Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 68

  • 64 126
  • 747
# 495
Fireee, какво стана с теб? Мина ли трансферът?
При мен вчера най-голямата фоликули бяха 15 мм, като обща бройка нарастващи са около 12-13. Докторката ми намали дозата на Менопура на 75 вечер и по една инжекция Цетротид за 3 дни. В понеделник отново сме на преглед и ще се насрочи пункцията. Естрадиол вчера беше над 3300, каза, че е малко нисък. Ще видим в понеделник какво ще покажат.
Виж целия пост
# 496
Здравейте, момичета
искам да попитам при резултат на ЧХГ на 13-ти ден след трансфер 463.60 трябва ли да повтарям теста?
Виж целия пост
# 497
Signora_tina,аз ще съм ЗЕТ Simple Smile 10 от 11те яйцеклетки бяха извадени само от левия яйчник,и организмът има нужда да се възстанови.Още имам дискомфорт на моменти( като ходя до тоалетна имам доста силни прорязващи болки)и колкото и да ми се искаше по-бързо да стане работата,разбирам,че правилно са преценили. Simple Smile Чакам всеки момент да ми звъннат калко годни има за замразяване,на 3ти ден бяха останали 6 от 9 оплодили се.По-другият цикъл ще ми е ЗЕТ,живот и здраве. Успех с твоята пункция!
Nadeto,тихичко честито!❤ Повтори след 2 дни,просто за да видиш как нараства хормона.
Виж целия пост
# 498
Здравейте, мина днес прегледа и ми назначиха пункция във вторник.
Тия Ф. Нещо не мога да ги оправя, предния път бяха повече...
Сега в ДЯ са 6, а в ЛЯ са 3...

Още не са ми качили резултатите от хормоните, обаче я чух да казва че ми е висок Е2... Другото нещо, което ме притеснява е, че левият ми яйчник е опериран и е в сраствания, док.каза, че ако не слезе по-надолу ще и е трудно да го пунктира...и в този случай Я намаляха още повече.... Пункцията е за 11 ден от МЦ, знам че не е закономерност, обаче предният път беше на 13ти, а по принцип цикълът ми е по-дълъг. Увеличиха ми и дозата на Гонала, днес ще са 225+225 + цитротид
Вече почвам са се филмирам много...

Добавям: 

Виж целия пост
# 499

Ами защото са ми дали референти🥺
Това са антитела, няма как да имат долна референтна, та не ги мисли тях, по-добре е да ги няма
Виж целия пост
# 500
Здравейте, мина днес прегледа и ми назначиха пункция във вторник.
Тия Ф. Нещо не мога да ги оправя, предния път бяха повече...
Сега в ДЯ са 6, а в ЛЯ са 3...

Още не са ми качили резултатите от хормоните, обаче я чух да казва че ми е висок Е2... Другото нещо, което ме притеснява е, че левият ми яйчник е опериран и е в сраствания, док.каза, че ако не слезе по-надолу ще и е трудно да го пунктира...и в този случай Я намаляха още повече.... Пункцията е за 11 ден от МЦ, знам че не е закономерност, обаче предният път беше на 13ти, а по принцип цикълът ми е по-дълъг. Увеличиха ми и дозата на Гонала, днес ще са 225+225 + цитротид
Вече почвам са се филмирам много...

Добавям: 




В коя клиника си? Аз имам 22 Ф, и Е 2340, но в другата мерна единица... Пункцията ми е за понеделник...
Виж целия пост
# 501
Здравейте, мина днес прегледа и ми назначиха пункция във вторник.
Тия Ф. Нещо не мога да ги оправя, предния път бяха повече...
Сега в ДЯ са 6, а в ЛЯ са 3...

Още не са ми качили резултатите от хормоните, обаче я чух да казва че ми е висок Е2... Другото нещо, което ме притеснява е, че левият ми яйчник е опериран и е в сраствания, док.каза, че ако не слезе по-надолу ще и е трудно да го пунктира...и в този случай Я намаляха още повече.... Пункцията е за 11 ден от МЦ, знам че не е закономерност, обаче предният път беше на 13ти, а по принцип цикълът ми е по-дълъг. Увеличиха ми и дозата на Гонала, днес ще са 225+225 + цитротид
Вече почвам са се филмирам много...

Добавям: 


Незнам в коя клиника си,но на мен в "Щерев" поради повдигнат ляв яйчник лекарката от 7-8 Ф успя да извади само 1 ☹,другите ги спука...,а можеше да ги извадят през корема.В "Надежда" успяха без проблем.Така,че не се притеснявай!Ако лекарят е опитен ще успее.
Виж целия пост
# 502
В Щерев съм, миналият път пак имаше г/д толкова Ф в този Я. Тогава успя да пунктира всички. Дано да успее и този път.
Виж целия пост
# 503
В Щерев съм, миналият път пак имаше г/д толкова Ф в този Я. Тогава успя да пунктира всички. Дано да успее и този път.
Е,ако е същият лекар значи би трябвало пак да успее!Спокойно!
Виж целия пост
# 504
Привет! Колко време след пункциятя се нормализира цикъла ви. Моята беше на 11.11. Седмица след това прокървих и си беше цикъл. На 16ти ден от началото почнах да пия дуфастон 5 дни по 2 таблетки с цел предизвикване на менструация, но от тогава вече 8 ден нямам никакви симптоми, че ще ми идва изобщо.
Виж целия пост
# 505
Аз нямах проблеми, месеца след пункцията ми подрани, ни след това всичко си беше както преди.
Виж целия пост
# 506
И аз нямах проблем. Точно 10 дни след пункция ми дойде, течеше ми супер силно, само това беше разликата.
Виж целия пост
# 507
Моят съвет е да спреш Дуфастона. Когато го пиех, винаги ми забавяше цикъла и трябваше да го спра, за да ми дойде ден-два по-късно.
Виж целия пост
# 508
Аз го пих, за да ми дойде по-рано.
Виж целия пост
# 509
Защо мислиш, че от него ще ти дойде по-рано? Дуфастонът съдържа хормон, наподобяващ прогестерона. А за да ти дойде, наличието на този хормон в организма ти трябва да е ниско.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия