Какво мисли обществото за дългата коса?

  • 25 883
  • 273
# 225
Според мен на втората снимка има много екстеншъни. Иначе цвета добре е направен.
Виж целия пост
# 226
И много обработка на самата снимка.
Виж целия пост
# 227
Лично аз харесвам дългите коси.
Моят мъж също много обича дългата коса на жените. Държи да съм с такава коса.
Моята коса я държа до малко над кръста.
Виж целия пост
# 228
да, по-скоро това са мненията на жените за дългите коси, на мъжете  са им секси, и те не забелязват постригани ли са връхчетата Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Зависи от мъжете. Има както жени без вкус, така и мъже без вкус. Който не забелязва опърпани връхчета, независимо от пола е без вкус и стил. Дълга коса-да, дълга опърпана коса-гадно, ултра дълга коса-само ако притежателката я носи със самочувствие и не й пука какво мислят хората, понеже винаги ще има хора, които асоциират ултра дългата коса до под задника с разни неприятни неща. Бъдете себе си, а ако не можете да бъдете себе си, защото общественото мнение ви натоварва-впишете се в модата.
Виж целия пост
# 230
Абе зависи от мъжа. Но не мисля, че човек трябва да изглежда добре заради другите. За косата е, като за кожата - важното е да има здрав вид, да ти се прииска да я докоснеш, да я вдишаш. Дължината не е важна сама по себе си.
Виж целия пост
# 231
Не е съвсем, че мъжете не забелязват зле изглеждаща коса. Лично аз съм се изненадвала от нещата, които всъщност им правят впечатление. Суха и хвърчаша коса в никакъв случай не остава незабелязана ☺ И то не като нещо секси, а притежателката веднага се асоциира като неподдържаща външния си вид. За мен няма нещо по-красиво от дълга и здрава коса. За мъжете вероятно също. Обаче болшинството дълги коси си изглеждат изтощени и това не убягва и на другия пол. 😀
Виж целия пост
# 232
Мъжете даже забелязват повече от нас. Имам познат, който такива разбори прави на женската поддръжка, че понякога направо ме смайва какви неща забелязва.
Виж целия пост
# 233
Мъжете даже забелязват повече от нас. Имам познат, който такива разбори прави на женската поддръжка, че понякога направо ме смайва какви неща забелязва.
И аз познавам такъв мъж, който е буквално грозен, нисък, набит, с клюн, който винаги абсолютно винаги прави разбор, с лошо разбира се, за коси, маникюр, тегло, фигура и т.н.
Виж целия пост
# 234
да, по-скоро това са мненията на жените за дългите коси, на мъжете  са им секси, и те не забелязват постригани ли са връхчетата Simple Smile


Заради това мнение специално снощи питах мъжа ми какво мисли за коса до под дупето. Думите му бяха "Ужас, задника ли ще си бършат с нея?". После коментирахме, че за него коса до средата на гърба е допустимо и после вече му идва в повече. Аз му показах снимки на красиви дълги коси и той се съгласи, но каза, че според него масово в България жените не се поддържат толкова.
Виж целия пост
# 235
Дам, този коментар с бърсането на.... е първата реакция на всеки досега от приятелския ми кръг и дори на майка ми и това визирах като казах, че обществото често асоциира коса до под дупето или до средата на дупето или всичко под кръста с.... разни сценарии в тоалетната. :Д Гадно е, но....
Виж целия пост
# 236
Дам, този коментар с бърсането на.... е първата реакция на всеки досега от приятелския ми кръг и дори на майка ми и това визирах като казах, че обществото често асоциира коса до под дупето или до средата на дупето или всичко под кръста с.... разни сценарии в тоалетната. :Д  Гадно е, но....

...е логично ?!... 🤔

П.П. То и моето обкръжение ( аз включително) е на това мнение.
Виж целия пост
# 237
Последните няколко мнения са просто отвратителни. Как пък само това им идва в главите на вашите мъже не ми е ясно.
Виж целия пост
# 238
Ултра дългата коса скъсява силуета, така че не е за всеки. Виждала съм миньончета с такива дълги и необуздани коси- изглеждат като селски девойчета. А ако прибавим и няколко кг в повече....
Вчера си поставих за задача да оглеждам коси.
Направиха ми впчетление няколко дълги коси, над кръста някъде, красиви и поддържани, прясно подстригани на черта. Притежателките им- млади, красиви момичета.
Та, всичко опира до поддръжка и правилна преценка дали ще отива на притежателката, в зависимост от природните й дадености.
Виж целия пост
# 239
Последните няколко мнения са просто отвратителни. Как пък само това им идва в главите на вашите мъже не ми е ясно.

Простаци! Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия