НПМГ - 3

  • 69 862
  • 735
# 435
Има ли дете,което ще пътува от западните квартали?
Ние ще пътуваме от Овча купел, до НБУ и си търсим другарче за компания. Моля , ако някой е от Овча купел да ни се обади, да се запознаем и обсъдим вариантите за пътуване!

Ние сме от Разсадника. Или автобус 102 или трамвай 10
Виж целия пост
# 436
Да, автобус 102 е удобен, мислим да пробваме маршрута някой ден през ваканцията, за да измерим времето, за което ще стигнем!
Виж целия пост
# 437
Аз също мислех да направим пробно пътуване, но за да покажа точното местоположение на спирките. Иначе с moovit (приложение за андроид) може да се види времето за пътуване и разписанията.
Виж целия пост
# 438
Да, права сте! И за да покажем къде да се слезе, разбира се!  От спирката на автобус 88 се стига до училището много бързо! Нямаше и 5 минути!
Виж целия пост
# 439
От спирката на 102/94 не е много по-далече.
Виж целия пост
# 440
Аз също мислех да направим пробно пътуване, но за да покажа точното местоположение на спирките. Иначе с moovit (приложение за андроид) може да се види времето за пътуване и разписанията.

В Гугъл мапс (през сайта или приложението) вече е въвден градския транспорт със спирки и разписания, може и там да гледате. Simple Smile
Виж целия пост
# 441
И в 7.00 ч. ли е задръстено вече? В нашия район започва натоварването към 7.45 ч. Ами за който е опция, метрото ще се окаже предпочитан вариант, дори и да има повече ходене пеша.
Виж целия пост
# 442
Според мен, метрото е предпочитаният вариант. Там се събират най-много и най-големи групи към и от училище.
Синът ми излиза в 6:20 за първа смяна, макар да има възможност да става един час по-късно. Не иска да пропусне пътуването с метро и съучениците.
Виж целия пост
# 443
Излизането сутрин е към 6:20. От западните покрайнини пътува. С метро, общо 50 минути от вкъщи. Тя много мрази втора смяна 😄 Иначе когато е тъмно някой от нас я кара до метростанция. Независимо сутрин или вечер.
Виж целия пост
# 444
И в 7.00 ч. ли е задръстено вече? В нашия район започва натоварването към 7.45 ч. Ами за който е опция, метрото ще се окаже предпочитан вариант, дори и да има повече ходене пеша.
Не, не е далече метростанцията.
Задръстване няма около 7 ч. До към 7:40 е ОК. Сутрин пътуваме в района заради училището на по-малкото. Общо взето за на с кола или с адския транспорт времето е с малка разлика.
Виж целия пост
# 445
И в 7.00 ч. ли е задръстено вече? В нашия район започва натоварването към 7.45 ч. Ами за който е опция, метрото ще се окаже предпочитан вариант, дори и да има повече ходене пеша.
Не, не е далече метростанцията.
Задръстване няма около 7 ч. До към 7:40 е ОК. Сутрин пътуваме в района заради училището на по-малкото. Общо взето за на с кола или с адския транспорт времето е с малка разлика.

Задръстване има в 7 часа,  но не в района на училището
Виж целия пост
# 446
Ние през Джеймс Баучер, Стоян Михайловски и Вапцаров минаваме в околността. Тъй като се минава с 1-2 спирания на 🚦 , го броя за "няма задръстване" Blush

Виж целия пост
# 447
За нас разликата е голяма. Гр.транспорт минимум 50 мин.  кола 15 мин. с метро има вариант да го карам до Бизнес парк, но голямо обикаляне, сигурно пак 50 мин.. Живеем до икеа близо.
Виж целия пост
# 448
За нас разликата е голяма. Гр.транспорт минимум 50 мин.  кола 15 мин. с метро има вариант да го карам до Бизнес парк, но голямо обикаляне, сигурно пак 50 мин.. Живеем до икеа близо.


Познато дете, живеещо и по-далеч от вас, го караха до "Г.М. Димитров" и от там вече си хващаше автобус или метро.
Виж целия пост
# 449
Здравейте,
Записвам се в темата!

И аз гледах транспорта - за нас най-удобен е 94 до семинарията.
Ако се вярва на moovit ще отнема около 25 минути.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия