Какви са грешките, които допускаме при обзавеждане на банята и как да ги избегнем

  • 29 491
  • 289
# 210
- Няма добра вентилация
-Необходимо е повече място за съхранение
- Нов душ
Виж целия пост
# 211
Здравейте. Нашата баня е в добро състояние, макар, че скоро не е правен ремонт. Плочките са отлични и фугите след като добре ги поддържам са светлички. Тази година решихме обаче да махнем ваната , колкото и да ни харесва заема доста място , а по предназначение я ползваме само зимата и то в редки случаи. На нейно място много искам да позиционираме душкабина. Все още това стои като проект в главите ни. Rolling Eyes Nature Sweat Drops
Виж целия пост
# 212
Бих направила цялостен ремонт на банята, като бих сменила изцяло всичко.
Виж целия пост
# 213
Бих променила плочките и смесителите. Не мога да ги понасям , а като гледам скоро няма да имам възможност да ги сменя. Душа ни, също не ми е по сърце Simple Smile
Виж целия пост
# 214
В моята баня бих сменила изцяло душ кабината.
Виж целия пост
# 215
В нашата баня, майстора, който беше с прекрасни препоръки, учеше сина си да лепи плочки  Confused Съответно бих ги сменила изцяло, но, предвид, че ремонта беше сравнително скоро, ми става лошо само при мисълта да минем през всичко това наново.
Душа също би ми се искало да го сменим, това поне е по-лесно осъществимо.
Виж целия пост
# 216
И аз бих променила доста неща в баните - големина, места за съхранение, мивки ..
Виж целия пост
# 217
Не харесвам, че банята ни е твърде малка, бих искала да имаме огромна баня.
Виж целия пост
# 218
Имаме малка баня, но пък все още е запазена. Бих си сменила душ кабината с нова хидромасажна душ кабина с нова душ колона 👌
Виж целия пост
# 219
Бих сменила обиновения душ с нова хубава душ система с много екстри, както и моноблока с вграден.
Виж целия пост
# 220
В банята си бих сменила душ кабината, както и бих добавила повече място за съхранение, в което да събирам нещата.
Виж целия пост
# 221
При следващия ремонт искам душ кабина да сложим.
Виж целия пост
# 222
В банята не харесвам направените ни фуги и вратата.
Виж целия пост
# 223
В нашата баня не харесвам душ системата. Ако я правим сега, бих търсила и гледала по-внимателно.
Виж целия пост
# 224
В нашата баня нямаме достатъчно закачалки за халати и хавлии, както и по-големи етажерки за козметиката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия