Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 85 514
  • 723
# 315
От Дрогерия Лили го купувам, изобщо не ми пари, нанасям го в зоната около очите. Има добра покривност.
Виж целия пост
# 316
И аз съм доволна от коректора на Catrice.
Виж целия пост
# 317
Благодаря ви за мненията.

Със сигурност ще го пробвам. Видях, че е в 4 нюанса. Дано успея да подбера най-подходящия Simple Smile
.
Виж целия пост
# 318
От Дрогерия Лили го купувам, изобщо не ми пари, нанасям го в зоната около очите. Има добра покривност.
На мен ми е е много сух.
Виж целия пост
# 319
Този течния с четката ли? Не в бурканче?
Виж целия пост
# 320
Този течния с четката ли? Не в бурканче?
Да, този с четката.Моята кожа не е суха изначало, но този точно коректор много ми изсушаваше и се набиваше във фините линии.Сега ползвам Есенс и е много по-добре.
Виж целия пост
# 321
Възможно е. Моята също е суха и затова се зачудих. Ще погледна този на Есенс.
Виж целия пост
# 322
simpatikonia,на ББ кремовете на Нивеа пише,че са за прикриване на тъмни кръгове под очите.Аз имам един, доволна съм много,но като цяло по ми мнение са за суха кожа.
В Лили и ДМ ги има.
Виж целия пост
# 323
Дами, нещо се опъпчвам особено окъло цикъл, но и петна ми стават. Дали крема е проблем... all nature арган и липа. Препоръчайте нещо за чувствителна кожа да не лъщи и стои мазно с лека текстура... вече не знам.
Виж целия пост
# 324
нелка, кремът ти в срока си на годност ли е?
Виж целия пост
# 325
От пролетта е но стоеше в хладилника и кега го почнах. Тогава го отворих.
Виж целия пост
# 326
С лека текстура лятото ползвах Mizon Black Snail, нещо кожата ми се държеше акнеично с други кремове, а с него беше супер - свежа и хидратирана. Не знам дали ще ти е достатъчен за зимата, може да го комбинираш с някакъв серум. Може да си вземеш и някой неагресивен лосион против акне, който да почиства кожата без да я пресушава (примерно на Амрита с розмарин, прекрасен е).
Виж целия пост
# 327
https://www.cocooncenter.co.uk/aderma-phys-ac-global-severe-anti … l-free/32701.html
Момичета, някой ползвал ли е това кремче, събирам мнения
Виж целия пост
# 328
И аз съм много доволна от BB крема Nivea Essentials (има за суха и мазна кожа, аз ползвам за суха), иначе не съм фен на марката. За кръговете под очите обаче ползвам коректора на Мейбълин.
За да не е спам - за лице любимите ми кремове са Eucerin 5% Urea - ползвам го от години, периодично пробвам други хидратанти, но се връщам винаги към него. Другият ми любим крем е Aloe Propolis на Форевър. Той е по-плътен и не толкова лек за нанасяне като Eucerin-а, но прави кожата много свежа и изравнява тена, което при мен е голям проблем, че съм като петниста хиена в лицето.
Виж целия пост
# 329
https://www.cocooncenter.co.uk/aderma-phys-ac-global-severe-anti … l-free/32701.html
Момичета, някой ползвал ли е това кремче, събирам мнения

Точно този не, но на А-дерма кремовете са хубави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия