Какъв крем за лице използвате? – Тема 12

  • 85 497
  • 723
# 330
След някаква дълго продължила летаргия тръгнах на дерматолог и си стегнах здраво лицето.В понеделник е поредната ми процедура и междувременно си купих Медик 8 - ретинол 1%.Мажа вечер.За дневен използвам един лифт серум на Лиерак.Редувам го от време на време с лифт крема на Шанел.Ползвах продуктите и преди процедурите - просто има един момент при който само нещо по-драстично има ефект.Чудесни мазила но чудеса не вършат.Начина по който изглеждам в момента се дължи на ботокса и филърите а мазилата са само черешката на тортата.
Виж целия пост
# 331
Много некоректен въпрос от моя страна на на колко си години?
И от каква възраст могат да се ползват ботокс или филъри?
Виж целия пост
# 332
Много некоректен въпрос от моя страна на на колко си години?
И от каква възраст могат да се ползват ботокс или филъри?
Могат да се поставят на всякаква възраст, въпросът е  кога има нужда.За мен се възрастта след 32-33 г. е разумна, преди това не мисля, че е добре.
Виж целия пост
# 333
Много некоректен въпрос от моя страна на на колко си години?
И от каква възраст могат да се ползват ботокс или филъри?
Не е некоректно - щом пиша във форум - нормално е да отговарям на въпроси.На 58 г. съм.Грижа се сериозно за кожата си от много време.Козметик - 2 пъти месечно.Една процедура почистване и няколко дни след това второ посещение за масаж с дълбоко хидратиращи продукти. Всяка вечер почистване и добра козметика.Кожата ми е мазна и нямам много бръчки освен челото и назолабиални.Това поправям с ботокс и филъри.На моята възраст е съвсем нормално.Започнах на 45.
Виж целия пост
# 334
Дойде време дa кaжa - евaлa зa мaзнaтa кожa нa тези години. Моятa кожa в млaдежките години беше мaзнa, aмa мaзнa, чaк олио кaпеше - кожa, косa, пфу. Обaче товa всъщност не е толковa лошо.  Мaзнотиятa достa помaгa зa млaдежкия вид след време. Е, и пори отвaря, добре, че природaтa беше блaгосклоннa към мен и нямaм изявени широки пори. Сегa кожaтa и косaтa ми сa нормaлни, склонни към зaсушaвaне.  Не ми се мисли, aко кожaтa ми съвсем зaсушее. Всъщност, aко не полaгaм грижи имa опaсност дa зaсушее по-бързо отколкото ми се искa. Зaсегa удържaм фронтa.
Виж целия пост
# 335
Дойде време дa кaжa - евaлa зa мaзнaтa кожa нa тези години. Моятa кожa в млaдежките години беше мaзнa, aмa мaзнa, чaк олио кaпеше - кожa, косa, пфу. Обaче товa всъщност не е толковa лошо.  Мaзнотиятa достa помaгa зa млaдежкия вид след време. Е, и пори отвaря, добре, че природaтa беше блaгосклоннa към мен и нямaм изявени широки пори. Сегa кожaтa и косaтa ми сa нормaлни, склонни към зaсушaвaне.  Не ми се мисли, aко кожaтa ми съвсем зaсушее. Всъщност, aко не полaгaм грижи имa опaсност дa зaсушее по-бързо отколкото ми се искa. Зaсегa удържaм фронтa.
Тези проблеми с мазната кожа ме направиха толкова стриктна с грижите.А това пък води до добър външен вид на тия години.
Виж целия пост
# 336
Използвам La Roche posay effaclar duo и bioderma sebium pore refiner.С мазна кожа съм и съм горе долу доволна от тях, но ми се иска да пробвам някакъв по-висок клас козметика.Ще се радвам на препоръки?
Виж целия пост
# 337
Този крем е много приятен и създава вид сякаш си се мацнал с ББ крем. Може да се носи самостоятелно за озаряване. Но е ужасна основа за грим. Ако някой иска леко озаряване без да се маже много - препоръчвам. Кожата ми е нормална-комбинирана, не обича много мазане.


Със суха кожа съм и никога не съм имала проблем с нанасянето на грима, когато използвах този крем. Явно е до кожа, може би си имала проблем с филтрите в състава.
Виж целия пост
# 338
този крем не ми допадна - от много малко ми правеше кир ефект
Виж целия пост
# 339

Enisa60, a  някакви процедури с апарати правила ли си?
Виж целия пост
# 340

Enisa60, a  някакви процедури с апарати правила ли си?
Да - хай фу ли се казваше - преди 2 години.Три процедури през някакъв интервал - имаше ефект но не съм уау.
По доволна съм от радиочестотния лифтинг.Сега мисля че апаратите са още по-добри и бих повторила лифтинга но доктора ще каже утре - ако разгражда филърите ще мина и без това.Може би в началото на декември ще направя едно фотоподмладяване за да светна кожата в епидермиса и смятам да се кротна за половин година.
Виж целия пост
# 341
Привет дами, нахлувам в темата с въпрос Simple Smile
В чуденка съм какъв крем да си взема, колебанията ми са между Super Aqua Creme и Abeille Royal на Guerlain. Според Вас коя серия е подходяща за 35г. възраст, нормална кожа.
Благодаря Ви ххх
Виж целия пост
# 342
До сега ползвах микса 5 signs, но май ми запушва порите.
В търсене съм на някакъв комплект.
Виж целия пост
# 343
Аз си взех пак кремчето на Юсерин с уреа,с него се родих!Такава хубава хидратация дава,кожата ми е мека и напоена без да е омазнена.Но този път реших да сменя и си купих нощния,също и на La roche posay effaclar duo plus новата формула с 30 фактор грабнах.Една приятелка много ми го похвали и реших да и се доверя,по-гъста консистенция има от старата формула и хидратира много добре кожата/поне моята/без да лепне.
Виж целия пост
# 344
Някой успя ли вече да пробва нещо от новата серия anti-age на Uriage?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия