Предстои ми лапароскопия - тема 10

  • 69 166
  • 754
# 195
кистата ми е 46/41 мм следи я доктор Нейкова от Шумен. Аз съм от 2010 год. с кисти ходила съм при много доктори но никой нищо не правеше, само тя ми каза че няма да стане без лапароскопия. Имам и правена операция, за кистите, пила съм много хапчета просто след няколко месеца пак са там
Виж целия пост
# 196
Здравейте, искам да попитам как варират цените на лапароскопските операции? На мен ми предстои и ми казаха 1600 лв, което е доста.
Виж целия пост
# 197
Здравейте, искам да попитам как варират цените на лапароскопските операции? На мен ми предстои и ми казаха 1600 лв, което е доста.
В Торакс в Пловдив е 600+ЗК
Виж целия пост
# 198
В Селена Пловдив беше 900,но ноември 2017
Виж целия пост
# 199
Шейново 900 +зк
Виж целия пост
# 200
Щерев 1400+ЗК
Виж целия пост
# 201
В Селена Пловдив беше 900,но ноември 2017
Сега е 1000 в Селена
Виж целия пост
# 202
Токуда - ок. 1200 + Здравна каса
Виж целия пост
# 203
Авис Медика Плевен 600лв + ЗК
Виж целия пост
# 204
Здравейте , утре трябва да ми правят лапароскопия и съм в тотална паника.
Някой може ли да каже дали боли много след нея от самия газ с който ти надуват корема?
Виж целия пост
# 205
Здравейте , утре трябва да ми правят лапароскопия и съм в тотална паника.
Някой може ли да каже дали боли много след нея от самия газ с който ти надуват корема?
Всички имат различен праг на болка, просто си зависи от теб. Ако след операцията те боли ще си искаш обезболяващи. Това е една лека операция и не трябва да се притесняваш. Успех и не го мисли много много. От самият газ мен не ме е боляло корема. Болеше ме там където беше дрена, операцията и в деня на операцията целят корем, но само при пипане. Според мен това е нормално.
Виж целия пост
# 206
Самата операция, разрезите не ме боляха въобще. От самия газ ме боляха рамената, но на 2-3 ден от операцията. Повече движение, но не натоварване и всичко минава бързо.
Виж целия пост
# 207
Благодаря момичета Simple Smile !
А от самата упойка като се събудихте беше ли ви лошо или да ви се повръща?
Виж целия пост
# 208
Благодаря момичета Simple Smile !
А от самата упойка като се събудихте беше ли ви лошо или да ви се повръща?
При всеки е различно. Аз като се събудих бях сънена 10мин и след това бях много бодра, все едно съм спала 12 часа Grinning
Виж целия пост
# 209
Гледах доста видия на хора преминали през лапароскопия и всички казват, че вторият ден е най -лош тъй като газа попада в диафрагмата и боли много като дишаш.
Това вярно ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия