Лидл 119 - Септември

  • 126 309
  • 1 455
# 135
Какво ви е мнението за софтшел якета (детските)? Втора седмица гледам една последна бройка и му се чудя.

Трета година взимам такова за есента. Не пропуска вятър и вода, за тази цена е супер.
Виж целия пост
# 136
И аз взех от таблетките, но доколкото видях те са класик и трябваше да взема допълнително течността за изплакване ли, как се води.. Взех и от пяната за почистване на стъкла, мисля за стъклокерамичния плот да пробвам.
А в лидл има ли готварска сметана, че днес търсих, но не намерих?
Виж целия пост
# 137
И аз взех от таблетките, но доколкото видях те са класик и трябваше да взема допълнително течността за изплакване ли, как се води.. Взех и от пяната за почистване на стъкла, мисля за стъклокерамичния плот да пробвам.
А в лидл има ли готварска сметана, че днес търсих, но не намерих?
Има, неподсладена животинска при това...обаче май е в нова опаковка и незнайно защо и плодове са сложили и лесно се обърква човек, че е само за сладкарство.
Виж целия пост
# 138
В Кауфланд е същата опаковката на сменаната...и там с плодчета☺
Виж целия пост
# 139
В Кауфланд е същата опаковката на сменаната...и там с плодчета☺

А сметаната същата ли е?
Виж целия пост
# 140
Аз съм споделяла и преди, че техник на съдомиялни ми препоръча именно таблетките на Лидл, като оптимален вариант цена-качество. Каза ми да чупя таблетката на две за пълна съдомиялна (голяма) и не много замърсени съдове, а цяла таблетка само за тенджери, загаряния и други подобни по-тежки замърсявания.
Виж целия пост
# 141
Да. И цената е същата. И кутийките. В неделя взех от К, че ходих за зехтин.
Виж целия пост
# 142
Да. И цената е същата. И кутийките. В неделя взех от К, че ходих за зехтин.

Супер!
Опитвам се да пазарувам максимално много неща от едно място, а и ММ много се уморява от ходенето на пазар (веднъж седмично) Simple Smile
Виж целия пост
# 143
Довечера ще ти я фотна....
Виж целия пост
# 144
Довечера ще ти я фотна....

Не се хАби Simple Smile Ще си я напазарувам и ще я пробвам.
Виж целия пост
# 145
Мерси, ще я взема и аз другия път да я пробвам.
Виж целия пост
# 146


Утре ще го пробвам.
Виж целия пост
# 147

Ооо супер. Ще чакам мнение, че му се чудя. Simple Smile
Виж целия пост
# 148
какво се случва с пижамите ? разграбихте ли ги ? свалени са от брошурата , пратих сега мъЖо  с един дъъъъълъг списак -ботуши,пижами, гащеризони , препарати , наденици , памперс гащи и и и и ... да видим каква част ще внесе в дома ?Simple Smile)  гащеризона за дъжд (с презрамките) има ли полар от вътре ? по-миналата година минахме с такъв на планината , с чорапогащник или клин отдолу
Виж целия пост
# 149
В тази Акция Блясък не видях от универсалните почистващи кърпички W5. Преди пускаха в пакет 4 броя + кутия. Трябваше ми кутия ... Не съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия