Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 52 847
  • 737
# 600
Видяно в темата за недвижими имоти - Ваклин - поредното изчезващо българско име. По етимология, значи черноок.
Виж целия пост
# 601
Дилея-момиченце
Виж целия пост
# 602
Сега ще излиза някакъв нов фантастичен филм с главна героиня Алита - хареса ми някак Simple Smile
Виж целия пост
# 603
Повече ми харесва Аелита, като героиня от научнофантастичен роман на А.Толстой.
Виж целия пост
# 604
Невина.. малко като невинна
Виж целия пост
# 605
В началните класове имах съученичка Венера. Не е странно, но  се среща рядко.
Виж целия пост
# 606
Дилона  от мен, фамилята ѝ е Дилкова.
Виж целия пост
# 607
Досю Досков - име на лекар
Виж целия пост
# 608
Елмир - около 50-годишен мъж.
Виж целия пост
# 609
Ездимир
Петриция
Янушка
Доля
Красинка
Крася
Катинка
Благовеска
Хараламбий
Виж целия пост
# 610
Приятелка ми е е Невена, аз се обръщам към нея изключително с Венеция ))).
Какво е странното на Невена?

Иначе аз имам 3 познати с по-рядко срещани, но все пак неизмислени имена: Венеция, Горяна и Богиня Simple Smile
Според мен и трите имена са хубави и са дадени на тях след много мислене и с много любов.

А пък единият ми дядо се казваше Тазо.
Виж целия пост
# 611
Ездимир
Петриция
Янушка
Доля
Красинка
Крася
Катинка
Благовеска
Хараламбий
Тези повечето са като сгрешени. Дано не са от списък за детска градина, цял живот ще им предстои с тия идиотии
Виж целия пост
# 612
Първите две са имена на деца - от групите във фейса, където се записват с името на детето си за някакъв подарък.
Останалите са на учители - от списъци за обучения.
Виж целия пост
# 613
Приятелка ми е е Невена, аз се обръщам към нея изключително с Венеция ))).
Какво е странното на Невена?

Иначе аз имам 3 познати с по-рядко срещани, но все пак неизмислени имена: Венеция, Горяна и Богиня Simple Smile
Според мен и трите имена са хубави и са дадени на тях след много мислене и с много любов.

А пък единият ми дядо се казваше Тазо.

Кой каза, че Невена е странно? Самата притежателка на името не го харесва, особено ако някой каже - Невено. Затова от мен - Венеция, направо грейва момичето.
Виж целия пост
# 614
Една статия от днес, повечето вече си ги знаем:
https://www.monitor.bg/bg/a/view/zapoznajte-se-s-marulka-slaninkova-155661
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия