Инвитро КИРМ гр. Плевен

  • 59 408
  • 557
# 555
Аз си пусках преди 3-4 месеца в КИРМ  , резултата беше готов за не повече от 10тина работни дни .. 
Минаха 25 дена вече, за това се чудя. Явно е необходимо около месец. 🙃
Виж целия пост
# 556
Аз си пусках преди 3-4 месеца в КИРМ  , резултата беше готов за не повече от 10тина работни дни .. 
Минаха 25 дена вече, за това се чудя. Явно е необходимо около месец. 🙃
а моите станаха за 3 дни, пак в КИРМ Плевен
Виж целия пост
# 557
Излязоха ми резултатите за тромбофилия на 16.06, което си е месец след взимане на проба.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия