Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 21

  • 50 045
  • 724
# 210
Гледах Рукито, не е лошо, странно ми е Касъл в тази роля Grinning

Според мен ще е как Пайпър пише книгата и историята покрай нея
Виж целия пост
# 211
Гледам сериала "Незабравимо" по Нова, от 00ч.30м. Тази вечер, изненадващо за мен, на негово място тръгна друг сериал. Някой гледа ли го и знае ли защо го спряха?
Този ли е https://www.imdb.com/title/tt1842530/?ref_=nv_sr_1
Виж до кой сезон серия са давали. Той свърши тъпо, два пъти го канселираха.


Този е, да. Сега видях на страницата на Нова плей, че последният епизод е бил 13 от Сезон 4.
Виж целия пост
# 212
И аз не съм го започвала "Оранжевото", но още утре го мятам. Тъкмо съм в лека суша и само със зомбираните.
Виж целия пост
# 213
Почнах Forever с Мая Рудолф. Докато гледах серията се чудех дали да продължа или не, но имаше интересни моменти, а този, който играе мъжа й много ми прилича на Андрю Кънанан. Neutral Face Утре ще гледам Империя с дублаж, дочаках, вече излязоха 4 серии със субтитри, но много не ми се гледа, а дублажа е добър. Утре пускат и трети сезон на Daredevil. This is Us нещо почна да ме дразни с историите на Джак...
Виж целия пост
# 214
Някой отзиви за сезон 3 на Човекът във Високия Замък?
Виж целия пост
# 215
Страхотен сезон. С нетърпение чакам следващия.
Виж целия пост
# 216
Аз още не съм го догледала. В началото има времеви скок, което е объркващо. Джон Смит и неговите хора, са ми по-интересни от Джулиана и нейните.
Преди малко свалих третия сезон на Деърдевил - има го в Замунда. Изкушавам се да го започна, което значи, че вероятно ще гледам и двата сериала с по-бавно темпо.
Виж целия пост
# 217
Да спомена и в тази тема:
Karppi/Deadwind
https://m.imdb.com/title/tt6616260/
Първи сезон е в Нетфликс.
Финландски, без особени претенции, но гледаем, в духа на класическото скандинавско крими кино, много добра екранна двойка на Pihla Viitala и Lauri Tilkanen.
Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 218
Страхотен сезон. С нетърпение чакам следващия.

За The Man in the High Castle ли става въпрос?



Започнах втора серия. Прави ми впечатление, че Люк Клайнтанк е много различен в този сезон. Май много е възмъжал.
Виж целия пост
# 219
Не съм сигурна - мисля, че е от ролята и прическата...
Виж целия пост
# 220
Изгледах на един дъх '' Seven Seconds '' на  Netflix. В търсене на подобен жанр подкарах Ханибал, че отдавна му се каня. Става за сега.
Зарязах след първите 3-4серии Торчуд и 13 Маймуни. Дали не прибързах със зарязването им?
Виж целия пост
# 221
Сигурно имаш предвид 12 маймуни. За мен ставаше все по-добър с времето, но хората харесват различни неща.
Виж целия пост
# 222
Ханибал е класика. Гледала съм го два пъти. Изключителна атмосфера и актьори.

12 маймуни и аз не успях да го гледам. Стори ми се плоско пътуване във времето, без разклонения. Или може би не изчаках разклоненията.



Виж целия пост
# 223
Точно плоско не е. Но зависи какво разбираш под плоско - за мен това е в онзи тип сериали, в които ходят всеки епизод в различно време, за да изживеят по някое приключение. Докато тук сюжетът е единен (като филм) и пътуването има последствия и поражда парадокси.
Виж целия пост
# 224
Страхотен сезон. С нетърпение чакам следващия.

За The Man in the High Castle ли става въпрос?



Започнах втора серия. Прави ми впечатление, че Люк Клайнтанк е много различен в този сезон. Май много е възмъжал.

Да, за него става въпрос. Гледа се на един дъх.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия