Посред нощ , но ви изчетох!
Карирана ризка...

И Кака!

, ще чакам да видим Йомер къде ще заведе Дафа...Уж се дърпаше, а каква стана...И да залитнала си малко към екшъна за разнообразие 
, ще чакам да видим Йомер къде ще заведе Дафа...Уж се дърпаше, а каква стана...И да залитнала си малко към екшъна за разнообразие 




Наистина не четеш внимателно
Тя ще си стои в Маниса, той в Денизли, поне докато не реша да ги отърва от мъките им


, оф, връщаш на Дафина любимото и състояние - хем и се иска, хем не и стиска
Горкият Йомко, съвсем ще го ошантиш, до отвличане го докара

, оф, връщаш на Дафина любимото и състояние - хем и се иска, хем не и стиска
Горкият Йомко, съвсем ще го ошантиш, до отвличане го докара



, оф, връщаш на Дафина любимото и състояние - хем и се иска, хем не и стиска
Горкият Йомко, съвсем ще го ошантиш, до отвличане го докара

Препоръчани теми