Хипоспадия 6-Как стигнахме до Сърбия след 4 неуспешни операции в Пирогов

  • 55 718
  • 703
# 195
Здравейте, ние сме от Ямбол,  и ние бяхме уж лека форма. Направихме една операция при,  която само разшириха каналчето за да може да пишка нормално,  но не са изградили канала до върха на главичката а е трябвало още тогава всичко да направят. Всички разкази за Пирогов са верни и ние ги приживяхме. И сега ни предстой втора опрация в Белград заради несвършената работа в Пирогов и по конкретно д-р Попов,  който вече е в Бургас. В Пирогов са само млади доктори от 80-ти набор със стаж 7-8 години. Аз поне няма да си дам детето на тях да да се учат на него. В момента подготвям документите за ТЕЛК. А за Стара Загора кой да ви оперира? Доц.  Калинова?  Та тя неможа да различи апандесит от илиус на сина ми. Щяхме да го изтървем заради нея. От Ямбол ни изпратиха по спешност с апандесит а тя го държа три дена с диагноза илиус докато не стана на перитонит.   
Виж целия пост
# 196
Здравейте, ние сме от Ямбол,  и ние бяхме уж лека форма. Направихме една операция при,  която само разшириха каналчето за да може да пишка нормално,  но не са изградили канала до върха на главичката а е трябвало още тогава всичко да направят. Всички разкази за Пирогов са верни и ние ги приживяхме. И сега ни предстой втора опрация в Белград заради несвършената работа в Пирогов и по конкретно д-р Попов,  който вече е в Бургас. В Пирогов са само млади доктори от 80-ти набор със стаж 7-8 години. Аз поне няма да си дам детето на тях да да се учат на него. В момента подготвям документите за ТЕЛК. А за Стара Загора кой да ви оперира? Доц.  Калинова?  Та тя неможа да различи апандесит от илиус на сина ми. Щяхме да го изтървем заради нея. От Ямбол ни изпратиха по спешност с апандесит а тя го държа три дена с диагноза илиус докато не стана на перитонит.   

Ох какъв кошмар сте преживели и Вие, дано това е последното в Белград. А за Др Симов от Ст. Загора имате ли някакви мнения? Отказахте ме със сигорност от Доц. Калинова...
Виж целия пост
# 197
Нямам впечатления от Симов,  но след този случай неискам да чуя за никой доктор от Стара Загора
Виж целия пост
# 198
Здравейте мами,
Момченцето ми е на 5месеца и му установиха хипоспадия на главичката. Ние сме от Стара Загора, консултирахме се с доктор тук и ни посъветва операцията да в като направи 6месеца.
Бихте ли ме посъветвали, къде  да я направим -Ст. Загора, Пловдив, София? Има ли все пак и доволни майка от нашите доктори? Доктора ми обясни, че е лека форма, ще се оправи с една операция и ще има престой 7дни, но не бих се доверила на първия лекар, който го прегледа.
Благодаря Ви, предварително

Здравейте, между Пловдив, Стара Загора и Сърбия, аз лично бих избрал Белград.За Пловдив и Стара Загора нямам НИКАКВО наблюдение, защото всички от всеки град препращат към София (Пирогов). А относно Пирогов.... на нас ни казаха същото "една проста, козметична операция". След като беше извършена, доктора ни каза "на 2-рата операция ще оправим и другото". Събирайте пари от ТЕЛК и единственото решение е Д-р Джинович. Няма нужда да прекарвате детето си през това, през което са минали повечето, които са оперирани в България.

ПС:Ако сте решили да е в България, може би д-р Пеев (Пирогов) е най - добрият избор.
Виж целия пост
# 199
Тези, чиито деца са оперирани преди 1 г и 6м., давахте ли пробиотик преди операцията и ако да - какъв и за колко време? От постовете на Анелия Цонева разбрах, че след операцията изписват ProbioKid Immuno, някой давал ли го е преди операцията на бебе под 1 г и 6 м?
Виж целия пост
# 200
Тези, чиито деца са оперирани преди 1 г и 6м., давахте ли пробиотик преди операцията и ако да - какъв и за колко време? От постовете на Анелия Цонева разбрах, че след операцията изписват ProbioKid Immuno, някой давал ли го е преди операцията на бебе под 1 г и 6 м?

Аз давах Флора Бимби 1 седмица преди операцията. Въпреки това не се спасихме от диарията Grinning
Там продължих да давам и от флората и от техния.
Виж целия пост
# 201
Като пристигнете там си купете Probiokid immuno.Почваш да даваш вечерта преди операцията.Няма проблем възрастта.Сутринта преди операцията пак му даваш.В листовката пишеше за коя възраст по колко се дава.Сутрин и вечер давай докато не минат 3 дни след края на приема на антибиотици.
Виж целия пост
# 202
Скоро Оля отговаряла ли е на някого? Аз й писах четири пъти на olya149@gmail.com от 08.05 до сега и все още нямам отговор. Какво писахте в полето "относно", чудя се дали не бъркам нещо. 😕
Виж целия пост
# 203
Здравейте, от вчера сме в Белград. Днес сутринта се видяхме с д-р Джинович и следобед ще ходим на преглед при педиатъра. Квартирата, която наехме е точно до клиниката, на 20-30 метра буквално. Има си всичко необходимо. Ако някой не може да наеме апартамент на Олга, този е много добър вариант. За месец предплатихме 1300лв. С Олга се видяхме в клиниката, и на нас не беше отговорила на последните мейли.
Виж целия пост
# 204
Здравейте, от вчера сме в Белград. Днес сутринта се видяхме с д-р Джинович и следобед ще ходим на преглед при педиатъра. Квартирата, която наехме е точно до клиниката, на 20-30 метра буквално. Има си всичко необходимо. Ако някой не може да наеме апартамент на Олга, този е много добър вариант. За месец предплатихме 1300лв. С Олга се видяхме в клиниката, и на нас не беше отговорила на последните мейли.
Ugotme86 опитах се да ви пиша лично, но ми изписа съобщение, че сте изчерпали лимита си. Съгласна съм за Тестогела, разделете го между мен и Поля Николова. Много благодаря за съдействието! Надявам се всичко да мине успешно при вас!
Виж целия пост
# 205
Здравейте!  Както писах преди време, датата ни за операция в Белград е 20.05. В момента подготвям изследвания, документи, багаж...
Разполагам с Андрактим гел,  който ще ползвам още седмица. Остатъка ще се радвам да помогне - според мен ще има за поне 2 деца още.
Знам какъв ужас преживях,  докато го издирвах... из половин Европа. Благодаря сърдечно на Кремена Харизанова, която сподели кремчето с мен, сега е мой ред да предам нататък!  Успех на всички!
П. С. Рядко влизам във форума,  затова оставям тел за връзка - 0885835218.
Виж целия пост
# 206
Здравейте, имам останал Тесто гел. Разделих го с една майка, не мога да преценя точно колко е останало заради шишенцето, но мога да го изпратя и като си го пресипете да прецените дали ще стигне. Олга е казала, че със сигурност стига за няколко деца. Мога да го изпратя на някого, на когото предстои операция. Нашата операция предстои на 28 май, мазахме по схемата, която ни даде доктора - 4 седмици и 2 преди операцията се спира. Ако някой има нужда да пише на лично или да ми се обади 0894312052:)
Виж целия пост
# 207
Здравейте отново, в момента тече операцията на синът ми. Всички в клиниката са изключително любезни и ти дават чувство на сигурност и спокойствие. Качвам снимка на местоположението на апартамента, в който отседнахме. В кафявата сграда на първия етаж. Има всичко необходимо, както и малко дворче със столове. Пускам и линк за резервация през сайта airbnb. Имам и телефон на собственичката, на която може да се пише на вайбър. Ние си писахме с нея на английски. Мисля, че няма по-близко място за отсядане, дори и от апартаментите на Олга. Единственото нещо, което няма и си носим, е детска кошара. Ето и линк:
https://abnb.me/XDRLCPMdGW
Виж целия пост
# 208
Здравейте отново, в момента тече операцията на синът ми. Всички в клиниката са изключително любезни и ти дават чувство на сигурност и спокойствие. Качвам снимка на местоположението на апартамента, в който отседнахме. В кафявата сграда на първия етаж. Има всичко необходимо, както и малко дворче със столове. Пускам и линк за резервация през сайта airbnb. Имам и телефон на собственичката, на която може да се пише на вайбър. Ние си писахме с нея на английски. Мисля, че няма по-близко място за отсядане, дори и от апартаментите на Олга. Единственото нещо, което няма и си носим, е детска кошара. Ето и линк:
https://abnb.me/XDRLCPMdGW
Здравей,
Как сте след операцията?
Дано всичко да е минало добре и сега бързо и леко възтановяване на малкия.Heart
Виж целия пост
# 209
Здравейте, Павел е доста неспокоен и му дават болкоуспокоителни. Д-р Джинович каза, че до 2-3 дни ще се почувства по-добре. Изключително съм доволна от условията в клиниката и най-вече от грижите на сестрите и лекарите. Сигурна съм, че взехме най-правилното решение като дойдохме тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия