БИО/органична и натурална козметика - тема 7

  • 85 713
  • 770
# 645
Фини прахови частици.
Виж целия пост
# 646
На 03.03. направих поръчка от Алтея за над 50 лв, но все още не съм получила код за 20% отстъпка.
Има ли друг, който също не е получил код?
Виж целия пост
# 647
Да не би да си въвела грешен имейл?
Получих код почти веднага, но, мисля, че няма да го ползвам,т. к. прекалих последния месец с покупките на масла и козметика. Ако ти трябва код пиши, ще ти пратя моя.
Виж целия пост
# 648
Аз също нямам.
Признавам, че бях забравила, но сега проверих и нямам код. Моята поръчка също е от 3.03. Може да изчакват да мине офертата и след това да изпратят кодовете, не знам, аз за първи път поръчвам от сайта им.

Да питам - успявате ли да изхабите шипковото масло за 3 м.? Моето е сигурно почти на година, нищо му няма и си го ползвам, но съм изразходвала 1/4 само, не ми се хвърля. Слагам го вечер около очите и устните, рядко върху цялото лице
Виж целия пост
# 649
На мен ми е невъзможно да изхабя масло за толкова кратко време, но и ползвам рядко. Забелязвам обаче, че и на моите масла нищо им няма - имам отворено шипково на Алтея, от малинови семки на Зоя, кафено на Икаров, които са на няколко месеца да не кажа почти година - ок са си.
Виж целия пост
# 650
Аз имам шипково на Wooden Spoon и започнах да го ползвам и за масленото си измиване и така върви повече. Лятото няма да ползвам.
Виж целия пост
# 651
Да не би да си въвела грешен имейл?
Получих код почти веднага, но, мисля, че няма да го ползвам,т. к. прекалих последния месец с покупките на масла и козметика. Ако ти трябва код пиши, ще ти пратя моя.

Имейлът ми е вързан за профила, с който съм регистрирана и не е възможно да е грешен.
Мисля, че кодът е индивидуален, но благодаря за офертата. Simple Smile

Аз също нямам.
Признавам, че бях забравила, но сега проверих и нямам код. Моята поръчка също е от 3.03. Може да изчакват да мине офертата и след това да изпратят кодовете, не знам, аз за първи път поръчвам от сайта им.

Да питам - успявате ли да изхабите шипковото масло за 3 м.? Моето е сигурно почти на година, нищо му няма и си го ползвам, но съм изразходвала 1/4 само, не ми се хвърля. Слагам го вечер около очите и устните, рядко върху цялото лице

Специално проветих в какъв срок трябва да пратят код - до 48 часа от регистрацията на поръчката.
Аз мажа маслото по цялото лице и шията, смятам да почна да мажа и деколтето. За 3 месеца едва ли ще успея да го изхабя, сигурно за 6.
Виж целия пост
# 652
Стойте си в къщи! Запазете България!
Виж целия пост
# 653
Здравейте, може ли мнение за серума на Фитокод за сияйна кожа:
https://www.phytocode.bg/produkti/kozmetika-za-lice-tqlo-seriq-l … iaina-koja-detail

Съставът изглежда бомбастичен!
Виж целия пост
# 654
Аз го ползвам от години - използвала съм вече над дузина бройки. Кожата ми е суха и чувствителна и много го харесва.
Виж целия пост
# 655
Скрит текст:
Да не би да си въвела грешен имейл?
Получих код почти веднага, но, мисля, че няма да го ползвам,т. к. прекалих последния месец с покупките на масла и козметика. Ако ти трябва код пиши, ще ти пратя моя.

Имейлът ми е вързан за профила, с който съм регистрирана и не е възможно да е грешен.
Мисля, че кодът е индивидуален, но благодаря за офертата. Simple Smile

Аз също нямам.
Признавам, че бях забравила, но сега проверих и нямам код. Моята поръчка също е от 3.03. Може да изчакват да мине офертата и след това да изпратят кодовете, не знам, аз за първи път поръчвам от сайта им.

Да питам - успявате ли да изхабите шипковото масло за 3 м.? Моето е сигурно почти на година, нищо му няма и си го ползвам, но съм изразходвала 1/4 само, не ми се хвърля. Слагам го вечер около очите и устните, рядко върху цялото лице

Специално проветих в какъв срок трябва да пратят код - до 48 часа от регистрацията на поръчката.
Аз мажа маслото по цялото лице и шията, смятам да почна да мажа и деколтето. За 3 месеца едва ли ще успея да го изхабя, сигурно за 6.
Здравейте,
Проверете папка "Спам". Моят имейл с кода за отстъпка също попадна там. Simple Smile
И аз очаквах да е индивидуален, но не е, така че ако все пак не го откриете, мога да го споделя с вас.
Хубав ден! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 656
И аз го открих в спама.
Виж целия пост
# 657
аз си поръчах повечко масла и шампоан от алтея, ще споделя отзиви за шампоана. като видях, че зоя не работи и скоро може и да не заработи си викам, дай да се запася. но аз ползвам мноооого масла.
Виж целия пост
# 658
Сподели за маслото от жожоба, каня се да го поръчам. Засега съм ползвала само шипковото на Алтея.
Виж целия пост
# 659
Не съм го ползвала, но колежката си взе и е доволна. Досега всички са ми ок на мен. Ползвала съм Шипка, зародиш, Пореч, кайсия, сега невен си взех, арган, авокадо и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия