й се извини за развоя между нас, въпреки че нямаше пряка вина за състоянието ми. И годините са от значение, и двамата бяхме млади, правили сме грешки, не винаги сме се държали добре един с друг.. А, че не ми е още напълно безразличен, май си личи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия