* Берен Саат * Beren Saat * Атийе * Atiye / The Gift * Netflix тема 15

  • 76 618
  • 737
# 690
Епизод 4, сезон 2, бг суб
https://vk.com/id233104414?z=video233104414_456239067
https://www.vbox7.com/play:3d3021cd4f
и замунда



Добре дошли, момичета, радвам се, че гледате. Силно се надявам да коментираме сериала, много е интересен и си заслужава гледането. Krasimira Stoyanova 677351, в момента правим превода на втори сезон, но като срок не можем да се ангажираме. Приятно гледане!
Благодаря много!
Виж целия пост
# 691

Момичета, привет!!!
Специални благодарности на Бамбито и Дъгичка за превода!!!
Добре дошли на новите!!!
Надявам се този път наистина да стане обсъждане.
Madeleine, ще ми бъде интересно да споделиш на какъв език гледа в Нетфликс
и има ли представяне с резюмета за сериала и за всяка серия на български.
Сложих каквото намерих и за втори сезон в пост 682, но преводът е мой от анг. и хол.
Това беше след като бях изгледала  втори сезон в оригинал, на руски и първа серия на бг.
После се върнах и започнах отново на бг първи сезон и сега съм до 3-та серия на втори сезон.
Препоръчвам на всички, ако не са гледали скоро първи сезон, да го направят.
Това, което ме впечатли е, че с една и съща сцена започват двата сезона,
но втори завършва със същата сцена в по-разширен вариант.



При гледането отделих тези изрази от сериала >>>

Възможно е времето да не е линейно, както смятат всички,
а ние да сме заблудени и да спим.
*******
Ако един път е затворен, то е за да ти покаже, че има друг път.
*******
Възможно е миналото и бъдещето да се сливат едно с друго.
*******
Не можем да влияем на миналото, но можем да влияем на бъдещето.

И монолога на Атийе >>>


Никога ли не сте се чувствали изгубени?
Да не знаете накъде да поемете. Да не знаете от къде сте дошли.
Да се питате "Коя съм аз?" Какво трябва да си спомня?
Какво е най-съкровеното желание на сърцето ми?
Сигурна съм, че имате такова желание, защото всички го имат.
Научих се, че наистина си струва да вярваме в чудеса.
Трябва само да направим първата крачка.
Когато спрем да се съпротивляваме на сърцето си и му се отдадем,
ще разберем, че дори най-болезнените неща в живота, всъщност са Дар.
Стъпката, за да се отървем от болката,
може да ни отведе до прага на справедливостта.
И ако го прекрачим, дори един път, няма да заспим повече.

Виж целия пост
# 692
Не, на английски го изгледах. Все още няма български субтитри в Netflix. Срещала съм само на един полски сериал.
Виж целия пост
# 693
Здравейте момичета Heart Eyes
Изгледах сериала 4 епизода на бг - благодаря на милите преводачки Flowers Hibiscus , останалите на руски ( нямах търпение ! ) за една нощ . Сюжетът е изключителен , много ми харесват такива истории за тайните на съществуването ни , различни от догмите , с които сме свикнали Simple Smile
Адмирации за всички актьори , които показаха игра на световно ниво . Този сериал ми напомни за пореден път каква актриса е Берен и колко ми липсва да я гледам всяка седмица в ТВ сериал .
Да сме живи и здрави , другото лято да видим и 3 сезон .Надявам се да завърши оптимистично .
Виж целия пост
# 694
.

           Да споделя с вас една  одухотворена хубост!


                               


         
Виж целия пост
# 695
Привет!

Тук красотата е умножена по три.
Три прекрасни усмивки от сета на трети сезон на „Дар“ .
Берен с малките актриси Лара Тонка и Сибел Мелек Арат.

                         

                       

                       
Виж целия пост
# 696
Епизод 5, сезон 2, бг суб

https://www.vbox7.com/play:771f88f2bf
https://www.vbox7.com/play:12d5a5b2b4
https://vk.com/id233104414?z=video233104414_456239068%2F22cbb1b7 … pl_wall_233104414
и замунда

Виж целия пост
# 697
Привет!

Тук красотата е умножена по три.
Три прекрасни усмивки от сета на трети сезон на „Дар“ .
Берен с малките актриси Лара Тонка и Сибел Мелек Арат.

                         

                       

                       

Красавици Heart Eyes
Виж целия пост
# 698
Момичета благодаря за превода, здраве на ръцете ви!! HugFlowers Bouquet

Награди от Международния кино фестивал в Измир
за интернет сериал
най-добра актриса



най-добър актьор


най-добър сериал

режисура-
Виж целия пост
# 699
Благодаря на преводачите!!! 
Не зная, какъв е този магнетизъм, който притежава Берен, но определено, заради нея изгледах преведените серии... Ако друга актриса беше в ролята на Атийе, нямаше да гледам серия след серия. Признавам си - не разбрах историята, не разбрах нишката с бременността, макар и да съм чела за Гьобекли тепе... До момента ми се струва много хаотично - все едно снимали малко единия, после малко другия, едни не си спомнят Атийе, други - са я очаквали..... Историята е мистична и вероятно се очаква безусловно да се вярва в нея, но точно това ми липсва в сюжета - причинатите едно действие да води до друго, например сляпата, безусловна вяра на баща й... С две думи - Берен е голяма.
Благодаря и на всички, които публикуват актуална информация и снимки!
Виж целия пост
# 700
Здравейте!
Не е много по темата, но някой знае ли кога ще има превод на новите епизоди на Пазителят и на Възход на Османската империя?
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 701
Епизод 6, сезон 2, бг[/b]

https://www.vbox7.com/play:086334cf3d
https://vk.com/id233104414?z=video233104414_456239069
и замунда
Виж целия пост
# 702
Здравейте!
Не е много по темата, но някой знае ли кога ще има превод на новите епизоди на Пазителят и на Възход на Османската империя?
Благодаря предварително!


   Много  Хубав пост!  Без клишета, от сърце! Точно така си е. Аз не гледам сериала. Но Берен много харесвам! Интересна, колоритна, смела  жена!
Виж целия пост
# 703

Момичета, привет!!!
Специални благодарности за превода на сериите!!!
Много се радвам, за наградите на Атийе от Измир.
Тук има и другите наградени >>>
https://youtu.be/-oDEeUEKryQ





Благодаря за активността!!!
dora i diego, благодаря за поста!!!
Не съм разбрала всичко, но гледайки отново и отново сериите,
все повече неща започвам да навързвам.
Може би времето не е линейно.
Може би това, което произтича в една реалност, влияе на друга.
Може би всичко се случва в един и същи момент.
Може да има паралелни реалности, но са реалности.
Атийе е жена, която може да бъде всяка една от нас.
Берен мноооого дълбоко се е потопила в ролята на Атийе!!!







PGGP, добре дошла!!! Надявам се, че си гледала Атийе,
щом те интересуват и други сериали на Netflix.
За Пазителят - превод има и до 3-ти сезон >>>
https://vk.com/board160152477
За  4-ти не знам, но не вярвам да не го преведат.
Възход на Османската империя гледах на руски.
Виж целия пост
# 704
Епизод 7, сезон 2, бг

https://vk.com/id233104414?z=video233104414_456239070
https://www.vbox7.com/play:825583be1a
и замунда

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия