Кралски работи и клюки - 17

  • 67 887
  • 752
# 450
Мегън ми харесва от последното събитие, не ми се връзва палтото с полата и ризата само... идват в Оз на 16.10.2018, малко след сватбата на Южени...

За нейната сватба четох, че населението се сърдели, заради охраната, трябвало да се поеме от обществената охрана...  иначе сватбата се плащала от Андрю и баба, ъф корс...

Тези в Тайланд по принцип са си изчаткали... едно от нещата, които най ме е потрисало, не погребват човек, ако няма пари предварително заделени за това, и мн често се чака да ги съберат и погребеняга са като туристическа атракция... цял живот събират за това...
Виж целия пост
# 451









Виж целия пост
# 452
Рания и семейство Ердоган
Скрит текст:




Сър Робърт Малпас, на 91 години, чиято рицарска титла "сър" е дадена от английската кралица за неговите заслуги като инженер и строител на Евротунела, е бутнат на релсите на лондонското метро, преди влакът да навлезе в станцията. Възрастният господин е спасен от друг чакащ метрото пасажер.

....но аз съм впечатлена, че на такава възраст, и с такъв ранг, сър Робърт се е предвиждвал с обществен траспорт. Евала му и дано бързо се оправи.

в медиите

Виж целия пост
# 453
Летисия и Бриджит Макрон

Летисия на някакво събитие
Виж целия пост
# 454
Летисия ми е по-симпатична от Рания. Втората ми е чак неприятна в лице. Въпреки, че сякаш са един типаж.
Виж целия пост
# 455
И аз не харесвам Рания.
Има страхотен стил, но не мога и не мога да я харесам.
Виж целия пост
# 456
Рания и семейство Ердоган
Скрит текст:




Сър Робърт Малпас, на 91 години, чиято рицарска титла "сър" е дадена от английската кралица за неговите заслуги като инженер и строител на Евротунела, е бутнат на релсите на лондонското метро, преди влакът да навлезе в станцията. Възрастният господин е спасен от друг чакащ метрото пасажер.

....но аз съм впечатлена, че на такава възраст, и с такъв ранг, сър Робърт се е предвиждвал с обществен траспорт. Евала му и дано бързо се оправи.

в медиите



Гледах записа от камерите, този ненормалник има и предишни опити, чудя се защо не са го прибрали... отвратително!
Виж целия пост
# 457
Максима
Скрит текст:

Виж целия пост
# 458
Камила няма да присъства на сватбата в петък

Летисия
Виж целия пост
# 459
Кейт и Уилям



Виж целия пост
# 460
Олеле колко нежно лилаво! Кейт е много свежа с този цвят! Красота! Heartbeat
Виж целия пост
# 461
Много много ми харесва.
Скорошна ли е снимката?
Тук изобщо не изглежда като 36 годишна раждала скоро майка на 3 деца.
Виж целия пост
# 462
Снимките са от днес.
https://www.hellomagazine.com/royalty/gallery/2018100963237/kate … t-live-updates/2/


https://www.bbc.com/news/world-europe-45796253
Говори се, че на 23 октомври Уилям и Кейт ще присъстват на приема в Бъкингамския дворец.

https://www.vogue.com.au/culture/features/meghan-markle-and-prin … 3f8be51e751?pos=3
https://www.harpersbazaar.com.au/culture/villa-del-mare-sydney-m … tralia-tour-17157

А ето и че нашия президент ще се срещне с кралицата
https://novini.bg/sviat/eu/503605
Виж целия пост
# 463
Много ми е интересно с какъв тоалет ще бъде при Кралицата
президентшата Десислава Радева,дано нашите стилисти и дизайнери се представят добре,
защото ДР има хубава фигура..
Виж целия пост
# 464
Толкова ми е хубава на тия снимки Кейт, че нямам думи! Свежа, цветна, приятна. Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия