Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 125
  • 747
# 570
Акси, много съжалявам мила силни прегръдки. Стискам палци бързщо да намерите причината за неуспеха и да начартаете план за действие. Вярвам че това ще е последното разочарование и скоро ще си мама  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 571
Благодаря ви момичета, знам че трябва да се стегна, обаче е толкова трудно... аз не съм правила кой знае какви изследвания...само пълният пакет тромбофилии и кариотип. Друго не знам какво да правя. Чакам ги днес да ми се обадят да ми кажат кога ще е срещата с Д-р Милачич и доц. Димова.
Виж целия пост
# 572
Имунологичните кръвни и биопсиите имате ли ги? Моята лекарка без тях не допуска трансфер.

Благодаря ви момичета, знам че трябва да се стегна, обаче е толкова трудно... аз не съм правила кой знае какви изследвания...само пълният пакет тромбофилии и кариотип. Друго не знам какво да правя. Чакам ги днес да ми се обадят да ми кажат кога ще е срещата с Д-р Милачич и доц. Димова.
Виж целия пост
# 573
Тц, нямам такива изследвания, но аз не стигам до трансфер, вадят по 7 Я и те не се оплождат...
На 27ми ще ходя на консултация, тогава предполагам ще ми кажат какви изследвания да правя. Търсих информация за ТFF, обаче не намирам нещо конкретно, само някакви заключение, никакви решения.
Виж целия пост
# 574
не е ли добре да пробвате на ец, без никаква стимулация.
може неподходящата стимулация да скапва нещата.
Виж целия пост
# 575
не е ли добре да пробвате на ец, без никаква стимулация.
може неподходящата стимулация да скапва нещата.


Подкрепям!
При мен след стимулация никога не сме стигали до качествен трансфер, на ЕЦ ситуацията беше коренно различна.

Въпреки че все още нямам резултат е добре да се види, че има алтернатива (особено когато нещата се развият много по-добре и има надежда).
Виж целия пост
# 576
Бамба, това си мисля и аз. Ще ги питам като отида, защот имам мутация, която води до атипичен отговор на стимулация. Но никой не я взе под внимание, защото вадят Я, ама какви....
Според вас, кога е по добрият вариант за ЕЦ? Веднага след стимулацията или да изчакам в моя случай да се изчисти организма.
Виж целия пост
# 577
ами то на ец нещата никога не стават от първия път.
така че ако имате финансова възможност се мятайте направо.
Виж целия пост
# 578
Бамба, това си мисля и аз. Ще ги питам като отида, защот имам мутация, която води до атипичен отговор на стимулация. Но никой не я взе под внимание, защото вадят Я, ама какви....
Според вас, кога е по добрият вариант за ЕЦ? Веднага след стимулацията или да изчакам в моя случай да се изчисти организма.

Axenia, то при мен докато се чистеше организма от последната стимулация два месеца нямах овулация.
След това я изпуснахме един път заради преждевременно покачване на LH.
Така че е добре да задвижите нещата скоро. Пък ако хванете читава яйцеклетка веднага - още по-добре Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 579
Ми аз нямам представа колко струва на ЕЦ, но ако това е нашият начин, ще се справим.
Направо ще искам още януари да пробваме, нищо няма да загубя, само пари нали?
Виж целия пост
# 580
и е важно да не се отчайваш ако нещо не се получи на ец веднага.
там си трябва малко търпение, нещата не са много под контрол.
Виж целия пост
# 581
Ми аз нямам представа колко струва на ЕЦ, но ако това е нашият начин, ще се справим.
Направо ще искам още януари да пробваме, нищо няма да загубя, само пари нали?

Най-малкото няма да си блъскаш организма с хормони и препарати.
За мен това беше водещото и наистина няма какво да се губи.

Но ти все пак си искай информация за причината. Качеството на яйцеклетката ли е проблема? Да не би да има и някакъв друг допринасящ фактор. Хубаво е всичко да се изчисти преди да пробвате пак.
Виж целия пост
# 582
Много е важно да изследваш и пролактина, защото ако е висок подтиска овулацията, също виж задълж инсул резистентност, защото тя скапва качеството на Я, изследвай и тсх, андрогените... Важното е да помниш, че ако е някое от тези неща е напълно поправимо. Подкрепям и останалите момичета да пробваш на ЕЦ още следващия месец, защото може да има остатъчен ефект от стимулацията и да извадите даже 2 я, а освен това ще ти излезе в пъти по-евтино и няма да си тровиш организма и да си изчерпваш резерва допълнително. Само трябва да се заредиш с търпение, защото може да е малко игра на нерви. Горе главата и да се похвалиш после, защото съм сигурна, че ще успееш Hands V
Виж целия пост
# 583
Аз след шока с инверсията, която ми откриха ходя като пиян морков вече седмица и половина, но не спрях да търся мнението на момичета, да питам доктори, познати, та чак до проф. Кременски в НГЛ стигнах и съм решила да карам до дупка при все че първият ми трансфер предстои другия месец. Кураж мила! Бог обича смелите!❤
Точно Кременски би трябвало да те е успокоил, че инверсията не е страшна Simple Smile
Виж целия пост
# 584
Да Кристи! Благодарение на теб и на Кременски вече дишам🥰
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия