Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 85 499
  • 723
# 285
Jozepha, имаш ли отзиви отнякъде за хидрофилното олио? Не успявам да намеря мнения

Не съм го ползвала. В.момента ползвам почистващото олио на Сибирско здраве и мога да кажа, че е много добро.

Ползвам също и дневния и нощния им флуид. Продуктите им са хубави и с естествени съставки без парабени.

Виж целия пост
# 286
Разгледах го, нямам повечето изброени проблеми, с които трябва да се справи лосиона - сухота, лющене, фото-проблеми, гъша кожа и т.н.
Имам обаче съмнение за някакво вътрешно вроговяване на кожата, в следствие от дехидратация, което води до това неприемане на кремове и изхвърлянето им навън... Така че нещо подобно може и да помогне...
Имам 3 приятелки,които се пребориха успешно с всички,описани от теб, проблеми + "вроговяването". Ако искаш,пиши лс,за да не забравя да ги разпитам. Резултатите им са зашеметяващи

OnDiNe_,
Днес ми донесоха мостри на серията,която ползват. Пиша тук,за да е полезно и за повече хора.



Пп.извинете за чаршафа,не успявам да го скрия през телвфона
Виж целия пост
# 287
Някой с впечатление от крема Юсерин обновяваща грижа? Мисля да си го взема като нощна грижа. Нямам мазна кожа и прекомерен себум, но имам склонност към подкожни пъпки и някой път черни точки /бели са при мен?/

https://apteka.framar.bg/30064482/еуцерин-dermopure-крем-обновяваща-грижа-40-мл
Виж целия пост
# 288
Мисля да си взема тези от Дм,но преди това  да ви попитам,стават ли за сезона?
Виж целия пост
# 289
Ако имат нещо оклузивно (особено нощния), а не само ХК - стават. Примерно масла, сквален, масло от ший.
На мен тази цена ми е подозрително ниска за 2 крема по 50 мл и не очаквам качествени суровини вътре. 
Виж целия пост
# 290
Ако имат нещо оклузивно (особено нощния), а не само ХК - стават. Примерно масла, сквален, масло от ший.
На мен тази цена ми е подозрително ниска за 2 крема по 50 мл и не очаквам качествени суровини вътре. 
И аз, няма как да има добър състав за тази цена ...
Виж целия пост
# 291
Да,така е цената е ниска,защото  са 2.Има ги по отделно за 9.49лв,бройката

Виж целия пост
# 292
Mixa e доста добра бюджетна марка грижа за кожата.  Мисля, че френска. Това според моето мнение и моят опит с нея.  Редовната цена на всеки един от тези кремове поотделно е около 12 лева, като сега са намалени на 9.49 в ДМ. Марката е насочена към чувствителна и проблемна кожа. В други теми съм споделя, че съм доволна. С комбинирана кожа с несъвършенства съм. Ползвала съм техния хидратиращ крем 2в1 против несъвършенства, DD крем отново за проблемна кожа с SPF 15. И от двата съм много доволна. Крема 2в1 го ползвах като нощен и хидратираше добре през пролетта и лятото. Сега от около 2 седмици ползвам точно този от комплекта дневния 7%.  Овлажнява добре кожата, след него е много мека и гладка. Усещам я пухкава и сочна.  Без парабени и оцветители са. Да имат силикони в тях, но всеки си преценява дали  да ги избягва или не. За мен също важно е, че повечето от кремовете им не са комедогенни и не запушват порите.
Аз бих препоръчала.
Благодаря, че споделихте. Не бях обърнала внимание в брошурата.  Доста изгоден комплект. Тъкмо бих пробвала и нощния. Ще се запася.
Виж целия пост
# 293
Някъде бях чела, че ХК хидратира само тогава, когато има влага във въздуха. Ако той е сух, отнема от влажността на кожата.
Виж целия пост
# 294
Благодаря за споделеното,Ще ги взема и дано ми допаднат.
Виж целия пост
# 295
Ще ти допаднат,аз само лекия съм ползвала.Прилично хидратиира
Виж целия пост
# 296
Цоп в темата, че ми са нужни съвети Simple Smile
На 30г. съм с по-скоро мазна кожа на Т зоната, но пък бузките ми понякога са по-сухички. Имам доста напукани капилярчета по носа и бузите ( получиха се след една операция преди 2 години), а от няколко месеца съм и мама и позапочна нощното ми будуване, което съм сигурна се отразява на кожата на лицето ми.
Досега съм ползвала кремове на Clarins, La Roche, Uriage , НО ПРОСТО ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА СЛАГАМ НЕЩО НА ЛИЦЕТО СИ !
Околоочен ползвам кремче с нар от Зоя, нооо и него хич не го усещам ОК ( при положение, че веднъж сложих на мъжа ми и той каза, че усеща много стягане , а аз нищо никога не съм усещала от него).
Малко дългичко, но моля за съвети за кремове - нощни, дневни, околоочни. Може и някой серум (имаше един на Clarins май е единственото нещо, което съм слагала на лицето си и бях доволна ) ...

Предлагайте ми моля , нямам претенции за марка , цена Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Избрах си това като грижа вместо дневен и нощен крем:

- Lierac Hydragenist

окисляващ хидратиращ крем-гел против стареене за нормална към смесена кожа


- Lierac Mésolift

серум за озаряване на лицето



Моля някой който е използвал марката да сподели заслужават ли си и дали са силни за по-млада кожа. Необходимо ли е да си купя и нощен крем или това е достатъчно. Търся по-скоро превенция и озаряване а не противобръчков ефект. Не съм използвала марката досега.
Виж целия пост
# 298
Не съм ги ползвала тези продукти, но този гел-крем като трета съставка има денатуриран алкохол. Аз бих го пропуснала. Ако ще търсиш хидратация за смесена кожа, поне гледай алкохол дената да е в края на списъка, а не в началото. Peace
Виж целия пост
# 299
Чакам с голямо нетърпение този https://eli.bg/crme-nuit-correction-lift-noshten-lifting-krem-sy … j-thalgo/?id=1175
Отдавна му се каня

Иначе доста дълго време ползвам и съм доволна от Козметиката на БеАдора
https://aptekadara.com/kozmetika/36336/krem-vazstanovyavasht-nos … dora-beadora-50ml
https://aptekadara.com/kozmetika/36339/krem-ovlazhnitel-intenziv … dora-beadora-50ml
https://aptekadara.com/kozmetika/36347/serum-podmladyavasht-lift … dora-beadora-30ml
а сега ползвам и избелващия им
https://starlette.bg/beadora-izbelvasht-serum-maxx.html

Но колкото и да съм доволна дългото зацикляне на една марка не е хубаво
та реших да разнообразя с Талго

А зимата полвам и крем с Ретин /турски/от време на време вечер под нощния крем
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия